Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Здоров’язберігаючі технології у навчально-виховному процесі з фізичної культури
06.02.2014

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, вчителів, суспільства в цілому. Для України головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави, є збереження і зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді. Завдання ж школи – зберегти, зміцнити здоров’я учнів, сформувати в них відповідальне ставлення до власного здоров’я. Важливу роль у питаннях збереження та зміцнення здоров’я учнів відіграють вчителі фізичної культури. Як працюють в цьому напрямку вчителі СШ №4 показав міський семінар-практикум вчителів фізичної культури з теми «Використання здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури». Семінар проводився відповідно плану інформаційно-методичного центру з методичного супроводу роботи педагогічних працівників, удосконалення їх фахового рівня.
 
 Програма семінару складалася з теоретичної та практичної частин. Під час теоретичної частини учасники семінару-практикуму ознайомилися із особливостями навчально-виховного процесу з фізичної культури в СШ №4: Лариса Бобрик презентувала власну роботу та узагальнила досвід роботи колег щодо використання здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури та в позакласній роботі. Методист інформаційно-методичного центру Світлана Бондарчук у своєму виступі підкреслила, що урок має бути здоров’язберігаючим, здоров’яформуючим, здоров’язміцнюючим, спрямованим на формування в учнів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, навчання культури здоров’я на засадах розвитку життєвих навичок. Керівник міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури Олег Лук’янчук нагадав та роз’яснив присутнім особливості оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках фізичної культури.
 
Практична частина семінару – це відкриті уроки вчителів фізичної культури Сагана В. П., Борисюка В. П., Бобрик Л. О. та Ціпух А. Л., на яких вчителі продемонстрували особливості методики роботи з учнями різних вікових груп (4, 5, 6, 7 класи) та реалізацію здоров’язберігаючих технології при проведенні уроків. На уроках здійснюється диференційований підхід до учнів, враховується рівень здоров’я та рівень фізичної підготовленості. Відповідно підбираються фізичні вправи, навантаження, враховується їх інтенсивність. Ціпух А.Л. на уроці в 6-му класі з теми «Заняття гімнастикою як засіб профілактики захворювань опорно-рухової системи дитини» показала методику роботи з учнями в даному напрямку та підбір вправ для профілактики захворювань опорно-рухової системи школяра. Для учнів 4-х класів Бобрик Л.О. проводить адаптовану фізкультуру з використання музичного супроводу, виконанням вправ із м’ячами, гімнастичними палицями, обручами. Такий підхід створює фізичний, фізіологічний та психічний комфорт для учнів, забезпечує позитивну мотивацію до навчання. Урок Сагана В.П. у 5-му класі із спортивно-навчального модуля «Баскетбол» навчав школярів техніки ведення м’яча, формування навичок попадання в баскетбольний кошик, нарахування штрафних балів. Майстер-клас з теми «Гімнастика» в 7-му класі продемонстрував досвідчений вчитель Борисюк В.П., який проводить уроки за методикою колового тренування. Віктор Петрович є зразком для наслідування учнями та колегами, адже кожний етап уроку вдало продуманий з дотриманням вимог техніки безпеки, емоційно-насичений з чергуванням різних видів діяльності та вправ.
 
Вчителі фізичної культури, члени міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури позитивно оцінили досвід колег СШ №4 щодо впровадження та використання здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури. Вся робота вчителів фізкультури направлена на те, щоб допомогти дітям усвідомити, що здоров’я - це прекрасний дарунок, першооснова щастя людини, тому треба його берегти й зміцнювати. При цьому важливо враховувати всі сфери здоров’я: фізичне, психологічне й соціальне, що дає можливість зберегти і зміцнити здоров’я кожного школяра.
 
 
Світлана БОНДАРЧУК,
методист ІМЦ
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa