Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-волинці приймали участь у засіданні національного форуму міст-партнерів ПРООН/МПВСР
16.07.2013

11 липня 2013 року у Львові відбулося щорічне засідання національного форуму міст-партнерів Муніципальної програми врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН за темою: «Підведення підсумків та погляд у майбутнє: досвід муніципальної програми врядування та сталого розвитку».

Участь у конференції взяли Координатор системи ООН, Постійний Представник ПРООН в Україні Алессандра Тісо; Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані; керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук; Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик; менеджер проекту ПРООН/МПВСР Ірина Скалій, міські голови та муніципальні координатори міст-партнерів ПРООН/МПВСР.
Учасниками конференції від Новограда-Волинського стали міський голова Володимир Іванович Загривий та начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Новоград-Волинської міської ради, координатор проекту МПВСР/ПРООН Ірина Леонідівна Гудзь.
 

Захід проходив у надзвичайно цікавій та дружній атмосфері. Модератором став експерт у сфері засобів масової інформації, журналіст Андрій Куликов, який працював Заступником головного редактора газети «News from Ukraine», старшим продюсером Української служби ВВС (Лондон).
Ірина Скалій зазначила, що для забезпечення сталості результатів роботи проекту та інтернаціоналізації підходу проект у своїй роботі заохочував міста розробляти та приймати міські програми з використанням підходу до місцевого розвитку з залученням громади. Здійснювані проекти місцевого розвитку відповідали пріоритетним проблемам, визначеним кожною громадою: ремонт систем водопостачання, опалення, водостоку, ремонт дахів, фасадів будівель, підвальних розгалужень та ін.
Муніципальні відділи підтримки стали основним інструментом упровадження проектів у містах, а також головним каталізатором якісних змін як серед мешканців громади, так і серед муніципалітетів. Вони були створені в 29 містах-партнерах задля мобілізації місцевих громадян та підтримки проектів місцевого розвитку. Завдяки цій структурі наше місто стало учасником Українсько-Німецького міжнародного співробітництва ГмбХ проекту GIZ «Енергоефективність у будівлях».
Володимир Загривий взяв участь в дискусії на тему: «Реформа житлово-комунального господарства: відправна точка для врядування за широкої участі громадян», залучилися до обговорення таких основних питань:
·   Які перешкоди та перспективи реформи житлово-комунального господарства міст?
·   Які напрями роботи з місцевими громадами обирають міста, щоб проводити реформу житлово-комунального господарства?
·   Які секрети успіху є сьогодні в Україні щодо ефективного створення та діяльності ОСББ; чому так багато прикладів недіючих чи/ або неефективних організацій громад?
·   Які механізми фінансування проектів у сфері житлово-комунального господарства використовують міста?
У Новограді-Волинському за підтримки ПРООН/МПВСР розроблено Стратегічний план розвитку міста до 2020 р. із широким залученням громадян міста. Цей план проходив обговорення та затвердження всіма зацікавленими сторонами – бізнесом, закладами охорони здоров’я, мешканцями будинків, працівниками сфери освіти, молоддю тощо. Як результат – думки усіх залучених сторін були враховані до цього стратегічного плану.
У нашому місті впроваджено систему управління якістю при наданні муніципальних послуг відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.
За результатами дослідження Transparency International, в рейтинг 100 кращих офіційних веб-сторінок органів місцевого самоврядування, що створені за підтримки ПРООН/ МПВСР потрапила офіційна сторінка Новоград-Волинської міської ради, що сприяє комунікації місцевої влади та громадян через можливість поставити питання й отримати відповідь від посадовця, можливість розміщення проектів місцевих нормативно-правових актів для обговорення та багато іншого. З 2009 року створено сторінку у мережі Facebook «Відкритий простір місцевого самоврядування», яка має понад 250 постійних відвідувачів.
Наше місто активно долучилося до реалізації заходів щодо раціонального поводження з водними ресурсами (у рамках проекту «Кожна краплина має значення»). Вчителі, школярі, а також вихованці дитячих дошкільних закладів знайомилися і пізнавали багато нового у питаннях раціонального використання водних ресурсів.
Місто отримало високу нагороду – ПОДЯКУ від ПРООН/МПВСР за вагомі досягнення у впровадженні принципів сталого розвитку шляхом реалізації ініціатив із посилення ефективності муніципального врядування.
Нажаль, проект завершує свою діяльність, але відкриваються нові проекти, які направлені на покращення якості життя членам територіальних громад України.
Слідкуйте за нашими новинами, які нададуть інформацію про можливість участі у програмах, які допоможуть вирішувати ваші нагальні проблеми.
 
Ірина Ґудзь
начальник відділу підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa