Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
ПЕРЕДОВА ОПЕРАТИВНА БАЗА “GATE 1” ПІД НАДІЙНОЮ ОХОРОНОЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНТИНГЕНТУ В КОСОВО
04.02.2014

Чітко організована служба на військовому об’єкті – результат безпеки особового складу та запорука успішного виконання будь-якого завдання, – на цьому постійно наголошує заступник командира національного контингенту капітан Микола Верпета. Впродовж майже місяця він у якості командира передової оперативної бази “GATE 1” разом з підлеглими професійно виконували бойові накази вищих штабів на півночі Косово, про що не одноразово наголошувало командування багатонаціональних сил KFOR.
 
Передовий оперативний табір “GATE 1”, розташований приблизно в 100 метрах від ABL (адміністративно–розмежувальної лінії) між Косовом та Сербією в одній із найактивніших зон, і призначений для дислокації миротворчих підрозділів, які у найкоротший термін здатні відреагувати на кризову ситуацію у районі інтересу. Даний військовий об’єкт може більше тижня функціонувати в абсолютно автономному режимі.
 
Це вже далеко не перша ротація українського підрозділу на “GATE 1”, а тому весь особовий склад спеціальних взводів та управління діють чітко, злагоджено й оперативно. Одним з основних завдань тут для командування та особового складу є забезпечення живучості підрозділу, що включає в себе: організацію цілодобової охорони бази шляхом спостереження на спеціально обладнаних постах, дотримання суворого перепускного режиму з обов’язковим детальним оглядом транспортних засобів на предмет наявності вибухонебезпечних пристроїв, оперативне реагування на випадок спроби несанкціонованого проникнення на об’єкт шляхом посилення постів та вогневих позицій по всьому периметру, а також внутрішнє патрулювання. Не менш важливим елементом живучості є тилове забезпечення. Три рази на добу військовослужбовці національного контингенту логістичним конвоєм доставляють на передову оперативну базу “GATE 1” з бази “Nothing Hill” продукти харчування, а за потреби воду та пальне.
 
Згідно з графіком, затвердженим командиром передового оперативного командного пункту, якому на період виконання завдань тактично підпорядкований український контингент, особовий склад щоденно виконує бойові завдання різного характеру в залежності від умов обстановки в зоні інтересу. Перш за все, це можуть бути виставлення спостережних та прихованих постів, мобільних контрольних пунктів, проведення аналітичних та розвідувальних патрулів, синхронізованих патрулів вздовж ABL з військовослужбовцями ЗС Сербської Республіки та інші.
 
В ході виконання завдань особовий склад особливу увагу приділяє: перевірці, контролю, огляду і реєстрації переміщень людей, транспортних засобів, що рухаються у контрольній зоні (основний акцент на автомобілі масою більше 3,5 тонн); попередженню контрабанди наркотиків, зброї, боєприпасів, вибухових речовин та інших небезпечних предметів; демонстрації присутності багатонаціональних сил KFOR населенню в зоні інтересу; збору інформації важливої інформації, а також постійній готовності до блокування доріг за особливим розпорядженням для забезпечення у випадку необхідності евакуації підрозділів EULEX. І варто зазначити, що зі всіма цими важливими завданнями військовослужбовці національного контингенту справляються на відмінно.
 
Окремо заслуговує на увагу перевірка та контроль необладнаних пунктів перетину адміністративно–розмежувальної лінії BYPASS, якими часто користується місцеве населення. Дані місця (а їх в зоні інтересу 5) облаштовано спеціальними інженерними спорудами таким чином, щоб легкові транспортні засоби не мали можливості швидко рухатись та маневрувати. Перетин ABL через BYPASS вантажівкам масою більше 3,5 тонн, за для попередження можливої контрабанди, взагалі суворо заборонено. Такі транспортні засоби можуть перетинати адміністративно–розмежувальну лінію між Косовом та Сербією лише на спеціально обладнаних пунктах пропуску, де несуть службу підрозділи EULEX.
 
Впродовж майже місяця військовослужбовці національного контингенту несуть службу на передовій оперативній базі “GATE 1”. За цей час вони виконали понад 70 бойових завдань вищих штабів. Наступним етапом “вояжу” українського підрозділу на північ краю стане переміщення на військову базу “Cabra”, що знаходиться на відстані понад 90 кілометрів від базового табору “Bondsteel”.
 
Варто додати, що напередодні виконання нового бойового наказу, заступник командира національного контингенту капітан Микола Верпета разом із командирами спеціальних взводів провели рекогносцировку зони інтересу, що знаходиться в муніципалітеті Зубін Поток. Об’їхали населені пункти Зупче та Чабра, детально вивчили та оцінили обстановку вказаного району, провели аналіз та внесли відповідні корективи у бойове розпорядження.
 
Нагадаємо, що трохи більше тижня тому організацію несення служби українськими військовослужбовцями на півночі Косово в кращу сторону відмітив заступник командувача Регіонального командування об’єднаних збройних сил НАТО у Неаполі генерал-лейтенант ЗС Канади Джон Венс.

 
Петро Гасай
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa