Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звіт міського голови В.І.Загривого про роботу у 2013 році
18.12.2013
Шановні депутати, Новоград-Волинці, городяни!
Втретє з 2010 року – я звітую перед територіальною громадою міста  і абсолютно відверто, без найменшого лукавства доповідаю про зроблене.
 Розумію,  – що всім вгодити, як кажуть, – не можливо! Але, на цей раз – постараюся так, як дехто і хотів: поштучно, поіменно, пооб’єктно, по пунктам нагадати, що зроблено. Хоча про це все – постійно добре висвітлювалося у наших ЗМІ.Хочу зазначити, що спеціально до Звіту було дано можливість усім бажаючим – висловити свою думку, пропозиції, запитання (урна у фойє міської ради). Вони уже уважно розглядаються, зроблені доручення – все піде у пресу.
Враховуючи немало запитань щодо поточного моменту, про Кров’яну Розправу на Майдані, звітую від імені міської ради, що ми дали свою принципову оцінку безсовісності, звірству так званих силовиків; намагалися убезпечили наших дітей, звернулися до їх батьків,  міська влада не зробила жодного кроку до заборони права людей на їх голос, зібрання,   переконала трудові колективи, їх керівників – сліпо не піддаватися на заклики про страйки, які могли б зупинити роботу, виробництво, доходи підприємств і таке інше.Тобто, міська влада була абсолютно зрозумілою, прозорою, доступною для громади, політоб’єднань наших мешканців, інтереси яких максимально враховуються депутатами, виконкомом і мною – міським головою.
Ще одне – досить болюче питання - перенесення, встановлення в прекрасному скверику Слави, передача міській партійній організації комуністів пам’ятника Леніну. А не так дико, як це мало місце в Чернігові, Одесі, західних областях і в столиці – місті Києві.   Наш крок – цивілізований і є прикладом для всіх регіонів України.  
   Для здійснення свого конституційного права   територіальна громада Новограда-Волинського 3 роки тому (у 2010) обрала своїх представників до  міської ради шостого скликання.  До неї увійшло 46 депутатів –  від представників 9-ти політичних партій та 23 виборчих округів за місцем проживання. Міським головою втретє громадою було обрано Володимира Загривого. І скажу без скромності: мені особисто, всім нам вдалося об’єднатися, згуртуватися в одну партію "місто Новоград-Волинський", мобілізуватися на непрості завдання, вирішення проблем. З самого початку всі депутати міської ради закріплені за відповідними округами і працюють в них. Вам оцінювати їх роботу!
   Основна мета членів команди  – це щоденна копітка праця над поліпшенням життєвого рівня жителів. Головне досягнення депутатського корпусу, виконавчих органів – це стабільність, передбачуваність та спокій в життєдіяльності міської громади, реальні кроки  у подальшому розвитку міста. За цей період одночасно ведеться   будівництво, реконструкція та ремонт більше 160 великих і малих об’єктів  бюджетної, соціально-культурної, житлово-комунальної галузей, приватного сектору і бізнесу.
За трьохрічний період – проведено 20 сесій міської ради, 81 засідання виконавчого комітету, видано 1290 розпоряджень міського голови. Всі рішення – направлені на поточне і перспективне життєзабезпечення громади.
- Затверджено нову редакцію Статуту територіальної громади міста у зв’язку із змінами до Конституції України та  законодавства. Відповідним рішенням міської ради затверджено  Порядок увічнення пам’яті видатних подій та особистостей у місті. Створено раду міських голів попередніх скликань, запроваджено на громадських засадах посаду радників міського голови.
- Завершуються роботи  щодо оформлення нових меж міста - збільшення території   на 609, 5 га землі за рахунок   земель  Майстрівської, Суслівської, Наталівської, Новороманівської, Чижівської сільських рад (Це треба було зробити як мінімум десять років тому і не мучити людей!).
- Організовано проведення 3 економічно-інвестиційних форумів «Звягельщина інвестиційна».   Результатом підписаних на них протоколів  стало  початок роботи ТОВ „Новоград-Волинський завод теплотехнічного обладнання“, кондитерської фабрики „ЖАКО. Введені нові виробничі лінії на швейній фабриці "Леся", що дало змогу додатково створити 120 робочих місць.
- Вперше за  50 років капітально відремонтовані приміщення колишнього кінотеатру ім..Щорса, де відкрито Молодіжний центр, а в ньому  обладнано спортивно- танцювальна  зала,  конференц-зала   для офіційних прийомів та зустрічей,   кінозал, молодіжне кафе „Фан – кава“, дитячий розважальний центр „Непосида“, шашково-шахматний клуб. У фойє оформлено куточок міст-побратимів Новограда-Волинського (хто не був – зайдіть і порадійте!).У великій залі проходять спортивні змагання, а цього року – відбувся перший студентський бал.
-  Вперше за 40 років існування проведено капітальний ремонт   міського палацу культури ім. Лесі Українки, замінені  три вхідні групи, зроблено цілком новий дах, вікна, систему опалення, маршеві  сходи, відремонтовано малу  залу та ін. Міській центральній бібліотеці присвоєно ім’я Почесного громадянина міста Юрія Ковальського.
-  Введено в експлуатацію нову ЗОШ №8,створено Школу мистецтв, якій виділено  2 додаткових відремонтованих   приміщення на вул. Соборності.
- В закладах освіти – замінено 30% вікон,  відремонтовано дахи у ЗОШ № 5, 10, ДНЗ №9,   харчоблок ДНЗ №13, 14, проведено капітальний ремонт у харчоблоці ЗОШ №5, вперше за багато років замінено технологічного обладнання на суму 237 тис.500грн.  На території ЗОШ № 5 ведуться роботи щодо створення еколого-натуралістичного парку.
Хочу сказати, що на цьому – зупинки не буде! Так, поки що будемо з природним газом, але курс – на енергоефективність, енергозбереження, економію!
- Завершено реконструкцію пологового відділення, капітальний ремонт інфекційного відділення для дорослих, приймального відділення, третього поверху поліклініки, дренажної системи відділення відновного лікування, фасаду травматологічного корпусу. Розпочато реконструкцію туберкульозного відділення під туберкульозний та шкірвенерологічний  диспансер,замінено вікна в хірургічному відділенні, стоматологічному відділенні. Розпочато будівництво нового хірургічного корпусу міськрайонного ТМО.
- До  оновленої будівлі переїхав колектив станції  екстреної медичної допомоги. Закуплено автомобіль для швидкої допомоги, за сприяння Володимира Литвина працівники отримали комплекти спецодягу та тонометри.
- У приймальному відділенні міськрайТМО відкрито кабінет комп’ютерної томографії та   новий сучасний комп’ютерний цифровий рентгенапарат.
- Придбано чимало медичного обладнання та устаткування,  а саме: фотометр, комплекс рентгенівський діагностичний, стіл операційний, кардіодефібрилятор, ультразвукова портативна діагностична система, реанімаційно-хірургічний монітор, електрокардіограф, дихальний апарат, стоматустановка. Медики Новограда-Волинського та району від Голови Верховної Ради України Володимира Литвина отримали  тонометри,  2 нові, сучасні стоматологічні установки.
- Капітально відремонтовано комунальну лазню, дощеприймальну каналізацію вулиць,  теплові мережі,  технічно переоснащено котельню на вул. Ніколаєва , запущено в експлуатацію 2 сучасні  модульні автоматизовані котельні, які забезпечують теплом   ЗОШ №7, дитячі садочки №15 та №16, гімназію, музей родини Косачів. Котельні міськрайТМО і на вул.50 років Жовтня (ЗОШ №10) переобладнано на альтернативний вид палива – пелети, переобладнано центральну котельню по вул. Івана Франка.
- Проведений капітальний ремонт проїжджої частини під'їзних та міських доріг: вул. Житомирської, в'їзд зі сторони Рівного,  вул. Коростенської, вул. Ільїна, вулиць Дружби, Герцена, Леваневського.
Капітально відремонтовано 17 міських вулиць,    тротуар від площі Лесі Українки до вул.Соборності, здійснено поточні ремонти ще 56 вулиць та провулків в т.ч. на околицях,   відремонтовано  вхідну групу та        огорожі на кладовищі на вул. Чехова. На дев’яти   перехрестях міста  встановлено нові турнікети, що убезпечує рух пасажирів.
- Створено КП „Шляхрембуд“, яке обслугововує всі міські дороги, для нього придбано асфальтний завод, передано 5 одиниць спеціалізованої техніки  для обслуговування доріг.
- У мікрорайоні „Лубчиця“ на березі Случі ведеться будівництво  пішохідного переходу через річку.
-  Вперше за багато років збудовано  каналізаційні колектори на вул. Соборності, Червоноармійській, водомережі на вул. Чехова, відремонтовано водогін на вул. Радянській-Героїв Перекопу.  Реконструйовано насосне обладнання на місцевому водоканалі за кошти МБРР. Придбано спецмашину для водоканалу.
- За рахунок державної субвенції та коштів міського бюджету і мешканців  ведеться ремонт у гуртожитку на вул. Шевченка, прийнятому у комунальну власність, про інвентаризовано помешкання, видані ордери мешканцям, почато приватизацію житла. Капітально відремонтовано балкони   багатоповерхівки на вул. Соборності. Проведено капітальні ремонти дахів 18 житлових будинків міста.
- Облаштовано   джерела питної води на березі Случі в районі вул. Щорса, на вул.Водопровідній, Житомирській.  Введено в експлуатацію бювет  технічної води на вул. Пушкіна,8.
- Завершено модернізацію вуличного освітлення шляхом заміни ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій.  На 21 вулиці міста встановлено  2752 нових світильника,  і не лише в центральній частині, а й  на околицях, у дворах багатоповерхівок.
- Облаштовано дитячий майданчик з встановленням малих архітектурних форм у Парку Перемоги,  вперше за багато років у віддалених  мікрорайонах міста збудовано 7 ігрових майданчиків, встановлених за кошти    Благодійного   Фонду Литвина „Майбутнє Полісся“, розпочато будівництва спортивного майданчика на вул.Лянгуса.
- На  стадіоні „Авангард“  облаштовано нові, сучасні бігові доріжки, встановлено мережу освітлення. Футбольна команда „Авангард“   отримала 4 комплекти  форми, м'ячі, газонокосарку. Ведуться ремонти 3 спортивних об’єктів -   залу для занять важкою атлетикою ДЮСШ, тренувально - спортивного залу   з вільної  боротьби,  приміщення на вул. Шевченка,33 для занять танцями,  проведено ремонт  у ДЮСШ (МПК).
- За сприяння міської влади видано „Топонімічний довідник. Вулиці міста.“, присвячений 755-річчю від першої (1257 р.) літописної згадки про Звягель.
- Реконструйоване приміщення тер центру для надання послуг одиноким непрацездатним мешканцям міста. У 12 мікрорайонах міста розпочали діяльність 12 фахівців із соціальної роботи.
- В місті  відкрито центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у приміщенні МЦСССДМ.
- Міською радою затверджено, укладені міським головою, договори    про партнерську співпрацю міста  із староством Пясечно (Польща), містом Курськ Курської області (Російська Федерація),   Хашурі (Грузія), надано згоду міському голові щодо приєднання до Європейської ініціативи „Угода мерів“. Активізувалася   співпраця із містами – побратимами,  відбувся обмін офіційними делегаціями, учнями між навчальними закладами.
- Вперше між народним депутатом  України (Володимир Литвин)  та  міським головою (Володимир Загривий) підписано Угоду про спільну діяльність щодо вирішення соціально-економічних проблем  Новограда-Волинського на 5 років та затверджено   міською радою.
- З метою оперативного інформування населення про роботу влади,  на місцевому телеканалі студії "Калина"  ведеться інформаційна  програма  "Підсумки тижня". Усі основні заходи за участю посадових осіб місцевого самоврядування, пленарні засідання міської ради та виконавчого комітету, прийняті основні рішення, розпорядження міського голови систематично висвітлюються через місцеві засоби масової інформації, офіційний сайт міста.
-  Створено Центр надання адміністративних послуг населенню.
– За заслуги перед містом частину вулиці названо бульваром на честь земляка Героя України Бориса Шарварка, де встановлено пам’ятний знак.     Також,на території ЗОШ№9 відкрито пам’ятний знак „Вчителю“, біля пожежної частини  - пам’ятний знак пожежникам, у центральній частині міста - постамент „Персона“, пам’ятний знак на честь призначення Новограда-Волинського губернським центром, відкрито 3 нові інформаційно-меморіальні дошки.
- В рамках підготовки до відзначення в місті 200-річчя від дня народження великого українського  Кобзаря, територію міста, прилеглу до автовокзалу в межах вулиць Войкова, Шевченка, визнано   площею Тараса Шевченка.
- Місто увійшло до   Асоціації  „Міста електронного врядування України“.
- З метою відзначення 70 років визволення Новограда-Волинського від фашистських загарбників встановлено ювілейну відзнаку міста.
-  За кошти приватних підприємців були відкриті: нове приміщення магазину „Норма“, який має найбільший будівельний асортимент продукції в місті, торгівельні комплекси на вул.. Шевченка,13 та. Житомирській.
       Ще один блок питань, якими  займається міська влада, міський голова – це здійснення державної регуляторної політики.
Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“, рішення міської ради від 23.11.12 №335 затверджено план діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, прийнято  11 рішень, що носять регуляторний характер. Зокрема: „Про погодження тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом по місту Новограду-Волинському в звичайному режимі руху“; „Про внесення змін до додатку до рішення міської ради від 08.06.12 № 259 „Про порядок залучення, встановлення розміру та використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Новограда-Волинського“; „Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.11 № 130 „Про затвердження детального плану території центральної частини м.Новограда-Волинського“; „Про затвердження Порядку оформлення права користування земельною ділянкою для здійснення тимчасової прибудови до приміщень багатоквартирних жилих будинків, які плануються під реконструкцію“; „Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Новоград-Волинській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок з порушенням законодавства  про плату за землю“; „Про внесення змін до Правил благоустрою території міста Новограда-Волинського“; „Про внесення змін до додатку до рішення міської ради від 08.06.12 № 259 „Про порядок залучення, встановлення розміру та використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Новограда-Волинського“, „Про встановлення  тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом по місту Новограду-Волинському в режимі маршрутного таксі“; „Про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки на вулиці Шевченка № 52  в м. Новограді-Волинському “; „Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.11 №132 „Про  Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади міста та пропорції її розподілу“;Про внесення змін до рішення міської ради від 17.06.11 № 95 ,,Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“. При прийнятті цих рішень проводилась процедура оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу, обговорення за участю представників громадськості, з врахуванням зауважень та пропозицій, які максимально були враховані. При цьому ми не йдемо на прийняття рішень, які протирічать інтересам населення. Наприклад, міськвиконком не підтримав намагання виробника послуг – підвищити тариф та обслуговування у комунальній лазні.
 
Далеко не все,  шановні земляки, – вдалося і вдається! (як і в кожній сім’ї – у себе вдома). Зокрема, є, на жаль, втрати: зупинено роботу м’ясокомбінату – гіганта промислового виробництва при Радянському Союзі. Причини – наслідок, мабуть, державної політики в АПК.  Є ще одна втрата -  демонтовано невеличкий цех з переробки пластикових пляшок – виробів, який розміщувався на заводі сільгоспмашин.
Має місце дуже багато інших проблем, негараздів серед яких колосальні втрати   житлово-комунального господарства, які не бачать обіцяної державою фінансової допомоги. Підприємства, фірми, вся міська громада  потерпає від   дрібних і великих крадіжок майна.  Всім необхідно усвідомлювати, що   влада   без підтримки, розуміння і реальних дій з боку громади   потрібного в місті не зробить.
 У здійсненні своїх повноважень  органи місцевого самоврядування є надзвичайно залежними від чинного законодавства України, чіткого і своєчасного фінансування соціальних галузей: освіти, медицини, охорони здоров'я, житлового будівництва.   Центральні органи влади своїми діями роблять органи місцевого самоврядування заручниками величезних соціальних проблем. Міській раді доводиться часто тупцювати на місці через правову неврегульованість питань державної та комунальної власності,архітектурно-будівельної політики, користування землею, меж міста. Інститут делегованих повноважень дозволяє центральній владі тримати місцеве самоврядування під постійним контролем, а від цього залежить насамперед розподіл місцевих матеріально-технічних ресурсів.
На жаль, за 22 роки існування незалежної України вітчизняне самоврядування здійснюється без чіткої стратегії розвитку.  Ніяк не впроваджується    так    широко розрекламована Реформа адміністративно-територіального устрою, яка передбачала зміни й повноваження місцевого самоврядування.  У свою чергу, турбота про благо жителів — виступає головним завданням територіальної громади та місцевого самоврядування у цілому. Як це все – забезпечувати?! Якщо хтось думає, що міська рада, її виконком, міський голова тут господарі – то він абсолютно далекий від гіркої істини! Тож не тільки Рада Європи, Європейський Союз, а й всі громади України із надіями очікують на ухвалення на найвищому рівні   змін  і доповнень до Конституції та нової Концепції реформування місцевого самоврядування.
А поки що для міської ради у своїх майбутніх діях пріоритетними будуть інтереси людини, її добробут, її впевненість у майбутньому, забезпечення соціальної справедливості та громадської злагоди.Переконаний, що вирішувати проблеми міста, долати складні випробування ми будемо спільно із депутатським корпусом, членами міської територіальної громади, допомагаючи одне одному, проявляючи людську мудрість та толерантність.

 

У ці різдвяні, передноворічні дні бажаю всім новоград-волинцям, депутатам міської ради миру і злагоди в Україні,   нашому місті, добробуту і щастя, родинного затишку в кожному домі.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa