Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Премудросте земна, бібліотеко, віват тобі, хранителька свята
02.10.2013

27 вересня в приміщенні центральної міської бібліотеки відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
      
Бібліотеки – це наша історія, скарбниці мудрості і знань... А доносять людям цю вічну мудрість книг чарівні берегині – бібліотекарі. Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар не професія, а стан душі». І це насправді так. Бо саме в бібліотеці кожен завжди знайде гарну книгу для душі. Людина читає - значить живе, мислить, розвивається.
    
С
вято стало хвилюючим, яскравим і насиченим, завдяки зустрічі з народним депутатом Верховної Ради України  Володимиром Михайловичем Литвином Незважаючи на свою завантаженість, напружений графік роботи  він  завжди знаходить час поспілкуватися з бібліотекарями.
    
Працівники бібліотек дуже вдячні Володимиру Михайловичу за підтримку, увагу, яку вони  завжди відчувають. Саме завдяки фонду Литвина «Майбутнє Полісся» читачі бібліотек МЦБС, які перемагають у конкурсах, отримують призи та подарунки.
     
Яскравою подією   стало свято читача «Родина читає – Україна процвітає», яке пройшло за сприянням Благодійного фонду. 18 кращих читачів бібліотек міста були нагороджені грантами фонду. 6 переможців поетичного конкурсу «Найкраща від усіх земель» до 75-річчя від дня народження місцевого поета Юрія Ковальського отримали цінні подарунки. Завдяки фонду сотні читачів-дітей отримують пам’ятні подарунки під час заходів та акцій, які проводять бібліотеки.
     
Гарним доповненням до організації змістовного дозвілля читачів став дитячий майданчик, який відкрито на території бібліотеки-філії №2 за сприянням фонду.
    
Вже неодноразово Володимир Михайлович дарував книги бібліотекам міста і району. І цього разу він подарував з своєї домашньої бібліотеки для центральної міської бібліотеки  260 книг. В читальній залі бібліотеки демонструються  книжкові виставки: «Наукова діяльність Володимира Михайловича Литвина» та «Бібліотеці – з любовю» (книги подаровані В.М.Литвином)  
    
За багаторічну сумлінну працю на бібліотечній ниві, високу професійність, відданість справі Володимир Михайлович вручив цінні подарунки: Сугак О.Т., ветерану праці, організатору та першому директору Новоград-Волинської міської централізованої бібліотечної системи; Поддячій А. З., ветерану праці, завідуючій відділом комплектування і обробки літератури ЦМБ 1980 – 1996рр.,  Тищик А.А., ветерану праці, завідуючій відділом обслуговування ЦМБ 1993- 2011рр., Онищук Л. В., директору МЦБС;  Соломончук В. В., провідному методисту ЦМБ.
    
В свою чергу бібліотекарі висловили Володимиру Михайловичу подяку за підтримку та сприяння розвитку бібліотек міста, побажали міцного здоров’я, сили духу, подальших творчих успіхів й бажання творити в ім’я українського народу та на благо майбутнього нашого міста.  
  
Щиро і сердечно привітали працівників бібліотек, всіх шанувальників книги, заступник міського голови В.А.Костюк, начальник відділу культури міської ради Л.П.Гамма, вручили грамоти та подяки. Слова подяки звучали ветеранам, для кого бібліотечна справа стала покликанням на все життя.
     
Цьогоріч серед багатьох знаменних і пам’ятних дат в історії міста новоград - волинці відзначили ще одну славну подію. 15 липня одній з найстаріших бібліотек міста - центральній дитячій виповнилось 60 років. Дружніми оплесками привітали присутні  читачів-дітей  центральної дитячої бібліотеки, які завітали на свято з привітаннями.
  
Талановиті діти – окраса рідного краю. Тому одне з основних завдань бібліотек – знайти їх, допомогти розкритися їхньому таланту та дати відчути кожній дитині, що її творчість заслуговує на увагу та хвилює інших.     
  
 Талановитим зірочкам, неповторним читачам бібліотек, які беруть активну участь в масових заходах подяки вручила директор МЦБС - Людмила Онищук. Серед них: Рожок Сергій – учень 6 класу ЗОШ№2, читач ЦДБ; Лихач Анастасія – учениця 5 класу ЗОШ№4, читачка ЦДБ; Панасюк Дмитро – учень 2 класу гімназія ім. Лесі Українки, читач ЦДБ; Молокус Вікторія – учениця 3 класу ЗОШ№3, читачка ЦДБ; Козирь Максим – учень 7 класу ЗОШ№7, читач ЦДБ; Дзюбишина Аліна – учениця 7 класу ЗОШ№6, читачка БФ№2; Михацька Олександра – учениця 1 класу колегіуму, читачка ЦДБ; Салко Віолетта – учениця 2 класу колегіуму, читачка ЦДБ; Якубова Марія – учениця 3 класу колегіуму, читачка ЦДБ; Сахнюк Вікторія – учениця 5 класу ЗОШ №2, читачка ЦДБ; Писаренко Марія – учениця 8 класу ЗОШ №5, читачка ЦДБ; Полякова Олена, учениця 10 класу ЗОШ №2, читачка БФ№5; Орел Катерина – учениця 8 класу ЗОШ №8, читачка БФ№1.    
    
Вже третій рік бібліотеки МЦБС під час літніх канікул працюють в рамках проекту «Літо з книгою» під девізом «Здивувати інформацією. Зачарувати книгою. Розбудити фантазію і творчість.». В   цьому році було оголошено конкурс «Найкращий читач літа – 2013». З червня місяця майже 2000 дітей взяли  участь у різних заходах, що проходили в бібліотеках і на дитячих майданчиках.
      
Підсумки літніх читань підведено. Тож під час свята дипломи і подарунки від фонду Литвина вручили  переможцям конкурсу: Приймак Людмилі – учениці 7 класу ЗОШ№2, читачці ЦДБ;  Юр’єву Євгену – учню 7 класу ЗОШ №2, читачу ЦМБ; Бакало Владиславу – учню 4 кл. ЗОШ №8, читачу БФ1; Бриковець Дмитру – учню 6 кл. ЗОШ№8, читачу БФ1; Валінкевич Анастасії – учениці 6 кл. ЗОШ№6, читачці БФ№2 для дітей; Шуляківській Вероніці - учениці 9 класу ЗОШ №2, читачу БФ№3; Шуляківському Євгенію – учню 4 класу ЗОШ№10, читачу БФ№3; Поляковій Олені – учениці 10 класу ЗОШ№2, читачці БФ№5 для юнацтва
 
Також у Всесвітній день бібліотек, працівники  бібліотеки – філії №5 провели зустріч з учнями  5-го класу ЗОШ №3 (кл. керівник Ягельська В.А.). Для користувачів було проведено бібліотечний урок  «Бібліотеки стародавні і сучасні», де  провідний бібліотекар  Захарчук Л.М. познайимила присутніх з першими бібліотеками  Київської Русі, Бібліотекою Ярослава Мудрого та Софії Київської, а в Інтернет центрі бібліотеки було продемонстровано фільм  «Найкрасивіши бібліотеки світу», на завершення зустрічі  діти  сфотографувались  біля книжкової виставки «Книга – восьме диво світу».
 
 
Валентина Соломончук,
провідний методист ЦМБ
Константинова Н.С.
бібліотекар I категорії                     
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa