Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Наказ Міністерства молоді та спорту України від 15.10.2013 № 619
25.12.2013

Про забезпечення реалізації Указу Президента України від 02 серпня 2000 року № 945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді"
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
15.10.2013 № 619
Київ
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 листопада 2013 р.
за № 1874/24406
Про забезпечення реалізації Указу Президента України від02серпня 2000 року №945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді"
Відповідно до Указу Президента України від 02 серпня 2000 року №945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді", підпункту 11 пункту4 та пункту 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 24 липня 2013 року №390, та з метою удосконалення нормативно-правової бази щодо призначення грантів Президента України для обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
1) Положення про Експертну раду при Міністерстві молоді та спорту України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді; (завантажити в *doc*)
2) Порядок подання документів на розгляд Експертної ради при Міністерстві молоді та спорту України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді (далі - Порядок подання документів); (завантажити в *doc*)
3) форму Типового договору про реалізацію проекту за кошти гранту Президента України для обдарованої молоді (далі - форма Типового договору);(завантажити в *doc*)
4) Порядок перерахування і використання коштів та подання звітів щодо виконання проектів за кошти грантів Президента України для обдарованої молоді (далі - Порядок перерахування і використання коштів). (завантажити в *doc*)
2. Установити, що у випадку подання документів на здобуття гранту Президента України для обдарованої молоді кількома авторами (співавторами) в усіх документах, затверджених цим наказом (крім довідки-об'єктивки), слова "автор (проекту)", "виконавець (проекту)", "одержувач (гранту)", "особа" та інші слова, які узгоджуються з цими словами у числі та стосуються співавторів, уживаються у формі множини.
3. Департаменту молодіжної політики та комунікацій (Хохич І. М.):
1) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
2) забезпечувати виконання та реалізацію цього наказу.
4. Департаменту економіки та фінансів (Мироненко Р. А.):
1) щороку передбачати кошти на організаційно-фінансове забезпечення роботи Експертної ради при Міністерстві молоді та спорту України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді;
2) забезпечувати перерахування коштів одержувачам грантів Президента України для обдарованої молоді відповідно до Порядку перерахування і використання коштів, затвердженого цим наказом.
5. Департаменту молодіжної політики та комунікацій (Хохич І.М.), Департаменту економіки та фінансів (Мироненко Р.А.) та юридичному управлінню (Йовжій О.М.) забезпечувати укладання договорів між Міністерством молоді та спорту України, відповідним структурним підрозділом, який відповідає за реалізацію державної молодіжної політики, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за місцем реєстрації одержувача гранту та одержувачем гранту Президента України для обдарованої молоді згідно з формою Типового договору, затвердженою цим наказом.
6. Структурним підрозділам, які відповідають за реалізацію державної молодіжної політики, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
1) здійснювати широке інформування установ та організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, молодіжної громадськості відповідного регіону про порядок подання документів на конкурс для отримання гранту Президента України для обдарованої молоді згідно з Порядком подання документів, затвердженим цим наказом;
2) організовувати щороку до 01 березня подання документів на розгляд Експертної ради при Міністерстві молоді та спорту України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді для участі в конкурсі з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді згідно з Порядком подання документів, затвердженим цим наказом;
3) здійснювати в межах компетенції організаційно-методичну роботу з одержувачами грантів і забезпечувати своєчасне та повне подання звітності згідно з Порядком перерахування і використання коштів, затвердженим цим наказом.
7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від30грудня 2005 року № 3513 "Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 березня 2006 року за №287/12161 (зі змінами).
8. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України згідно з розподілом функціональних обов’язків.
 
Міністр молоді та спорту України Р. С. Сафіуллін
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa