Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звітують заступники міського голови
02.12.2013

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“, на пленарному засіданні двадцять першої сесії шостого скликання 27 грудня перед депутатами міської ради звітуватимуть про свою роботу у 2013 році заступники міського голови.

До вашої уваги пропонується звіт  секретаря Новоград-Волинської міської ради Михальчука В.І. за роботу у 2013 році

Закінчився третій рік діяльності депутатів міської ради шостого скликання, обраних восени 2010 року. З червня 2011 року, Ви шановні колеги, обрали мене секретарем ради, довірили мені бути Вашим координатором і нести відповідно законодавчо визначених повноважень разом з вами повну відповідальність за стан справ в нашому місті і нашій міській громаді.
 
Головне моє завдання, згідно розподілу обов’язків – це організація діяльності міської ради, її органів, сприяння Вашій діяльності у раді, її органах.
 
Аналізуючи підсумки нашої роботи в звітному періоді щодо реалізації намічених планів і програм, доручень наших виборців, членів міської громади можна з впевненістю констатувати, що нашій команді вдалося зробити чимало добрих справ.
 
Одне з головних досягнень нашої владної команди, нашого депутатського корпусу протягом року діяльності, що фактично минув – це стабільність, реальні кроки з подальшого поліпшення ситуації в місті, передбачуваність та спокій в життєдіяльності міської громади. Міським головою, депутатами ради було визначено і послідовно реалізовувалась з початку року головна мета нашої спільної діяльності – це щоденна копітка праця над поліпшенням життєвого рівня жителів нашого міста, націленість на конкретний результат.
 
Особливість року, що минає – це напружена робота в умовах жорсткого, нестабільного бюджетного фінансування, правової неврегульованості багатьох питань, залежності від багатьох суб’єктивних та об’єктивних факторів.
 
Всі ми добре зрозуміли, що лише конкретні дії, відкритість нашої політики зможуть продовжити реальні кроки у розвитку міста, утвердити впевненість людей у завтрашньому дні. Завдячуючи Вашій плідній праці, активному сприянню нашого великого покровителя Володимира Михайловича Литвина нам вдалося зробити багато добрих справ, більшість з Вас у вирішенні яких брали активну участь. Щодо конкретного переліку зробленого за рік, то Ви з ним добре знайомі, про них добре знає міська громада.
 
Депутатський корпус нинішнього скликання – це активні, високо досвідчені, відповідальні обранці. Це стосується практично всіх фракцій та груп. Активно працюють 8 постійних комісій міської ради по різних напрямках роботи.
 
Протягом року діяльності міської ради шостого скликання підготовлено та проведено 7 сесій міської ради, 8 пленарних засідань, 12 засідань координаційної ради, 60 засідань постійних комісій, прийнято більше 140 рішень з різних питань життєдіяльності міста. Продовжуємо удосконалювати вже напрацьований досвід підготовки та розгляду питань на сесію – а це, як завжди, напружена, ділова робота в галузевих комісіях, на фракціях, координаційних радах. Рішення на наших сесіях ґрунтовно готуються і приймаються в результаті ділових дискусій. В межах своїх фракцій, не говорячи вже про профільні комісії, депутати нерідко мають різні погляди, пропозиції щодо тих чи інших питань чи проектів рішень. Це нормальна ситуація, адже депутати нинішнього скликання розуміють та навчились слухати один одного. Завдячуючи такій практиці в сесійну залу питання потрапляє вже після детального обговорення та вироблення спільної позиції на засіданнях постійних комісій, фракцій  та координаційної ради голів постійних комісій.
 
Саме такий підхід - конструктивна позиція, поміркованість, розуміння проблем, вміння слухати своїх опонентів і домовлятись заради інтересів громади на сьогодні, на мою думку, наш основний здобуток, спираючись на який ми повинні йти далі. Як завжди активну позицію займають і ефективно працюють практично всі постійні комісії міської ради (Остапчук В.І., Мельник В.К., Неук В.І., Журбенко О.І., Солодовник О.В., Перерва В.І., Помінчук В.Ф., Войтович А.В.). Дякую Вам за докладені зусилля у забезпеченні злагодженої роботи міської ради, підвищенні тим самим авторитету органів місцевого самоврядування.           
 
З метою ознайомлення та вивчення практичного досвіду роботи депутатів на своїх виборчих округах продовжується практика роботи депутатів міської ради для виїзних навчань, засідань постійних комісій, семінарів в округах. (Наприклад, виїзний семінар на базі міськрай ТМО, ВУВКГ та інші).
 
З метою оперативного вирішення проблем, такі методи роботи депутатів є ефективними, себе оправдали і в подальшому будуть вдосконалюватися.
 
Для вироблення спільної позиції, концепцій, поглядів з питань, що розглядаються міською радою, депутати об’єднались за партійною ознакою в 3 фракції та 2 депутатські групи. Всі вони продовжують ефективно працювати і вносять свій конструктивний вклад в вирішення всіх проблемних питань життєдіяльності міста. Необхідно відмітити активну та конструктивну позицію всіх трьох фракції. В постійну практику ввійшли спільні наради керівництва міста з керівництвом військового гарнізону, міськвідділу внутрішніх справ, керівництвом району.
 
Важливим питанням діяльності секретаря ради є організація навчання депутатів. У відповідності з планом навчання протягом року проведені заняття з різних питань, в т.ч. практичні заняття: „Зміни в законодавстві щодо соціальних виплат, пільг та компенсацій. Реабілітація дітей-інвалідів в м. Новограді-Волинському“, „Здійснення соціальної роботи МЦСССДМ в територіальній громаді міста“, „Несприятливі побутові та нестандартні ситуації. Класифікація надзвичайних ситуацій“, „Методи попередження вірусних інфекцій“, „Про особливості освоєння бюджетних коштів в галузі ЖКГ міста виділених згідно звернень депутатів міської ради“.
 
За дорученням міського голови секретар ради координує роботу та взаємодіє з правоохоронними органами, опікується роботою служби громадського порядку. Як показує аналіз результатів службової діяльності всіх правоохоронних органів в тому числі Новоград-Волинського МВ УМВС за 10 місяців 2013 року на території міста проведена певна робота щодо стабілізації оперативної ситуації. Разом з тим, рівень злочинності на території Новоград-Волинського залишається досить високим. Особливе занепокоєння громади міста викликає збільшення таких злочинів, як крадіжка, грабіж та низького відсотку їх розкриття (всього близько 33%).
 
 В рамках реалізації Програми профілактики злочинності в місті Новограді-Волинському на 2011-2015 роки, для посилення контролю за станом правопорядку в місті та з метою профілактики злочинності проведено переатестацію працівників міліції, встановлені додатково камери відеоспостереження. За інформацією керівництва відділу внутрішніх справ, після встановлення таких камер зменшується кількість скоєних правопорушень та злочинів в місцях, де їх встановлено, працівники відділу ефективно використовують відеоматеріали в розкритті злочинів. Враховуючи ситуацію, міською радою в 2013 році виділено 46 тисяч грн на закупівлю камер відеоспостереження та встановлення їх в місцях масового перебування людей. Така робота буде проведена до кінця поточного року. Проводиться робота серед підприємців міста щодо встановлення таких камер на їхніх об’єктах.
 
В зв’язку з чисельними зверненнями громадян на порушення громадського порядку в нічний час, посилено роботу служби дільничних інспекторів, патрульної служби. Патрулювання проводиться щоденно по шести маршрутах відповідними нарядами. Здійснюється посилене патрулювання центральної частини міста в нічний час, створена мобільна група з боротьби із незаконною торгівлею в місті, разом з тим, ефективність її роботи поки що нас не задовольняє.
 
Однак, аналізуючи стан законності необхідно визнати, що, робота правоохоронних органів з питань профілактики злочинності недостатня і  потребує значного поліпшення.
 
У місті збільшилась кількість випадків крадіжок, росте кількість злочинів по наркотичних засобах. Необхідно працювати більш ефективно в цьому напрямку всією громадою.
 
В питаннях координації діяльності громадсько-політичних організацій міста, якими мені доручено займатися, закріпилась позитивна тенденція, встановились певні традиції. Ввійшли в системну практику зустрічі керівництва міста з керівниками релігійних громад, їх служителями безпосередньо в храмах, радою міських голів, радою старійшин міста, чисельними молодіжними організаціями волонтерськими та іншими громадськими організаціями та об’єднаннями, що діють на території міста, яких в нас зареєстровано понад 120.
 
У відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.10 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики“ створена та доволі ефктивно працює Громадська рада при міському голові в складі 26 чоловік. Мета її створення – це проведення консультацій влади з громадськістю з питань впровадження державної політики, вирішення питань життєдіяльності міста, реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні справами громади. До її складу увійшли представники громадських та благодійних організацій, профспілок, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації. Маю надію і на подальшу плідну роботу цього   важливого дорадчого органу при міському голові. Вкрай важливі питання розглядаються на засіданнях громадської ради з питань діяльності ОСББ, яка почала працювати більш дієво та ефективно.

Важлива ланка роботи секретаря ради – сприяння підготовки молоді у Збройних Силах України: проведення приписки громадян до призовних дільниць та їх медичного огляду; проведення призову громадян на строкову військову службу згідно з чинним законодавством України, забезпечення налагодження шефських зв’язків з військовими частинами, що дислокуються на території міста.
 
Так, осінній призив та відправка організовані та проведенні у встановлені облдержадміністрацією та облвійськоматом строки. Робота призовної комісії організована у відповідності з Постановою Кабінету Міністрів від 21.03.02 № 352. Протягом року на строкову військову службу призвано 58 чоловік, на службу за контрактом – 87 чоловік. Проведено приписку до призовної дільниці – 587 чоловік, на обліку перебувають 3011 призовників.
 
Разом з тим в організації роботи військкомату, призивної комісії є окремі недоліки. В першу чергу:
 
- залишається проблемним оповіщення призовників та розшук тих, хто ухиляється від призову;
 
- потребує поліпшення стан військового обліку на підприємствах, організаціях, мобілізаційна готовність техніки установ, організацій для комплектації ЗСУ.
 
Питання шефських зв’язків з військовими частинами нашого міста завжди знаходяться на контролі місцевої ради. З метою їх зміцнення систематично проводяться спільні робочі наради представників міської ради з керівництвом місцевого гарнізону. Погоджені та затверджені плани шефства Новоград-Волинської міської ради у 2012 році над військовими частинами. Проводяться спільні заходи міської влади та командування місцевого гарнізону до державних свят, ювілеїв, приведення до військової присяги молодого поповнення частин, надається взаємна практична допомога в вирішенні різних господарських та інших питань (асфальтування під’їзних доріг, ремонт об’єктів і т.д.).
 
Шановні колеги!
 
Звичайно, я розумію, і напевне мене підтримають всі депутати нашої ради, що нам необхідно вирішувати ще дуже багато проблемних питань у нашому місті. Адже люди чекають від нас не гарних слів, а вирішення нагальних, особливо болючих проблем громади. Життя рухається вперед, і лише об’єднавши зусилля представників різних політичних сил, можна зробити його кращим для своїх виборців, тим самим підтвердивши, що під час голосування вони не помилилися з вибором.
 
Переконаний, що вирішувати проблеми міста, долати складні випробування і в подальшому будемо спільно з нашим депутатським корпусом, членами міської територіальної громади, допомагати одне одному, проявляючи людську мудрість, повагу та толерантність.
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa