Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбувся аукціон педагогічних знахідок
10.02.2014

Інформаційно-методичний центр при плануванні роботи з педагогічними працівниками особливу увагу приділяє підвищенню їх компетентності з питань інноваційних та інтерактивних технологій.
 
«Краще один раз спробувати зробити, ніж сто разів чути про це», - стверджують мудрі люди.
 
Із врахуванням вищезазначених аспектів і було побудовано структуру методичного заходу під назвою «Презентація портфоліо дошкільного навчального закладу», який нещодавно відбувся в ІМЦ.
 
З технологією «портфоліо» педагоги-«дошкільники» міста вже знайомі. У 2011 році за ініціативою управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру відбувся огляд-конкурс «Методичне портфоліо педагога ДНЗ». Логічним продовженням роботи у цьому напрямку було започаткування у 2013 році презентація портфоліо дошкільних установ. Першими представляли свої розробки ДНЗ №№2, 4, 6. Цього року презентували досвід роботи педагогічного колективу і діяльності установи загалом ДНЗ №1, 13, Центр розвитку дитини «Дельфін».
 
Минулого року презентація портфоліо відбувалась у формі ділової гри «Педагогічне ательє». На цей раз організатори заходу запропонували формат аукціону педагогічних знахідок. У роботі аукціону брали участь головний спеціаліст управління освіти і науки Самойленко І.Р., завідувач ІМЦ ЛіневичП.К., методист ІМЦ Кондратець І.В, а також завідуючі та вихователі-методисти ДНЗ, члени Школи кадрового резерву і усі бажаючі.
 
Після інтерактивної вправи-очікування «Ключ» учасники ознайомились із правилами проведення аукціону: представленими «лотами» (портфоліо трьох ДНЗ); особливостями і умовами «педагогічних торгів» - рефлексивним обґрунтуванням рішення придбати ту чи іншу знахідку.
 
З метою поповнення банку символічних купонів, а також закріплення знань про технологію «портфоліо», було проведено своєрідний «мозковий штурм», у рамках якого за правильні, вичерпні відповіді найбільш активні учасники отримали додаткові купони.
 
Аукціонисти – ті, хто презентував портфоліо (Лесик В.В., Тесленко О.В. – завідуюча та вихователь-методист ДНЗ №1; Семісинова Л.О., Кеменяш Т.П. – вихователь-методист та вихователь ДНЗ №13; Пелешок А.А., Когут М.С. – завідуюча та вихователь-методист ЦРД), розповіли про кількісні і якісні показники дитячого і педагогічного колективу; поділились професійними здобутками за останній період, традиціями та звичаями установи, питаннями, що залишаються проблемними та планами на майбутнє.
 
Завданням для слухачів, крім уважного сприймання розповіді про роботу колег, стало визначення родзинок, творчих ідей, педагогічних знахідок, які варто було б «купити» і використати у себе у дошкільному навчальному закладі. 
 
Серед цікавих ідей, результативних форм та знахідок називались наступні: експериментальний проект «Дитина замовляє розвиток: прищеплення ціннісних орієнтацій» під керівництвом Ладивір С.О., кандидата психологічних наук, провідного наукового співробітника Інституту психології ім. Г.С.Костюка АПН; впровадження у роботу з дітьми логічних блоків Дьєнеша; способи взаємодії з батьками; фітбол (ДНЗ №1); турпоходи, доріжки здоров’я на ігрових майданчиках, степ-аеробіка, прогулянки «у природу», питання навчання та розвитку «інклюзивних» дітей (ДНЗ №13); впровадження ТРВЗ у практику роботи з дітьми; лижний клуб; вирішення інклюзивного аспекту (ЦРД).

За придбання дисків із електронними презентаціями і право «купити ідею» розгорілись «недитячі» суперечки. Найбільш азартними гравцями виявились педагоги із ДНЗ №13, 14 і збірна команда ДНЗ №1 та ДНЗ №9, саме вони були більш креативними, рефлексивними та наполегливими у бажанні придбати професійні знахідки колег.
 
Своїми враженнями і відчуттями від презентованого досвіду дошкільних закладів, участі у діловій грі, роздумів про переваги такої технології як портфоліо, учасники висловили у пост рефлексивній вправі «Ключики» та «Оцінка». На думку переважної більшості присутніх педагогів, заходи такого спрямування дуже корисні для загального ознайомлення з роботою інших ДНЗ і стимулювання власних професійних кроків, народження нових ідей і стимулів для розвитку, опанування комп’ютерними та інтерактивними технологіями.
 
 
Інна КОНДРАТЕЦЬ,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa