Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України»
22.02.2019

Щороку наприкінці лютого у місті проходять заходи до Дня народження Лесі Українки. Не є винятком і Школа мистецтв м. Новограда-Волинського. Так, 20 лютого 2019 року для учнів школи було проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України». До уваги присутніх було представлено відеофільм про життя та творчість нашої видатної землячки.

Докладніше...
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Новоград-Волинський: Військово-патріотичне виховання підростаючого покоління
06.12.2013

На сьогодні навчальні заклади є єдиним центром з підготовки всіх без винятку юнаків (незалежно від того, чи будуть вони призвані на строкову військову службу, чи ні в мирний час) до захисту Вітчизни. В цій ситуації надзвичайно зростає роль військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, навчального предмету "Захист Вітчизни", спрямованої на підготовку юнаків у теоретичному, практичному, фізичному і психологічному плані до майбутньої військової діяльності. Саме тому управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичний центр придають особливу увагу рівню викладання, змістовному наповненню цього важливого напрямку у навчально-виховній роботі з підростаючим поколінням. З метою методичного забезпечення, підвищення професійної кваліфікації педагогів, обміну та поширення передового досвіду в рамках місячника оборонно-масової роботи, напередодні Дня збройних сил України в ЗОШ №10 відбувся семінар-практикум вчителів захисту Вітчизни з теми «Військово-патріотичне виховання – важлива складова формування соціально зрілої компетентної особистості». Головна ідея семінару – обговорення шляхів та методів формування патріотизму, громадянської свідомості школярів та виховання на кращих традиціях українського народу. Яким же чином все це вдається реалізувати на практиці, у навчально-виховному процесі школи? Саме про особливості організації військово-патріотичного виховання в школі №10 розповіла ЗДНВР Новак Юлія Юріївна. З її слів, напрямок виховної роботи займає чільне місце у виховній системі навчального закладу. У школі працюють військово-патріотичні клуби «Вітчизна», «Світозар», «Зірниця», «Юний стрілець», якими керує учитель захисту Вітчизни Онищук Віктор Леонідович. Метою діяльності клубів є організація та проведення шефської роботи: допомога ветеранам, впорядкування пам’ятників та могил загиблим в роки Великої Вітчизняної війни; підготовка тематичних виховних годин, інформаційних хвилинок, розважальних заходів «Козацькі забави» тощо. Крім цього, учні школи активно готуються та стають учасниками міських змагань «Зірниця», «Козацький гарт», стрільб із пневматичної гвинтівки.
 
Значну роль у вихованні підростаючого покоління відіграють підшефні військові структури ЗСУ. Учителі, що викладають предмет «Захист Вітчизни», всіх навчальних закладів впродовж навчального року тісно співпрацюють із військовими нашого міста. Саме тому, гостями та активними учасниками семінару-практикуму стали найкращі представники 30 ОМБр на чолі із заступником командира відділення по роботі із особовим складом Найдюком Сергієм Валентиновичем. Сергій Валентинович поінформував присутніх про особливості контрактної служби, проблеми військово-патріотичного виховання молоді в умовах реформування сучасної армії та переходу до професійної. Також наголосив про наявність морально-вольових рис характеру та належної фізичної підготовки майбутніх військових.
 
З актуальними питаннями сьогодення «Особливості проведення приписки допризовної дільниці юнаків 1997 р.н.» та про «Указ Президента про строки призову» виступив військовий комісар Канюка Сергій Васильович.
 
Кульмінацією семінару-практикуму стало відкрите засідання клубу «Вітчизна», учасниками якого стали учні школи, вчителі захисту Вітчизни та поважні гості: Шостак Тамара Володимирівна – очільник Спілки солдатських матерів, Дроздюк Олександр Миколайович – генерал-майор українського реєстрового козацтва, Кайданович Андрій Іванович – майор Збройних Сил України, Кононцев Олексій – головний старшина 30 ОМБр. Засідання клубу проходило у формі дискусії на тему «Чи потрібна Україні професійна армія?». Всі учасники намагалися з’ясувати переваги та недоліки професійного війська та строкової служби. Під час жвавого обговорення думки людей неодноразово змінювалися як на користь професійної армії так і в сторону строкової служби. Судження молодого покоління щодо військового обов’язку та досвідченого, за плечима якого понад чверть століття служби в армії дещо відрізнялися. Але думка щодо любові до Батьківщини, почуття власної гідності, відповідальності за власні вчинки була єдина! Саме ці найкращі людські якості, яким непідвладний час, формують особистість та патріота держави.
 
На завершення семінару агітколектив 30 ОМБр представив всім присутнім концертно-розважальну програму «Хочу в армію». Учні та вчителі із захопленням спостерігали за виконанням силових показових вправ військовослужбовцями та за творчим виконанням художніх номерів.  
 
Учасники семінару обмінялися думками щодо особливостей військово-патріотичного виховання у своїх навчальних закладах та високо оцінили підготовчу та організаційну роботу адміністрації ЗОШ №10 та вчителя захисту Вітчизни Онищука В.Л. 
 
 
Світлана БОНДАРЧУК,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
21.02.2019

Графік проведення підсумкових галузевих нарад у місті Новограді-Волинському

Докладніше...
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa