Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Завершилася робота 20-ої сесії Новоград-Волинської міської ради шостого скликання.
11.12.2013

7 грудня в Україні, – починаючи з 2000 року, відзначається День місцевого самоврядування всіх місцевих рад. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, яке бере свій початок з часів Київської Русі.  
  
6 грудня у сесійній залі будинку рад відбулося пленарне засідання двадцятої сесії міської ради.  Окрім 40-а депутатів міської ради у засіданні взяли участь почесні гості - чинні Народні депутати України Володимир Литвин, Юрій Благодир  та з минулих скликань - Микола Горбатюк, попередні міські голови Нестерчук О. Г., Неук В. І., Мартинюк М.І., Костеченко О.Ф., Іванюк М. О., Боровець М. П., голова обласної ради Запаловський Й. А., депутати обласної ради Вайсберг Ю. Р., Борис В. М., Сербін П. А., Литвин П. М., Тарасюк Ю. І., Нусбаум С. А., а також керівники району Сергій Лавренюк та голова Франц Весельський; колишні секретарі міської ради, члени ветеранської організації виконавчого комітету,  керівники та працівники виконавчих органів; керівники міських органів виконавчої влади, міських організацій політичних партій, силових структур, місцевих засобів масової інформації; радники міського голови; президенти шкільних парламентів міста; слухачі школи кадрового резерву міського голови; журналісти місцевих ЗМІ, колеги з сусідніх районів.
   
Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Загривий, який  зробив короткий аналіз досягнутого органами місцевого самоврядування, депутатами міської ради всіх шести скликань за роки незалежності України. Кожна із депутатських каденцій вносила певний внесок у розвиток нашого міста.  Загривий В.І. зазначив, що у здійсненні своїх повноважень органи місцевого самоврядування є надзвичайно залежними від чинного законодавства України, чіткого і своєчасного фінансування соціальних галузей: освіти, медицини, охорони здоров'я, житлового будівництва. Центральні органи влади своїми діями роблять органи місцевого самоврядування заручниками величезних соціальних проблем. Інститут делегованих повноважень дозволяє центральній владі тримати місцеве самоврядування під постійним контролем, а від цього залежить насамперед розподіл місцевих матеріально-технічних ресурсів. На жаль, за 22 роки існування незалежної України вітчизняне самоврядування здійснюється без чіткої стратегії розвитку. А поки що для міської ради у своїх майбутніх діях пріоритетними будуть інтереси людини, її добробут, її впевненість у майбутньому, забезпечення соціальної справедливості та громадської злагоди. 
   
Всіх учасників зібрання привітав із професійним святом народний депутат України Володимир Литвин. В умовах суспільно-політичної кризи, в якій останні два тижні перебуває Україна, Голова комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України висловив свої міркування та пропозиції щодо виходу із ситуації. Він застеріг, що події сучасні  більш радикальніші за  події 2004 року. В політику, громадське життя входить нове покоління, яке позбавлене страху, вимагає правди, перспективи для себе і для країни. З цим потрібно рахуватися. „Люди на вулиці з кожним днем радикалізуються і політичні лідери, в даному разі лідери опозиції, повинні бути на крок радикальнішими. Для того, щоб утримати у полі свого впливу цих людей", - сказав голова комітету з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин. 
 
„Українська влада повинна відповідати за те, що відбулося. У тому числі за те, що два роки поспіль закликали людей до Європи, переконували, що все буде добре, а потім в один день виявилося, що не туди вели країну“, - сказав В.Литвин. Депутат підкреслив, що керівництву держави слід висловитися щодо сформування плану дій для відновлення переговорів з Європейським союзом, а також с Російською Федерацією. За його словами, парламент також повинен поставити питання, що підтримає все українське суспільство, - про безвізовий режим з 2014 року у разі виконання Україною вимог ЄС. Держава не може бути аморфною і діяти з вигодою для інших країн.
    
Голова комітету також зазначив, що влада досі не запропонувала свого бачення виходу із ситуації на відміну від опозиції, яка свої вимоги виклала. З ними можна погоджуватись, або ні, вести дискусії. А де ж пропозиції від влади? Загальні заклики: "Давайте поговоримо" - несерйозні і безвідповідальні", - сказав він. Не можна доводити до того, щоби  владу примушували до діалогу і компромісу. За його словами, якщо сторони конфлікту хочуть виправити ситуацію і зберегти країну, тоді потрібні відповідальні дії. Позитивом сьогодення є наявність демократії в суспільстві. У людей існує незадоволення всім, але відчувається стержень. На думку Литвина В.М. ефективність позачергових виборів була б за наявності мажоритарної виборчої системи.
   
Влада і суспільство має знайти порозуміння і провести переговори,  використовуючи досвід такого діалогу у ВРУ за участю представників міжнародних інституцій, який вівся у 2004-2005 роках.  Привітавши присутніх із професійним святом, наш земляк висловив впевненість у подальшій співпраці із депутатами, посадовцями задля процвітання рідного краю.
     
Під час урочистої частини пленарного засідання велика група депутатів, посадовців, представників громади отримали державні, обласні, місцеві нагороди та відзнаки. Так, Литвин В.М. вручив посвідчення Заслуженого працівника соціальної сфери України голові міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Константиновій В.Н., грамоти Верховної Ради України депутатам міської ради Мельнику С. М., Неуку В. І., цінні подарунки секретареві міської ради Михальчуку В.І., депутату міської ради Бондарчуку І.В., Костеченку О. Ф. – Новоград-Волинському міському голові 1991-1994 років, подяку Президента Асоціації міст України депутату міської ради Дідовцю О. М., почесні грамоти Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Леню В. О. – начальнику УЖКГ,Е та КВ, Кришталю В. Н. - начальнику електродільниці ТОВ «Міськкомунсервіс».   
   
З нагоди Дня місцевого самоврядування голова Житомирської обласної ради Йосип Заполовський вручив відзнаку „Честь і слава Житомирщини“  Нестерчуку О. Г. – колишньому голові виконавчого комітету міської ради народних депутатів,  Почесну грамоту   обласної ради  депутатам міської ради Перерві В. І., Беляку П. Ф.,  Грамоту  обласної ради Нагорнюку М. С. – колишньому секретарю виконкому міської ради.
   
Найвищу відзнаку міста   орден „Звягель“ отримали Александров О. М. - старший інспектор інспекції благоустрою управління   міської ради та Завгородній І. І. - спеціаліст з питань страхування страхової компанії „Провідна“, член Міськрайонного громадського об’єднання „Спілка-Чорнобиль“. Група присутніх депутатів міської ради і посадовців була нагороджена Почесною грамотою міської ради та Подяками міського голови.
   
Після невеликої перерви депутати міської ради обговорили та затвердили 12 рішень, зокрема:  щодо внесення змін до міського бюджету 2013 року, стану фінансового забезпечення міста та здійснення розрахунків за об’єктами Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста на 2013 рік, земельних питань та інші. 
 
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa