Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Визначено кращу розвідувальну групу серед частин та підрозділів війсь-кової розвідки 8 Армійського корпусу
15.07.2013

 

З 8-го по 12-е липня, у польовому таборі на Олександрівському навчальному центрі поблизу міста Новоград-Волинський, на базі 54-го окремого розвідувального батальйону вісім розвідувальних груп змагалися за звання кращої у 8-му армійському корпусі.
В змаганнях брали участь розвідники з чотирьох частин корпусу, а саме представники 54-го окремого гвардійського розвідувального батальйону та 30-ї окремої механізованої бригади з Новоград-Волинського, 72-ї окремої механізованої бригади з м. Біла Церква та 1-ї окремої танкової бригади з смт. Гончарівське, що на Чернігівщині.
Етапами проведення змагання передбачалося багато випробувань.
Здійснення 35-кілометрового маршу. На першій погляд завдання просте, але виконати його треба у нічних умовах. А ще 35 кілометрів були лише на карті, а на місцевості потрібно було обходити природні перешкоди (болота та озерця), уникати населених пунктів, здійснювати пересування по шляхах та не допустити позначення будь-якими діями свого перебування у даному районі. Ось тут 35 і переросло у 70, а для деяких груп і більше кілометрів. Під час маршу потрібно було обов’язково пройти контрольні точки маршруту, на яких кожна група відмічала свій час пересування. Кращий результат на даному етапі показала група 54-го окремого розвідувального батальйону (командир групи лейтенант Андрій Супріган).
Подолання водної перешкоди. Ширина річки Случ у місці переправи не перевищує 70 метрів, а глибина – 3-5 метрів, але її подолання ускладнювалось течією. Зайти і вийти з води потрібно лише у встановлених місцях і не просто переплисти, а щоб не було сплесків води, і майно переправити, і зброя повинна бути напоготові до ведення вогню. Час на подолання дається 1 хвилина на одного розвідника, при цьому секундомір вимикається по останньому члену групи. Найкращими на цьому етапі були військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади (командир групи старший лейтенант Дмитро Литвин).
Долання ділянки мінно-вибухових загороджень. Пройти потрібно через мінне поле – ділянку лісової місцевості довжиною 60 метрів, на якій сапери зі знанням своєї справи розташували близька 40 вибухових сюрпризів. Під час її долання група висувається у бойовому порядку і зберігає повну тишу, усі команди подаються лише умовними знаками та сигналами. Для виконання завдання дається 30 хвилин. Зачепив 3 розтяжки – і групу знімають з етапу, адже вона не може далі виконати завдання. Краще з цим завданням впоралась група 72-ї окремої механізованої бригади (командир групи старший лейтенант Дмитро Литвин).
Обладнання місця відпочинку, на жаргоні розвідників – дньовки (ночовки). Відпочивати просто неба може кожний, а розвідник це робить за встановленими правилами: обладнує тайник, укриття для відпочинку (обов’язково проти дощу), місце спостерігача. Усе подалі від стороннього ока. Вогнище теж маскується, а на ймовірних підступах противника встановлюються розтяжки.
Проведення засідки. Кожна група повинна зробити засідку на дорозі. Зупинити автомобіль, захопити полоненого, та вивести його на допит. Яким чином розвідники зупинять машину – рішення їх командира. Забороняється тільки псувати транспортний засіб. Все інше – на відкуп фантазії розвідників. Можна спиляти дерево, викопати яму, просто вистрілити та «вбити» водія, вийти напідпитку з пляшкою пива на дорогу і осліпити пакетом з мукою, чи лягти на дорогу, імітувавши поранення і «стікаючи» кров’ю.
Пошук об’єкта. За три кілометри від району пошуку командирам груп дали завдання на виявлення незаконного збройного формування. Знайти потрібно було 4 чоловіки на площі у 25 квадратних кілометрів(!). Час на пошук не повинен був перевищити 4 години. Складність такого завдання в тому, що робили розвідники це в ночі і група не повинна викрити себе під час дій. Кінцевим результатом був вихід командира групи на радіозв'язок та доповідь координат умовного противника. Перше місце за проведення пошуку виборола група 54-го окремого гвардійського розвідувального батальйону (командир групи лейтенант Дмитро Колібабчук).
Виконання нормативів. На третій день змагань, після проведення пошуку, розвідники вирушили по маршруту без топографічних карт, тільки з компасом та азимутальною карточкою. А, діставшись під кінець дня у визначену точку, як кажуть «з ходу – в бій», приступили до виконання різноманітних нормативів: із тактико-спеціальної підготовки, захисту від зброї масового ураження, військово-медичної та інженерної підготовки та іншим. Розвідники долали заражені ділянки місцевості у засобах захисту, надавали першу медичну допомогу пораненим, вели вогонь у складі групи та відпрацьовували дії розвідувальної групи в нальоті (стрільба групи в нальоті), де перше місце зайняла група 1-ї окремої танкової бригади (командир групи капітан Сергій Захаревич).
Марш-кидок. Завершальний етап проведення змагань. Офіційно завдання називається «відхід розвідувальної групи після виконання завдань». 10 кілометрів у спорядженні, зі зброєю та засобами захисту. На групу радіостанція, командир з шифродокументами. За 150 метрів від старту група встановлює розтяжку. Для розвідника 10 кілометрів це не відстань, але позаду четверо суток пересування, стрільби та випробувань і 4-6 годин сну. Хронометраж часу вимикають, коли останній боєць сяде у машину. Кращий результат тут показала група 30-ї окремої механізованої бригади (командир групи сержант Володимир Ткачук).
На кожному етап змагань групам нараховувались або знімались, в разі не виконання чи порушень, бали. За їх загальною сумою і було визначено результати роботи розвідників.
Отже, в змаганнях на кращу розвідувальну групу серед частин та підрозділів розвідки 8-го армійського корпусу місця розподілилися наступним чином:
І-е місце здобула розвідувальна група 1-ї окремої танкової бригади, командир групи капітан Сергій Захаревіч.
ІІ-е місце – розвідувальна група 72-ї окремої механізованої бригади (командир групи старший лейтенант Дмитро Литвин).
ІІІ-е місце поділили дві розвідувальні групи, які набрали рівну кількість балів – група 54-го окремого гвардійського розвідувального батальйону (командир групи лейтенант Дмитро Колібабчук) та група 30-ї окремої механізованої бригади (командир групи сержант Володимир Ткачук).
– Наша перемога не була легкою, довелося докласти чимало зусиль для її здобуття. Усі команди добре готувались до конкурсу і були достойними суперниками у змаганнях, – зазначив командир групи-переможниці капітан Сергій Захаревіч.
За словами начальника розвідки 8-го армійського корпусу підполковника Дмитра Горпенюка, на цьому польові заняття розвідників не закінчуються. Попереду для усіх команд залишається проведення табірного збору та підготовка переможців до змагань розвідувальних груп Сухопутних військ ЗС України.
 
майор ПЕДЬКО Є.А.

(фото автора)

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa