Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Співпраця з білоруськими партнерами
11.07.2013

4-6 липня 2013 року делегація з міста Новограда-Волинського у складі начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради Світлани Карпінської, депутата міської ради Олександра Махновецького, Христини Махновецької, Валентини Підкаури на чолі із заступником міського голови Сергієм Колотовим відвідала місто-побратим Рогачів Республіки Білорусь.
 
Офіційна делегація взяла участь в урочистостях до Дня Незалежності Республіки Білорусь, міжнародному фестивалі «Зорі над Дніпром» та відвідала білоруське місто з метою налагодження територіального співробітництва країн Східного партнерства.
 
Східне партнерство – це ініціатива Європейського Союзу, що була започаткована у 2008 році. Вона охоплює країни-сусіди Європейського Союзу, зокрема Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Молдову та Україну. Ініціатива має на меті сприяння тіснішим політичним, економічним та соціальним відносинам між ЄС та зазначеними країнами.
 
«Програма підтримки територіального співробітництва країн Східного партнерства» - це проект технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом. Територіальне співробітництво є складовою діяльності ЄС, орієнтованою на регіональний та соціально-економічний розвиток країн Східного партнерства. Характерною новизною програми територіального співробітництва є те, що вона охоплює тільки країни Східного партнерства, не залучаючи країни-члени Європейського Союзу.
 
Європейський Союз виділив 12,5 млн. Євро для трьох програм підтримки територіального співробітництва у таких регіонах: 1) Вірменія та Грузія; 2) Азербайджан та Грузія; 3) Білорусь та Україна. Завдання територіального співробітництва – це зміцнення транскордонних зв’язків між представниками місцевої влади, громадами та організаціями громадянського суспільства для підготовки спільних відповідей на загальні виклики соціального та економічного розвитку.
 
Конкретні регіони програми територіального співробітництва між Україною та Білорусією: Україна: Волинська, Рівненська та Житомирська області, райони на півночі Київської області та Чернігівська область; Білорусія: Брестська та Гомельська області.
 
Проекти співробітництва мають бути створені на базі партнерства принаймні двох організацій з країн-учасниць, наприклад, одна – з Білорусії, друга – з України. Партнерам також необхідно вирішити, яка організація буде головною з правом підпису грантової угоди із Замовником. Партнерство має відповідати одному з наступних критеріїв співробітництва: Спільна підготовка проекту: заявники співпрацюють над розробкою ідеї, заповнюють заявку та складають відповідні бюджети. Спільне виконання: грантоотримувачі координують свою транскордонну діяльність. Спільна проектна команда: працівники з обох сторін кордону працюють як одна команда. Спільне фінансування: обидві організації надають кошти на проектну діяльність.
 
Щодо діяльності, проекти територіального співробітництва можуть виконуватися наступним чином: Інтегровані проекти: різна діяльність у різних країнах, яка спільно досягає конкретної мети та має транскордонний вплив; Симетричні проекти: однакова діяльність у всіх країнах, які беруть участь у проекті; Фокусовані проекти: виконуються переважно або цілком в одній країні-партнері, але мають потужний транскордонний вплив.
 
Цільовою аудиторією є місцеві та регіональні організації, які зацікавлені в тому, щоб взяти участь у програмах територіального співробітництва, у т.ч. це: Державні установи – представники місцевої та регіональної влади, провайдери державних (адміністративних) послуг, наприклад, лікарні, заклади освіти, науково-дослідницькі інститути, заклади невідкладної допомоги / надзвичайних ситуацій, комунальні підприємства, провайдери соціальних послуг, культурні установи; Недержавні організації – різноманітні організації громадянського суспільства, соціальні партнери, такі як профспілки, місцеві бізнес-асоціації, академічні заклади, організації молоді, асоціації та ін.
 
Протягом липня-жовтня 2013 року згідно орієнтованого плану заходів програми підтримки територіального співробітництва країн Східного партнерства країнам – учасницям надана можливість спільної підготовки проектних ідей з партнерами з різних країн.
 
Делегація з міста Новограда-Волинського попередньо обговорила із заступником голови з гуманітарних питань Рогачівського райвиконкому (Гомельська обл.) Корольчуком Василем Степановичем ідеї спільних проектів транскордонної діяльності у сфері молодіжної політики та охорони здоров’я. Сторони домовились про інтегровані та симетричні проекти, котрі покращать життя у місцевих громадах, вирішать спільні проблеми у таких сферах як довкілля, охорона здоров’я, дозвілля молоді та сприятимуть налагодженню добросусідських відносин між місцевим населенням.
 
С.С.Карпінська
начальник відділу економічного
аналізу та планування міської ради                                           
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa