Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звітують заступники міського голови
02.12.2013

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“, на пленарному засіданні двадцять першої сесії шостого скликання 27 грудня перед депутатами міської ради звітуватимуть про свою роботу у 2013 році заступники міського голови.

До вашої уваги пропонується звіт про роботу керуючого справами виконавчого комітету міської ради Янчука В.С. у 2013 році
 
Керуючий справами виконавчого комітету міської ради опікується роботою таких відділів: організаційний, загальної роботи та з питань контролю, кадрів, архівним, юридичним, бухгалтерського обліку, ведення Державного реєстру виборців, центром надання адміністративних послуг, головним спеціалістом з мобілізаційної та режимно-секретної роботи та службою господарського забезпечення.
 
Протягом 2013 року посадовими особами міської ради під контролем керуючого справами виконавчого комітету розглядались заяви і скарги громадян, готувались проекти планів роботи міської ради та її виконавчого комітету, проекти рішень міської ради, розпоряджень міського голови з питань організаторської та організаційно-масової роботи, здійснювався контроль за виконанням рішень міської ради, розпоряджень міського голови, робилася розсилка сесійних рішень, узагальнювалась інформація про прийом виборців та про звіти депутатів міської ради, готувались щотижневі плани роботи виконавчих органів міської ради, проекти рішень про плани роботи міської ради на півріччя та її виконавчого комітету щоквартально, вівся облік доручень міського голови, даних під час щотижневих нарад та інше.
 
В 2013 році проведено: 7 сесій, 8 пленарних засідань, 12 засідань координаційної ради голів постійних комісій, за участю керівників депутатських фракцій, які представлені в міській раді, 60 засідань постійних комісій міської ради.
 
Міською радою прийнято протягом цього періоду 140 рішень.
Впродовж року надавалась організаційно методична допомога посадовим особам міської ради у здійсненні контролю за виконанням рішень міської ради (підготовка та розсилка листів про надання інформацій, збір та узагальнення інформацій, підготовка проектів рішень міської ради про зняття з контролю виконаних рішень міської ради та про хід виконання окремих рішень міської ради, були підготовлені та контролювались розпорядження міського голови про розгляд пропозицій та зауважень, висловлених під час сесій міської ради, про розгляд пропозицій виборців висловлених під час звітів депутатів міської ради та міського голови, оформлено 39 протоколів щотижневої наради при міському голові.
 
Проведено 31 засідання комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. За цей час оформлено 48 листків непрацездатності та видано 6 путівок для санаторно-курортного лікування посадовим особам місцевого самоврядування міської ради.
 
За звітний період 2013 року проведено 24 засідання виконавчого комітету міської ради, на яких прийнято 310 рішень. Здійснюється постійний контроль за виконанням рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови.
 
Ведеться облік та хід виконання окремих доручень, даних міським головою під час щотижневих нарад та на засіданнях виконавчого комітету міської ради.
 
Протягом 11 місяців 2013 року опрацьовано 19464 документи з них: вхідної кореспонденції – 8009, вихідної – 4875, виконані документи - списані та зберігаються у тимчасовому архіві у кількості –6580. Вхідної кореспонденції підприємств, організацій і установ міста – 1035, обласної державної адміністрації та управлінь – 2370, органів правопорядку –900, внутрішня кореспонденція - 672, установи організації з за меж міста – 243.
 
За цей період зареєстровано 2958 звернень громадян, надання послуг , вихідної кореспонденції – 1640.
 
Серед піднятих громадянами питань найбільше стосувалися питання: аграрної політики і земельних відносин – 1025 звернення; соціального захисту - 890 звернень; надання матеріальної допомоги громадянам міста - 720 звернень; роботи архівного відділу - 35 звернення; містобудування і архітектури 645 звернень, тощо.
 
В середньому щодня опрацьовується до 300 документів.
 
Від загальної кількості пропозицій, заяв та скарг 1625 - звернень вирішено позитивно на користь громадян; 530 - надані відповідні роз’яснення; 90- заявникам відмовлено у позитивному вирішенні в зв’язку з тим, що підняті ними питання не врегульовані чинним законодавством України. На контролі залишається 205 звернень, 893 – громадянам надані відповіді.
 
Надано 195 консультацій суб’єктам господарювання з питань отримання документів дозвільного характеру. Станом на 22.11.13 видано 108 дозволів. До міського бюджету надійшло 8400 грн. за рахунок організації видачі дозволів та висновків СЕС.
 
Вхідна кореспонденція вчасно опрацьовується і надходить до виконавців, ведеться постійний контроль, - усно та письмово (нагадування) за виконанням у призначені терміни.
 
З метою популяризації діяльності ЦНАП міської ради проведений форум за участю представників ПРООН, громадських організацій міста та ЗМІ. За грантові кошти виготовляється інформаційна продукція у вигляді стендів, буклетів, карт тощо. Інформація про діяльність ЦНАП поширена через мережу централізованої бібліотечної системи, відділення поштового зв’язку, через друковані ЗМІ та мережу Інтернет. Ведеться робота над запровадженням електронного реєстру вхідних та вихідних документів.
 
Виконавчим комітетом міської ради за 2013 рік підготовлено 162 розпорядження міського голови:
 
- з питань призначення, переведення, звільнення, присвоєння чергового рангу, оплати праці, просування по службі, нагородження ;
 
- 116 - про надання відпусток;
 
- 4 - про дисциплінарні стягнення.
 
Забезпечено своєчасне подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік.
 
Забезпечено подання щорічної статистичної звітності, проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами своїх обов’язків за 2012 рік.
 
Забезпечено роботу конкурсної комісії, комісії з питань нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден „Звягенль“, присвоєння почесного звання „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“, проведення іспитів та відбір кандидатів на заміщення вакантних посад. Проведено 10 засідань конкурсної комісії та 5 засідань комісії з питань нагородження.
 
Налагоджено роботу програмно-технологічний комплекс обліку посадових осіб „Картка“, постійно проводиться внесення відповідних змін до електронних особових карток.
 
Створено електронну базу даних осіб, нагороджених місцевими відзнаками та Почесною грамотою міської ради та здійснюється постійне її оновлення.
 
Підготовлено клопотання, нагородні документи для представлення до нагородження державними нагородами на 14 осіб.
 
Проведено 7 апаратних навчань посадових осіб.
 
Щомісяця забезпечується проведення навчань 34 осіб у школі кадрового резерву міського голови.
 
Протягом 2013 року вивчались і аналізувались проекти рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови щодо відповідності Конституції України, законам, іншим нормативно-правовим актам, було прийнято участь у підготовці проектів рішень, розпоряджень, розробці правил, програм тощо. У разі невідповідності проектів рішень чинному законодавству вносились відповідні зауваження.
 
Постійно надавалась юридична допомога та консультації з правових питань посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради, здійснювався підбір необхідних нормативно-правових актів, що регламентують ті чи інші правовідносини. за дорученням інтереси міської ради та її виконавчого комітету в судах різних ланок, інших державних органах.
 
Так, за звітний період було прийнято участь у 221 судових засіданнях по 120 справах, стороною у яких була міська рада або її виконавчий комітет.
 
Протягом 2013 року супроводжується програмне та антивірусне забезпечення, ремонт, обслуговування та інвентаризація комп’ютерної та копіювальної техніки.
 
Постійно забезпечується технічна підтримка проведення пленарних засідань міської ради, засідань її виконавчого комітету, конференцій, нарад і інших протокольних заходів, що проводить міська рада та її виконавчий комітет.
 
Отримано гранд від ПРООН на проект для міста „Моя електронна школа“.
 
Проводяться консультації та технічна допомога для посадових осіб та працівників різних комунальних господарств. На обслуговуванні знаходиться - 96 комп’ютерів.
 
Проводили заняття щодо антивірусних програм та безпеки.
 
Замінено аудіообладнання на нове та придбане нове відеообладнання сесійної зали.
 
Протягом року було здійснено: обробку відомостей бази даних у відповідності до керівництва користувача автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” (АІТС “ДРВ”), ведення обліку операцій, пов’язаних зі змінами бази даних Реєстру в порядку та за формою, що встановлені Розпорядником Реєстру (ЦВК). Було підготовлено 185 запитів до суб’єктів подання відомостей про виборців та внесення відповідних змін до Реєстру. Крім того, відділом проведено 12 щомісячних поновлень бази даних ДРВ, при цьому опрацьовано 335 вхідних відомостей. Проведено 635 наказів про: внесення запису до Державного реєстру виборців, внесення змін до персональних даних виборців, знищення записів, внесення змін до виборчих адрес за зверненнями відділами ведення, усунення кратних включень. Постійно проводяться перевірки, щодо виявлення осіб, які не внесені в Реєстр, які мають не точні персональні дані та таких, які відносяться до кратних включень.
 
У 2013 році через відділ бухгалтерського обліку міської ради, як головного розпорядника бюджетних коштів, проведено фінансування:
 
-служби охорони громадського правопорядку;
 
-редакції газети „Лесин край”;
 
-редакції Н-Волинського міськтелерадіомовлення;
 
-виконавчого комітету міської ради.
 
Протягом року приймались на державне зберігання документи установ, організацій та підприємств міста, які обліковувались, описувались та використовувались в роботі.
 
Реалізовувалось одне з основних прав людини – право на інформацію шляхом всебічного використання архівних документів, видачі довідок, витягів, копій, роботи дослідників, публікацій у пресі, виставок документів, виконання запитів, спрямованих на соціальний захист та забезпечення прав громадян.
 
Здійснювались перевірки і контроль ведення діловодства в установах і організаціях міста, роботи їх архівних підрозділів, умов зберігання документів в них, надання їм консультативно-методичної допомоги у впровадженні прогресивних систем діловодства та зберігання документів.
 
Ведуться роботи зі створення каталогу на документи фонду міської ради, проведено заходи щодо поліпшення умов зберігання документів, контролю за наявністю та фізичним станом документів.
 
Проводились оправлення та підшивка, а також ремонт документів на паперовій основі, перевірка наявності справ, були створені описи на управлінську документацію, складено каталожні картки. Протягом року погоджувались положення про експертні комісії та архівні підрозділи, номенклатури справ, інструкції з діловодства, акти про виділення до знищення документів, термін зберігання яких закінчився.
 
Проводились засідання експертної комісії архівного відділу, здійснювались заходи з підвищення кваліфікації, надавалась методична та практична допомога Міжвідомчому архіву. Міжвідомчий архів документів з особового складу створений рішенням сесії міської ради 6 березня 1997 року і працює на госпрозрахунковій основі, штат – один працівник. За 2012 рік видано 517 довідок, за 11 місяців 2013 року – 554 довідки соціально-правового характеру.
 
На виконання ст.38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради утворена адміністративна комісія, головою якої призначено керуючого справами виконавчого комітету міської ради.
З початку року проведено 38 засідань комісії, розглянуто 615 справ про адміністративні правопорушення. Матеріали на розгляд подають працівники МВВС, інспекції благоустрою міста, управління містобудування та архітектури, РАЦС, відділу підприємницької діяльності. Двічі протягом 2013 року виконавчий комітет міської ради комплексно розглядав питання щодо роботи адмінкомісії.
 
З початку року в міський бюджет поступило 22 тисячі гривень штрафів.
 
В місті створена нормативно-правова база з питань підготовки та функціонування виконавчих органів міської ради в умовах особливого періоду.
 
В основу роботи щодо питань мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності покладено документи законодавчої та нормативно-правової бази.
 
Організація і планування мобілізаційної підготовки здійснювались у відповідності з вимогами:
 
- Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;
 
- Програми мобілізаційної підготовки міста на 2013 рік;
 
- річного плану роботи;
 
- рекомендацій сектору мобілізаційної роботи обласної державної адміністрації та інших нормативних документів.
 
Згідно акту Управління Служби безпеки України за результатами тематичної перевірки стану охорони державної таємниці, обліку і обігу документів, які містять службову інформацію у виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради створені необхідні умови для впровадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, режимно-секретна діяльність відповідає вимогам чинного законодавства у сфері охорони державної таємниці. Стан обліку документів, які містять службову інформацію, відповідає вимогам нормативних документів. Втрат або витоку секретної інформації не відбулося.
 
Керівництво Новоград-Волинської міської ради та її виконавчий комітет постійно здійснює організаційні та практичні заходи на виконання вимог з організації і забезпечення режиму секретності з урахуванням наданої категорії режиму секретності.
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa