Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На засіданні виконавчого комітету проаналізовано діяльність в Новограді-Волинському фахівців з соціальної роботи
23.07.2013

Під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Про роботу фахівців із соціальної роботи   в територіальній громаді міста   за рік прозвітувала директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Борис. За її словами в Центрі працює 17 штатних працівників, серед яких   12 фахівців із соціальної роботи, введених на виконання доручення Президента України від 15.03.2012 № 1-1/598. 

  
Фахівець із соціальної роботи – це працівник МЦСССДМ, який має необхідну фахову підготовку та кваліфікацію, спеціалізується на здійсненні соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинились у складних життєвих обставинах, у закріпленому за ним в кожному із 12 мікрорайонів міста - «М’ясокомбінат», «Смолка», «Морське», «Дружба», «Новофармовський», «Ремзаводовський», «Центральна частина міста», «Болгарбуд», «Центральний ринок», «Лубчиця», «Міськрай ТМО», «Червоноармійський». Відповідно, створено і закріплено робочі місця в ЗОШ № 6, 7, 8, 10, управлінні праці і соціального захисту населення міської ради, службі у справах дітей міської ради, міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Послуги фахівців є добровільними і безоплатними. Всі фахівці із соціальної роботи дотримуються професійної етики.
 
 Отримувачі соціальних послуг – сім’ї з дітьми, молоді інваліди, особи із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, тощо, які опинились у складних життєвих обставинах. 
   
Соціальним працівникам доводиться стикатися з такими проблемами як   проблеми алкогольної та наркотичної залежності, бездоглядність дітей, інвалідність, конфліктні відносини між чоловіком та жінкою, насильство в сім’ях, особливо стосовно дітей, правопорушення та злочинність, проблеми ВІЛ/СНІДу, наркотичної залежності, потреба в лікуванні, навчанні, працевлаштуванні, відсутність документів, навичок догляду за дитиною, проблеми виховання дітей, повернення дітей з інтернатних закладів в біологічні родини, суїцидальні спроби, відсутність одягу, взуття, неповноцінне харчування, відсутність житла та інше.
   
За період їх діяльності, відвідано 2615 різних категорій сімей. На протязі звітного періоду фахівці із соціальної роботи проінспектували та провели анкетування 256 сімей, в яких виховується дитина-інвалід. Результати анкетувань оброблено фахівцями із соціальної роботи та відправлено на Міністерство соціальної політики для узагальнення.  
  
Протягом березня-червня 2013 р. проведено соціальне інспектування 742 сімей одиноких матерів щодо цільового використання коштів, належного утримання дітей. 
  
Протягом звітного періоду фахівцями із соціальної роботи здійснено соціальне інспектування всіх осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (62 особи), встановлено, що на території міста на даний час проживає 23 особи даної категорії. З метою запобігання соціального сирітства, здійснено соціальне інспектування сімей згідно повідомлень загальноосвітніх шкіл міста, де батьки або один із батьків знаходяться на заробітках. Щонайменше один раз на півроку здійснюється соціальне інспектування сімей та осіб, які перебувають на обліку сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, сімей опікунів та піклувальників, в яких проживають діти-сироті, діти, позбавлені батьківського піклування (92 сім’ї), відвідано 9 прийомних сімей, в тому числі без попередження. Здійснюється соціальне інспектування дітей та осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі. Щоквартально інспектуються сім’ї, де вчинені правопорушення та злочини дітьми, не належно виконуються батьками батьківські обов’язки щодо догляду і виховання дітей.
  
Про сім’ї та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах фахівці із соціальної роботи отримують інформацію через моніторинг сімей в закріплених мікрорайонах, за повідомленнями від суб’єктів соціальної роботи.
  
За результатами соціальних інспектувань, в разі підтвердження складних життєвих обставин, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ініціює засідання координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, яка діє при виконавчому комітеті міської ради. Фахівці із соціальної роботи залучаються для підготовки питань на розгляд координаційної ради, запрошують дані сім’ї та осіб, враховуючи рішення координаційної ради, планують спільно з членами сімей чи особами заходи щодо допомоги , спрямованої на мінімізацію негативних наслідків або подолання складних життєвих обставин сімей та осіб. За рішенням координаційної ради дані, сім’ї та особи МЦСССДМ ставить на облік сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах і, за потребою, здійснює соціальний супровід відповідно до підписаної угоди та складеного плану соціального супроводу.
 
За результатами обстежень   2 сім’ї отримали матеріальну допомогу, гарантовані державою соціальні виплати – 3, вирішили проблеми боргів за комунальні послуги – 2, повернули дитину із закладів державного утримання – 1, залучені до корекційних програм з приводу вчинення насильства в сім’ї -1, налагодили/відновили соціальні зв’язки – 5, тощо – 36. У тому числі кількість сімей, які за результатами соціального супроводу залучені до реабілітаційних програм – 4, отримали допомогу в оформленні/відновлені документів – 3, отримали допомогу у працевлаштування – 5, отримали допомогу в медичному обстеженні та лікуванні – 2, тощо – 58.
     
На базі МЦСССДМ створено сектор дозвілля для дітей шкільного віку, які проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах і стоять на обліку у МЦСССДМ. Щовівторка та щоп’ятниці з 13.00 до 15.00 діти приходять   для перегляду мультфільмів, дитячих художніх фільмів.
 
МЦСССДМ має 18 укладених угод про співпрацю з державними установами та організаціями міста, які залучаються, за потребою, до проведення соціальної роботи спільно з фахівцями із соціальної роботи, зокрема, надання соціальних послуг, залучення до здійснення соціальних інспектувань, соціального супроводу та інше.
   
На протязі звітного періоду організація та результати роботи фахівців із соціальної роботи в територіальній громаді широко висвітлювалася у ЗМІ та серед громадськості міста. 
       
Директор МЦСССДМ звернула увагу членів виконавчого комітету на характерні проблеми, які виявлені при здійсненні соціальної роботи в територіальній громаді. Зокрема, збільшилася кількість сімей, де існує бездоглядність дітей; зростає кількість матерів (сімей), де батьки, будучи позбавленими батьківських прав по відношенню до старших дітей, не працюють, продовжують народжувати дітей, не створивши умови для їх догляду і виховання;не бажання батьків, які позбавлені батьківських прав покращувати якість життя і поновлюватися в своїх батьківських правах; переважна частина непрацюючого населення відмовляється реєструватися в міському центрі зайнятості;категорія населення групи ризику, яка офіційно не працює, безробітні роками не проходить медичний огляд (існує ризик збільшення соціально-небезпечних хвороб, в тому числі на туберкульоз, венеричні та інші інфекційні захворюваннях, ризик зараження оточуючих); відсутність примусового лікування від алкогольної та наркотичної залежності призводить до розпаду сімей, бездоглядності дітей, проблем у стосунках з родичами.
    
Впровадження посад фахівців із соціальної роботи зарекомендувало себе, як необхідний вид соціальної роботи в територіальній громаді міста відповідно до чинного законодавства з метою забезпечення доступності населення до соціальних послуг, в тому числі сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.
    
Для розв’язання наявних проблем у роботі з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, керівник Центру запропонувала   створити в місті соціальний гуртожиток для соціально незахищеної категорії молодого населення, особливо для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для одинокої матері і дитини; створити   також кризовий центр для членів сімей та осіб, які потерпіли від насильства. Реалізація цих пропозицій потребує значних коштів, яких у міському бюджеті немає. Тому без фінансової підтримки з боку держави тут обійтися не можливо. Працівники МЦСССДМ звернулися до народних депутатів Верховної Ради України про ініціювання    перегляду законодавчої бази України щодо примусового лікування від нарко/алкозалежностей батьків, якщо вони становлять загрозу життю і здоров’ю дітей; зобов’язувати через судові рішення батьків, яких позбавляють батьківських прав стосовно дітей щомісячно примусово сплачувати державі певну суму коштів   за державне утримання їх дітей та притягнення до адміністративної відповідальності за не проходження щорічного медичного огляду непрацюючої категорії населення, з метою запобігання соціально-небезпечних хвороб.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa