Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
11.07.2013

9 липня відбулося засідання виконавчого комітету. Традиційно розпочав міський голова засідання із аналізу життєдіяльності міста. Всі розпочаті об’єкти будівництва чекають необхідної проплати, яка запланована, але виконати наразі її не вдається. Місто в очікування Міжнародного свята літератури і мистецтв “Лесині джерела”, тому багато сил задіяно на підготовку запланованих заходів. Також серед першочергових завдань — ремонт проїжджої частини на вулиці Червоноармійській, яка була значно пошкоджена після ремонтних водопровідно-каналізаційних робіт.
 
Першим питанням, яке розглядалося на засіданні виконавчого комітету було “Про хід виконання рішення міської ради від 08.06.12 № 257 “Про затвердження цільової Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2012-2020 роки”. За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Василя Леня проблема знешкодження бездомних тварин в місті розглядається уже багато років. У 2012 році методом відстрілу знешкоджено 442 бездомні тварини. Згідно припису прокуратури з березня 2013 року відстріл бездомних тварин в місті та їх захоронення призупинено. За різними оцінками в місті є від 1,5 до 2,0 тисяч бездомних собак. Станом на 1 липня до міськрайТМО за допомогою через укуси тварин уже звернулось 152 жителя міста. Особливу концентрацію собак можна спостерігати біля смітників. Окрім того є проблеми із протисказовою вакциною, яка є дуже коштовною і закупати її можливості немає. Зважаючи на проблему, гостро постало питання виділення коштів для будівництва притулку для бездомних тварин.
 
Наразі є відповідна земельна ділянка, площею 0,5 га по вул.Чижовецькій і відразу після закінчення оформлення всіх необхідних документів із райдержадміністрацією розпочнеться виготовлення документації та будівництво притулку.
 
Звичайно всі розуміють що спорудження притулку це великі кошти, але чимало їх потрібно і на утримання собак, на що грошей в міському бюджеті немає. На допомогу приходять активісти, які небайдужі до життя та умов проживання тварин. Вони уже обійшли приватних підприємців міста, заклади харчування, які будуть віддавати прострочені продукти. Деякі сільські голови пообіцяли допомогти зерновими. Звичайно потреба в коштах для утримання притулку буде підніматися завжди, оскільки проблема бродячих тварин в місті, це реальна загроза здоров’ю, а інколи й життю мешканців.
 
Розглянуто та затверджено рішення “Про хід виконання розпорядження міського голови від 22.03.13 № 70(о) “Про проведення Дня благоустрою та всеукраїнської акції “За чисте довкілля”. З метою його виконання було проведено ряд заходів. Із цією інформацією виступив начальник відділу благоустрою УЖКГ та КВ міської ради Євгеній Дмитренко. ТОВ «Місккомунсервісом» щоденно проводяться роботи з прибирання міста, вивезення сміття. Підприємства, організації, установи приймали активну участь у прибиранні прилеглих територій. Проведено роботи по озелененню міста. З міського бюджету було виділено 50 тис. гривень на висадку квітів на клумбах міста. Силами професійно-технічного ліцею, промислово-економічного технікуму, економіко-гуманітарного коледжу, палацу шкільної молоді та громадської організації рибалок здійснено прибирання на берегах річок Случ та Смолка. В місті висаджено більше 500 саджанців дерев. На косіння трави вже витрачено 27000 гривень коштів з міського бюджету. Проведено кронування дерев на центральних вулицях міста, підрізання кущів в місцях загального користування. Проведено поточні ремонти міського пляжу, парку Перемоги, пішохідного мосту через річку Случ, чорнобильського знаку по вул. Шевченка. Також проведено побілку дерев та бордюрів на центральних вулицях міста, територіях ОСББ, освітлення під’їздів та дворової території та встановлені урни біля поїздів будинків, роботи з благоустрою кладовищ, ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вулицях: Соборності, Шевченка, Лесі Українки, Войкова, Чехова та інше. Новоприйнятим рішенням визнано роботу ТОВ „Міськкомунсервіс“ з прибирання вуличного змету та озеленення міста недостатньою. Зобов’язано керівника у встановлені терміни здійснити благоустрій місць загального користування. Рекомендовано начальнику Новоград-Волинського відділення ДАІ по обслуговуванню адміністративної території Новоград-Волинського району Дмитерчуку С.А. у встановлені терміни впорядкувати площадку для зберігання аварійного автотранспорту та здійснити благоустрій прилеглої території. Ряд робіт повинен виконати УЖКГ, Е та КВ міської ради. За словами Євгена Васильовича головною причиною недостатнього виконання запланованих заходів є відсутність коштів, а майже кожен з пунктів вимагає фінансування. Міський голова Володимир Загривий в свою чергу зауважив, що для успішного благоустрою міста кожен з мешканців повинен внести в нього сою частку, аби ніхто не був квартирантом. Міський благоустрій дається у великих муках, але робити його потрібно, хоч і з скрипом в серці.
 
Однією із найболючіших проблем для багатьох мешканців нашого міста є підтоплення будинків та прибудинкових територій. Членами виконавчого комітету заслухано рішення, в якому йдеться про виконання плану першочергових дій для ліквідації підтоплень За повідомленням начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій міської ради Олександра Мельника проведено багато робіт щодо ліквідації підтоплень в місті. У березні-квітні з цього приводу до виконавчого комітету звернулося майже 200 громадян. В основному причиною підтоплень є захаращення територій та забиті стічні труби. На таких нерадивих господарів інспекцією благоустрою складаються адміністративні протоколи. Трапляється що через одне таке подвір’я підтоплюється вся вулиця. Прикладом є вулиця Шепетівська. Нажаль є проблема із технікою, яка може робити ливневу каналізацію. Рішенням виконавчого комітету затверджено відповідальних працівників виконавчого комітету та депутатів міської ради для кращої реалізації плану першочергових дій з ліквідації підтоплень. Таким чином враховані всі проблемні території. Пізніше будуть організовуватися зустрічі із мешканцями міста для спільного усунення причин підтоплень, адже лише сумісними зусиллями можна подолати ці проблеми.
 
Також членами виконавчого комітету розглянуті та прийняті рішення “Про поточне будівництво у місті” “Про надання разової грошової допомоги”, “Про призначення опікуна над житлом”, “Про встановлення режиму роботи торгових та інших об'єктів у місті” та інші.
 
 
Відділ інформації і зв’язків із
громадськістю міської ради
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa