Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Бібліотеки Новограда-Волинського звітують перед громадою: «Бібліотека і громада: сучасне і майбутнє»
03.12.2013

Традиційно, в кінці року кожна бібліотека МЦБС проводить  звіт перед громадою мікрорайону. 28 листопада звітувала про свою роботу бібліотека-філія №1 (мікрорайон Дружба).
     
До бібліотеки  завітали: депутат обласної ради Сербін Петро Андрійович;  депутат міської ради Захарчук Олесандр Вікторович; директор МЦБС Онищук Людмила Вікторівна; представники бібліотек МЦБС; користувачі бібліотеки.
   
Активні читачі бібліотеки Олена Нестеренко та Владислав Бакало розпочали захід чудовими словами про книгу, читання, бібліотеку.
    
Бібліотекар 1 категорії  Ольга Станіславівна Кожухова  розповіла  про  історію створення бібліотеки,  її здобутки і проблеми,  поділилася творчими задумами на майбутнє. Окрім поповнення і збереження фонду,  створення повноцінного довідково-бібліографічного апарату, обслуговування користувачів і надання їм необхідної інформації працівники бібліотеки проводять  різноманітні масові заходи, які згуртовують і об’єднують любителів читання. При бібліотеці працює  сімейний клуб «Берегиня» та духовно-моральна школа «Зерна доброти».
    
Бібліотека проводить значну інформаційну роботу, яка допомагає жителям мікрорайону отримувати вичерпну інформацію про діяльність органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Оформлено інформаційний куточок «Місцева влада інформує: події, факти, коментарі», де матеріали постійно оновлюється, представлені тематичні папки-накопичувачі з різноманітних питань життєдіяльності нашого міста.
    
Соціальними партнерами  бібліотеки  є: Новоград-Волинська філія ЖОЦК, ДНЗ№13, ЗОШ№8, молодіжний клуб активного покоління «NIKA».
    
Директор МЦБС Людмила Вікторівна Онищук. подякувала працівникам  за активну популяризацію читання у віддаленому мікрорайоні, відмітила, що приємно  бачити у бібліотеці людей похилого віку, які з нетерпінням чекають свіжу пресу або нову книгу. Наголосила, що одна з головних проблем - переведення бібліотеки-філії №1 у більш просторе приміщення. Адже бібліотека знаходиться в старому будинку, який потребує капітального ремонту. Відсутня читальна зала, кімната для гурткової роботи, немає можливості створити куточок для дітей молодшого шкільного віку, відкритий доступ до періодичних видань.
   
Депутати Сербін П.А. і  Захарчук О.В. дали відповіді на проблемні питання жителів мікрорайону Дружба та пообіцяли допомогти вирішити питання з підключенням  Інтернету до бібліотеки.
   
29 листопада відбувся  звіт перед громадою в бібліотеці-філії №2 для дітей «Бібліотека – центр духовного здоров’я». Історія бібліотеки розпочалась в далекому 1946 році, в країні була розруха, йшла повоєнна відбудова. Сам факт її появи у той непростий час, визначив один з основних принципів історичного розвитку бібліотеки: «працюючи сьогодні, дбати про майбутнє». Колектив бібліотеки докладає чимало зусиль, щоб зміцнювати імідж відкритої, привабливої, дружньої до сучасної дитини установи, корисної і необхідної в соціокультурному середовищі.    
   
Прикладом успішної співпраці заради дитини можна назвати роботу бібліотеки з ЗОШ №6, №9, дитячими садками мікрорайону, закладами культури міста. Тож приємно було бачити на заході директора ЗОШ№6 Кирчун Наталію Миколаївну, заступника директора по виховній роботі Датчук Наталію Григорівну, депутата міської ради Махновецького Олександра Петровича.
   
Вже 10 років при бібліотеці працює об’єднання за інтересами «Купава», яке популяризує серед дітей і підлітків здоровий спосіб життя. Тож учасники заходу мали змогу подивитися показове засідання  об’єднання,    присвячене церемонії чаювання   «Чашка повна благодаті».  Завідуюча денним дитячим стаціонаром лікар-педіатр Демчук Лариса Віталіївна розповіла, які краще вживати чаї, щоб вони приносили користь організму. Вона   частий гість бібліотеки, веде просвітницьку роботу серед дітей і підлітків, її цікаві, мудрі фахові поради завжди до душі і дітям, і дорослим.
   
Приємною несподіванкою для всіх присутніх став подарунок депутата міської ради Махновецького О.П.  – кольоровий  принтер, який дуже необхідний для користувачів бібліотеки. Адміністрація МЦБС, працівники бібліотеки вдячні  депутату, який завжди намагається підтримати жителів мікрорайону, саме завдяки його ініціативі біля бібліотеки-філії №2 був побудований дитячий майданчик благодійним фондом Литвина  «Майбутнє Полісся».
 
 
Адміністрація міської центральної
бібліотечної системи
   
   
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa