Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Зібратися разом – це початок, залишитися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх
22.07.2013

В усі часи основним завданням школи було задоволення освітніх потреб громадян. Сучасне суспільство стрімко змінюється, ставлячи перед закладами освіти досить високі вимоги: до оновлення матеріально-технічної бази, до модернізації форм і засобів навчання та, насамперед, до оновлення змісту освіти. Впровадження нового Держстандарту освіти є тим чітким і логічним кроком до оновлення змісту освіти сучасної школи.

 

З метою вивчення готовності закладів освіти України до впровадження нового Державного стандарту, у відповідності до графіку, запропонованого управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, новоград-волинські педагоги радо зустрічали делегацію освітян міста Житомира. Зустріч педагогів проходила в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа». Нагадаємо: у рамках подібної акції минулого року наші освітяни зустрічали представників міста Жмеринка.
 
Освіту міста Новограда-Волинського з проблеми «Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної освіти» за круглим столом презентували О.В. Ільяхова, начальник управління освіти і науки; П.К. Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру; Л.А. Капчинська, директор ЗОШ №5; О.В. Новиченко, вчитель початкових класів ЗОШ №3; В.К. Мельник, директор ЗОШ №9, депутат міської ради. У роботі круглого столу брали участь заступник міського голови В.А. Костюк та методист Житомирського ОІППО Г.М. Кучерова.
 
Особлива увага під час зустрічі приділялась питанням: впровадження у 2-х та 5-х класах інформаційно-комунікаційних технологій; створення сприятливих умов для вивчення учнями 5-х класів другої іноземної мови; ознайомлення з особливостями змісту та методикою викладання предметів за новими програмами; використання здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі; організації харчування та медичного обслуговування учнів; оснащення шкіл комп'ютерною технікою, кваліфікаційний рівень вчителів інформатики та іноземних мов тощо.
 
Учасники акції обговорили питання проведення навчання вчителів іноземної мови та інформатики у 2-х та 5-х класах, доступ учителів до Інтернету, а також плани шкіл з проведення оцінювання учнів 5-х класів у 2013/2014 році.
 
Одним із прогресивних кроків стало впровадження у новому стандарті інформаційно-комунікаційних технологій. Відповідно до нового Державного стандарту, всі учні початкової школи, починаючи з 2 класу, почнуть освоювати та використовувати їх в практичній діяльності.
 
Ще однією особливістю стандарту є введення нових програм вивчення іноземних мов, згідно з якими учні в усіх школах України з першого класу почнуть вивчати одну іноземну мову, а починаючи з п’ятого класу – другу.
 
У ході роботи житомиряни ознайомились із підготовкою навчальних закладів нашого міста (ЗОШ №2, ЗОШ №5, колегіуму, ЗОШ №8)до нового 2013/2014 навчального року.Педагоги цих закладів поділились своїми надбаннями, здобутками, досягненнями, думками щодо впровадження нових Державних стандартів. Впродовж дня учасники делегації вивчали готовність загальноосвітніх навчальних закладів району до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах. Основна увага приділялась санітарно-гігієнічному стану шкіл, організації харчування та медичного обслуговування учнів, оснащенню закладів комп’ютерною технікою, навчально-методичним забезпеченням, питанню кваліфікаційного рівня вчителів інформатики та іноземних мов. Гості були приємно вражені тим, що у всіх школах є спальні, ігрові кімнати та куточки для першокласників, стенди, які висвітлюють хід Акції «Дай руку, першокласнику». Педагогами м. Новограда-Волинського накопичено досвід викладання інформатики у початкових класах, майже всі навчальні кабінети оснащені персональними комп’ютерами для вчителів, під’єднаними до Інтернету. Створені належні умови для навчання і виховання школярів.
 
На згадку про освіту Новограда-Волинського житомиряни отримали останні випуски «Педагогічного вісника», де детально представлена інформація про розвиток освіти нашого міста, заходи, направлені на впровадження нового Державного стандарту.
 
Учасники Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» відзначили високий рівень проведення даного заходу, ефективну роботу управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру, навчальних закладів, які вони мали змогу відвідати.
 
Учасники акції відзначили практичне значення Акції, яка сприяє ефективному обміну досвідом, а живе спілкування дозволяє вирішити ряд важливих проблем з організації діяльності закладів. Виходячи з цього, учасники акції запропонували укласти угоду про довгострокову співпрацю між освітянами Новограда-Волинського та Житомира.

 
 
Павло ЛІНЕВИЧ, завідувач ІМЦ
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa