Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Жителі області отримують вчасну і кваліфіковану екстрену медичну допомогу
25.12.2013

 

Вперше в області автомобіль швидкої допомоги вийшов на виклик 100 років тому. Сьогодні екстрена медична допомога Житомирщини обслуговує більше 1 мільйону населення області. Щодня рятувати життя земляків заступає 103 бригади екстреної допомоги, серед яких загальнопрофільні лікарські, фельдшерські, 3 кардіологічні та 1 психіатрична бригади. У поміч медичним працівникам - 143 карети швидкої допомоги та медична сумка, в якій понад 100 найменувань різних препаратів.
 
Реформування галузі охорони здоров’я, зокрема швидкої допомоги, наразі проходить по всій державі. Житомирська область одна із перших активно включилася до процесу змін. Так 1 січня 2013 року було створено комунальну установу «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, який об’єднав всі відділення швидкої допомоги в регіоні. Створено 4 територіальні округи з центрами в Житомирі, Коростені, Бердичеві та Новоградs-Волинському, в яких розташовано підстанції. За рік функціонування реформованої установи можна поговорити про результати, надбання та перспективи роботи такої важливої служби для кожного громадянина.
 
Головний лікар «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолій Сова розповідає журналістам під час відвідування Центру, що наша область пройшла час переформатування швидкої допомоги досить безболісно. Це стало можливим у тому числі і завдяки створенню Центру відповідно до термінів, окреслених у законодавстві, цивілізованій передачі майна від районів до обласного центру, розумінню медперсоналу служби.
 
За словами Анатолія Миколайовича, головне завдання служби – надавати якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Тому Житомирщина одна з перших всі карети «швидкої» обладнала системою GPS-навігації. Так диспетчер завжди контролює місце знаходження машини та може краще зорієнтуватися, яку бригаду відправити на виклик. Сьогодні не існує кордонів між районами в області, і за необхідності будь-яка вільна бригада екстреної медичної допомоги виїжджає за викликом. Такий підхід дає можливість констатувати те, що за час впровадження реформи з початку 2013 року всі виклики були прийняті та жодному хворому не відмовили у наданні екстреної медичної допомоги. Практична реалізація в регіоні завдань Президента України з реформування системи екстреної медичної допомоги проходить своєчасно та згідно Закону «Про екстрену медичну допомогу».
 
Цьогоріч знято питання нетранспортабельності хворих. Адже з обласного бюджету було закуплено 4 автомобілі класу В, автомобіль класу С та ще один автомобіль переобладнано під клас С. Нагадаємо, що до цього часу Житомирщина не мала жодного реанімобіля (авто класу С). Відтепер за потреби тяжкохворих можна транспортувати до закладів третього рівня – обласних лікарень для надання висококваліфікованої медичної допомоги. Загалом автопарк екстреної допомоги налічує 143 автомобілі. На жаль, частина з них вже морально та технічно застаріли. Централізовано від держави регіон повинен отримати 38 нових автомобілів, у числі яких буде 5 реанімобілів. Кожен район області зможе отримати хоча б по одній сучасній машині для надання екстреної медичної допомоги.
 
Завдання Президента України досягти стандартів по часу доїзду карет швидкої допомоги до хворого в межах 10 хвилин по місту та 20 хвилин по сільській місцевості Центром виконується. Але це стосується лише екстрених викликів, коли людина потребує невідкладної медичної допомоги. Неекстрені виклики, наприклад підвищення тиску чи температури, має більші часові рамки доїзду до пацієнта.
 
Житомирщина активно долучається до впровадження всіх важливих програм та реформ на рівні держави. Голова облдержадміністрації Сергій Рижук наголошує, що реформування галузі охорони здоров’я, зокрема створення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, має на меті підвищення якості надання медичних послуг населенню, медицина повинна бути доступною для кожного громадянина нашої держави. За перший рік діяльності Центру вже можна побачити перші результати. У порівнянні з минулим роком кількість викликів скоротилась на 120 тисяч. Це показник того, що автомобілі швидкої допомоги більше не використовуються не за призначенням, лише для надання медичної допомоги.
 
Крім того, Житомирська область першою почала надавати тромболізис (це розчинення (руйнування, лізис) тромбу за допомогою лікарських засобів і відновлення кровотоку по перекритому тромбом кровоносної судини) на догоспітальному рівні. З 2011 року процедуру бригадами швидкої допомоги започатковано у Житомирі, а з 2013 року впроваджується в практиці по районам. Таким чином позитивний результат при інфарктах міокарда підвищився в декілька разів.
 
Нагадаємо, що викликати «швидку» можна безкоштовно за телефонним номером виклику екстреної медичної допомоги 103.
 
Прес-служба облдержадміністрації
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa