Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинській міській асоціації ОСББ «Вікторія» виповнилося 5 років
20.12.2013

Промайнуло  5 років, як було ліквідовано орендне підприємство «Комунальник» та створено Новоград-Волинську міську Асоціацію ОСББ «Вікторія». Щоб заощадити кошти, не розширювати штати, зберегти спеціалістів, сім ОСББ об'єдналися в Асоціацію це в першу чергу виробничо доцільно і економічно раціонально.

Сьогодні є чим поділитися, похвалитися, проаналізувавши роботу за 5 років. Новоград-Волинська міська Асоціація ОСЬБ «Вікторія» обслуговує 42 житлових будинки, 1362 квартири, в яких зареєстровано 3000 чоловік. Один будинок 1933 р. забудови - 80 років в експлуатації, 16 будинків - 56 років в експлуатації, 15 будинків - 43 роки, 8 будинків - 32 роки, в середньому вік будинків 44 роки.

При приватизації житлового фонду, згідно Закону України, обіцяли зробити капітальні ремонти будинків, які виконані не були. Утримання житлових будинків в основному лягло на плечі самих мешканців.

Багато роботи по ОСББ зроблено за 5 років силами працівників Асоціації Починаючи з дошок оголошень, урн для сміття біля кожного під'їзду, а це 107 шт., встановлення металевих дверей у під'їздах, окультурення 11 контейнерних майданчиків металевою огорожею. Провели заміну рубероїдних козирків при вході у під'їзди по ОСББ «Затишок»» (вул. Пушкіна 9, 11, Академіка Лисіна, 10), ОСБЬБ «Супутник» (вул. Шевченка 69,71), ОСББ «Перлина» (вул. Шевченка 68), по всіх ОСББ замінено прості ел. лампочки на енергозберігаючі. Провівши аналіз використання електроенергії по ОСББ, було зекономлено 40 тис. кВт в рік. Проводиться заміна дерев'яних вікон на металопластикові, повністю замінено в ОСББ «Затишок»» (вул.. Пушкіна 9, 11, А.Лисіна 10). ОСББ «Мрія» (вул. Шевченка 26, 26а, 28/2 Л.Українки 26), частково в ОСББ «Перлина» (вул. Ніколаєва 18), ОСББ «Єдина сім’я» (вул.. Шевченка 10), ОСББ «Відродження» (вул. Вокзальна 19а, Вокзальна 40), ОСББ «Супутник» (вул.Шевченка 69, І поверхи).

Згідно розроблених міроприємств проводиться підготовка житлових будинків до опалювального сезону, кожні 5 років, згідно графіка ППР, проводиться вапняне фарбування у під'їздах, відремонтовано та побілено фасади по вул. Пушкіна 32, Шевченка 26, 69. Виконано капітальні ремонти покрівель ОСББ «Перлина» (вул. Ніколаєва 18), ОСББ «Відродження» (вул. Вокзальна 42а, 40), ОСББ «Єдина сім’я» (Декабристів 17), ОСББ «Затишок»» (вул. А.Лисіна 10, Пушкіна 11). Значно покращилася ситуація, щодо розгляду скарг, заявок. Оперативність реагування на проблеми стала пріоритетною в нашій роботі.

Хочу додати, що розуміння і підтримка діючої місцевої влади дуже важлива. Вона Підтримує ОСББ в місті. Ми отримуємо кошти для проведення капітальних ремонтів покрівель, майже всі рубероїдні покрівлі відремонтовані, хоча цього не достатньо.

Великий об'єм робіт зроблено всього не перерахуєш, є багато проблем, а задумів ще більше. Хочеться, щоб заасфальтована була прибудинкова територія біля будинків, окультурені входи у підвали, надалі проводити заміну вікон, капітальні ремонти покрівель і т.д.

Не можу не зупинитися на байдужості, в більшій мірі, наших мешканців. Мешканці здебільшого не відчувають себе відповідальними за утримання спільної сумісної власності, «Ми вам платимо...». Нехтування цінностями, що складають частину майна кожного, про це свідчать написи на стінах будинку, викручування лампочок в під'їздах, які крадуть, вимикачі виривають, і ніхто у під'їзді не бачить, сміття кидають де бачать, ламають дитячі майданчики. Працівниками Асоціації було виготовлено із матеріалу б/у, а саме з пластикових пляшок, автопокришок, різні вироби для дитячих майданчиків. Не встигли наші працівники встановити, як тут же поломали І прикро, що ніхто з мешканців цього не бачить. Адже це наші діти, підростаюче покоління і така байдужість. Не хочеться про погане, але це біль серця.

Звичайно с люди небайдужі, з розумінням і вдячністю ставляться до нашої діяльності. Це голова правління ОСББ «Мрія+» Петрук Леонід Олександрович, який зберіг всі вироби, і милує око дітей дитячий майданчик у їхньому дворі, Музичук Володимир Михайлович, вул. Л.Українки 26, ОСББ «Єдина сім’я» вул. Войкова 26, Мельничук Г. С. завжди організовує і контролює чистоту біля будинків, ОСББ «Оберіг» Юрків В.М. який привіз пісок, щебінь і розсипали перед своїм будинком, ОСББ «Затишок+» Поліщук В.І., Дахін М.М. своїми силами зрізали дерева і навели порядок у дворі вул. А.Лисіна 10, ОСББ «Відродження» Тагільцев В.В., вул. Вокзальна 19а кв. 21, який також допоміг щебенем організувати відсипання перед будинком, ОСББ «Супутник» Слівінська Н.М. вул. Шевченка 55 кв. 6 сприяла в облаштуванні дитячого майданчика та розкидання пилевої суміші біля будинку, ОСББ «Єдина сім’я». Вул. Чехова кв. 1, Баценко В.Т., який організував заміну водогінних труб в будинку, облаштував будинки водостічними трубами.

Хочу щиро подякувати головам правлінь які в день і вночі, вихідні, святкові дні завжди на зв'язку: ОСББ «Затишок+»» Поповська Н.І., ОСББ «Мрія» Петрук Л.О., ОСББ «Супутник» Власюк Л.М., ОСББ «Перлина» Діхтієвський В.Г., ОСББ «Оберіг» Бурковський А.М., ОСББ «Відродження» І'ерус В.В., ОСББ «Єдина сім’я» Скиба Л.М.

На передодні Нового року бажаю новоград-волинцям більше ініціативності і активності. Бути патріотами свого міста, робити його затишним і гарним, двори світлими і заквітчаними з весни до осені. Бути всім здоровими, енергійними і щасливими.
 
 
З повагою голова правління НВМАОСББ «Вікторія»                                   
К.Д.Лавренчук
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa