Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбудеться пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради шостого скликання
30.09.2013

24 жовтня 2013 року о 9:00 годині у приміщенні великої зали адміністративного будинку міської ради відбудеться пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання
 
Засідання координаційної ради голів постійних комісій міської ради за участю голів депутатських фракцій та груп проводитиметься 15 та 22 жовтня 2013 року о 13:00 годині в конференц-залі адміністративного приміщення міської ради з розгляду питань порядку денного.
 
Засідання галузевих постійних комісій міської ради (голови комісій Журбенко О.І., Перерва В.І., Войтович А.В., Неук В.І., Помінчук В.Ф., Солодовник О.В., Мельник В.К., Остапчук В.І.) відбудеться 17 жовтня 2013 року о 14:00 годині в приміщеннях міської ради:
 
Порядок денний:
1.Про звіт постійної комісії міської ради з питань підприємництва та транспорту про роботу в 2010-2013 роках. Доповідач: Остапчук В.І. – голова постійної комісії міської ради з питань підприємництва та транспорту.
2.Про розгляд подань, звернень органів прокуратури. Доповідач: Михальчук В.І. – секретар міської ради.
3.Про розгляд подання Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури від 09.08.13 №60-3963 щодо усунення порушень вимог Закону України „Про автомобільний транспорт“. Доповідач: Колотов С.Ю. – заступник міського голови.
4.Про розгляд подання Новоград-Волинської міжрайонної прокуратури від 20.08.13 № 60-4159 „Про усунення порушень вимог земельного законодавства України“. Доповідач: Гончарук Л.М. – головний архітектор міста, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.
5.Про розгляд подання Новоград-Волинської прокуратури від 07.08.13 №60-3929 „Про усунення порушень вимог Земельного та Водного кодексів України“. Доповідач: Дем’яненко Н.Б. – заступник начальника управління, начальник відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.
6. Про розгляд подання Новоград-Волинської прокуратури від 23.08.13 №60-4238 вих-13 „Про усунення порушень вимог чинного природоохоронного законодавства при експлуатації та утриманні полігону твердих побутових відходів“. Доповідач: Усенко М.Г. – перший заступник міського голови.
7.Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2013 року.
8.Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.
9.Про внесення змін до рішення міської ради від 17.06.11 № 95 ,,Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“ (регуляторний акт). Доповідач: Смажук Г.К. – начальник фінансового управління міської ради.
10.Про впорядкування руху великогабаритного та великовагового автотранспорту вулицями міста Новограда-Волинського.
11.Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста закінченого будівництвом об’єкту „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 на 360 учнів на вул. Дружби, 50 в місті Новограді-Волинському –(3-ій пусковий комплекс)“.
12.Про внесення змін до статуту комунального підприємства „Шляхрембуд“.
13.Про внесення змін до статуту капіталу комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“. Доповідач: Лень В.О. – начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.
14.Про внесення змін до додатку до рішення міської ради від 15.02.13 №362 „Про затвердження переліку об’єктів, фінансування яких у 2013 році буде здійснюватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій“.
15.Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.11 № 130 „Про затвердження детального плану території центральної частини м. Новограда-Волинського“ (регуляторний акт). Доповідач: Гончарук Л.М. – головний архітектор міста, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.
16.Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин. Доповідач: Дем’яненко Н.Б. – заступник начальника управління, начальник відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.
17.Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для здійснення сезонної роздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт). Доповідач: Данилюк О.В. – начальник відділу підприємницької діяльності міської ради.
18.Про нову редакцію Статуту Новоград-Волинської міської централізованої бібліотечної системи. Доповідач: Гамма Л.П. – начальник відділу культури міської ради.
19.Про встановлення ювілейної відзнаки міста Новограда-Волинського „70 років визволення Новограда-Волинського від фашистських загарбників“.
20.Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.10 №626 „Про затвердження Положень про виконавчі органи міської ради“. Доповідач: Янчук В.С. – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.
21.Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста.
22.Про зняття з контролю рішень міської ради.
23.Про звіти депутатів міської ради перед виборцями міста Новограда-Волинського.
24.Про результати розгляду пропозицій, зауважень депутатів, керівників постійних комісій і депутатських фракцій, міського голови, які висловлені під час вісімнадцятої сесії міської ради шостого скликання.
25.Про списання майна комунальної власності територіальної громади міста.
26.Про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста.
27.Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден „Звягель“.Доповідач: Михальчук В.І. – секретар міської ради.
28.Про затвердження угоди між містами Новоград-Волинський (Україна) та Курськ (Російська Федерація) про дружбу і співробітництво. Доповідач: Колотов С.Ю. – заступник міського голови.
Різне.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa