Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Повідомляє служба у справах дітей міської ради
08.07.2013

За інформацією служби у справах дітей міської ради про роботу у І півріччі 2013 року, у цьому році   неповнолітніми міста скоєно 7 злочинів, (на 43% знизився рівень злочинності та на 22,3% знизилася кількість учасників в порівнянні з 2012 роком). Працівниками служби спільно з ВКМСД МВ УМВС постійно проводяться профілактичні рейди у місця масового відпочинку молоді з метою попередження правопорушень та негативних проявів у підлітковому середовищі, бездоглядності, бродяжництва та жебракування. Здійснюється контроль за дітьми, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. На обліку в службі перебуває 82 дитини. Впродовж І півріччя 2013 року службою ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 22 батьків за невиконання або неналежне виконання ними батьківських обов’язків. Рішенням сесії міської ради від 30.04.09 № 498 обмежено перебування неповнолітніх, віком до 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, на вулицях міста у вечірній час до 22 години у осінньо-весняний період, а у літній період – до 23 години. За час дії рішення у І півріччі 2013 року виявлено 2 таких дітей. Для порівняння, за аналогічний період 2012 року 6 дітей. На батьків дітей складено адміністративні протоколи.

Проводиться робота щодо попередження насильства та жорстокості з боку батьків стосовно своїх дітей. На даний час в службі у справах дітей на обліку перебуває 13 дітей, які зазнали жорстокого поводження в сім’ї.
    
Впродовж 2013 року службою ініційовано перед Новоград - Волинським міськрайсудом позбавлення батьківських прав 8 батьків відносно 7 дітей, з них: 3 влаштовано під опіку громадян, 2- в прийомну сім’ю, 1– до державних закладів, 1 - тимчасово в сім’ю, з подальшим влаштуванням під опіку. 
           
Протягом зазначеного періоду службою у справах дітей на первинний облік взято 7 дітей (1 дитину – сироту та 6 дітей, позбавлених батьківського піклування),
 
Станом на 01.07.13 в службі у справах дітей на первинному обліку перебуває 131 дитина, з них під опікою громадян 77 дітей, 13 дітей – в прийомних сім’ях та в ДБСТ, 1 дитина – тимчасово влаштовано в сім’ю родичів, виховується в державних закладах – 40 дітей. 23 дітей проблематично влаштувати до сімейних форм виховання, оскільки вони мають тяжкі ураження нервової системи та опорно-рухового апарату.
 
Найкраща форма влаштування дітей – усиновлення. На місцевому обліку з усиновлення перебуває 56 дітей. На даний час на території міста проживають 17 сімей, які усиновили 19 дітей. Порушень прав дітей не виявлено. Усиновителями створені належні умови для утримання, виховання та розвитку дітей. Однією із пріоритетних форм влаштування дітей є створення прийомних сімей. В місті створено і функціонує 10 прийомних сімей, в яких виховується 14 дітей. Прийомні сім'ї перебувають під супроводом всіх суб’єктів соціального супроводу.
 
Впродовж І півріччя 2013 року обстежено умови проживання 69 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях. З’ясовано, що всі ці діти проживають в належних санітарно – гігієнічних умовах, мають одяг та взуття відповідно до сезону, необхідне шкільне приладдя та іграшки. Службою у справах дітей проведено детальну інвентаризацію та оцінку придатності житлових приміщень дітей, складено відповідні акти стану збереження житлових приміщень, які на праві власності чи користування належатьдітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особах із їх числа. З’ясовано, що із 131 дитини лише 27 мають житло на праві власності. 74 дітей мають право користування житлом та право там проживати лише до досягнення 18 річного віку. Після досягнення ними повноліття питання щодо забезпечення житлом 74 дітей залишається відкритим.
 
З метою захисту житлових прав дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, після досягнення ними 16 – річного віку, службою у справах дітей передається пакет документів на дітей вище зазначеної категорії для взяття їх на квартирний облік для позачергового забезпечення житлом. Станом на 01.07.13 на квартирному обліку при виконавчому комітеті Новоград – Волинської міської ради перебуває 11 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 23 осіб із їх числа. Серед основних проблем служби у справах дітей те, що не завжди оперативно вирішуються питання з працівниками ВКМСД Новоград – Волинського МВ УМВС щодо проведення профілактичної роботи з підлітками, як схильні до скоєння правопорушень та злочинів. Така ситуація склалась у зв’язку з тим, що відділ кримінальної міліції у справах дітей не укомплектований та спостерігається постійна плинність кадрів; не виділяються кошти для придбання спортивної та шкільної форми для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відсутність реальних коштів для придбання житла особам із числа дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які повернулись в місто після закінчення навчання.
 
 
Л.А.Місюра
Начальник служби у справах дітей міської ради  
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa