Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Проблеми гірничо-видобувних підприємств Житомирщини - в центрі уваги громадської ради
23.10.2013

22 жовтня у Житомирській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл, ініціатором проведення якого стала громадська рада при облдержадміністрації, на тему: «Проблеми з формування собівартості блочної продукції в кам’яно-видобувній галузі на Житомирщині». У заході взяли участь члени громадської ради, заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації – начальник управління інформації Світлана Сластухіна, заступник начальника управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій – начальник відділу податку на прибуток, місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів Головного управління Міндоходів у Житомирській області Геннадій Вручинський, заступник голови Житомирської обласної організації роботодавців «Конгрес роботодавців Житомирщини» Анатолій Ковальчук, керівники підприємств кам’яно-видобувної галузі, незалежні експерти та представники засобів масової інформації.

Відкриваючи круглий, стіл голова громадської ради Леонід Антонюк наголосив на тому, що приводом для його проведення став лист на адресу громадської ради від обласної громадської організації роботодавців «Конгрес роботодавців Житомирщини» з проханням організувати круглий стіл, метою якого стане розробка методичних рекомендацій по порядку формування витрат на блочну продукцію, що в свою чергу сприятиме уникненню непорозумінь між податківцями та підприємцями.
 
Леонід Олександрович розповів про те, що пріоритетним завданням громадської ради в контексті вирішення вище зазначеної проблеми має стати пошук компромісу, який дозволить зняти соціальну напругу в регіоні та зберегти робочі місця працівників гірничо-видобувних підприємств, гарантуючи їм отримання заробітної плати та забезпечити в повному обсязі надходження до обласного бюджету.
 
У своєму виступі заступник голови Житомирської обласної організації роботодавців «Конгрес роботодавців Житомирщини» Анатолій Ковальчук звернув увагу присутніх на те, що кар’єри підприємств кам’яно-видобувної галузі зосереджені переважно у сільській місцевості. Відтак, це дає їм можливість забезпечити роботою жителів прилеглих територій та стати одним із найважливіших суб’єктів фінансування соціальної сфери, оскільки власники таких закладів постійно долучаються до надання матеріальної допомоги сільським закладам освіти, культури та медицини. Такий аспект функціонування гірничо-видобувної промисловості сприяє реалізації у Житомирській області соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича, спрямованої на розвиток районів та сільських територій.
 
Висловлюючи позицію керівників об’єктів кам’яно-видобувної галузі, генеральний директор підприємства «Граніт ЛТД» Віктор Костєрєв закликав представників громадськості та влади долучитися до врегулювання конфліктного питання, пов’язаного із потребою диференціації ціни на блочну продукцію та бутовий камінь і щебінь. За його словами, сьогодні Житомирщина відома у всьому світі завдяки багатим покладам граніту, а тому неприпустимо втратити можливість раціонально використовувати ці природні запаси.

Відповідаючи на запитання присутніх, заступник начальника управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій – начальник відділу податку на прибуток, місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів Головного управління Міндоходів у Житомирській області Геннадій Вручинський, заспокоїв керівників гірничо- видобувних підприємств і запевнив у тому, що непорозуміння із податківцями, що виникло на одному із таких об’єктів, ще не є доказом існування усталеної тенденції. Він визнав існування проблем у стосунках свого відомства із різними суб’єктами господарювання, акцентуючи увагу на тому, що підприємства в першу чергу все ж повинні забезпечити переробку відходів від виробництва блоків у бутовий камінь, аби його можна було використати на користь народному господарству та своєчасно і в повному обсязі сплачувати екологічний податок.

У ході проведення заходу керівники підприємств кам’яно-видобувної галузі отримали консультації та практичні поради від незалежного експерта та аудитора.

Підводячи підсумки круглого столу, заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації – начальник управління інформації Світлана Сластухіна, констатувала важливість цього заходу, оскільки всі порушені питання стосуються значної кількості підприємств, які суттєво впливають на наповнення бюджету нашої області та формування фонду заробітної плати і пенсії для багатьох людей. Світлана Василівна позитивно відзначила толерантний підхід керівників гірничо-видобувних підприємств, які готові до компромісу, а також наголосила на важливості розуміння цієї проблеми з боку представників влади.
 
Резюмуючи усі виступи, зауваження та пропозиції, перший заступник голови громадської ради Володимир Піньковський, запропонував учасникам круглого столу підтримати звернення до органів державної влади з метою ефективного вирішення цієї проблеми та пообіцяв, що громадська рада ініціюватиме проведення круглого столу з метою обговорення результатів такої роботи.
 
 
Прес-служба облдержадміністрації
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa