Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Як відкрити доступ до потенціалу енергоефективності українських муніципалітетів?
03.07.2013

25 червня 2013 року у рамках Європейського тижня сталої енергетики відбувся семінар Фонду E5P на тему: «Як відкрити доступ до потенціалу енергоефективності українських муніципалітетів?».

 
Метою семінару було обговорення з колегами та експертами існуючих механізмів та можливостей фінансування енергоефективних проектів, котрі реалізуються в Україні за підтримки міжнародних фінансових та донорських організацій, переваг та складнощів реалізації таких механізмів.
        
Участь у даному заході взяли представники Європейського Союзу, міжнародних фінансових та донорських організацій, зокрема керівник Фонду E5P Андерс Лунд, Учасники Угоди Мерів, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міські голови, керівники комунальних підприємств.
 
Місто Новоград-Волинський представляла начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Карпінська Світлана Станіславівна. Вона спілкувалася з потенційними фінансовими партнерами, міжнародними експертами з енергоефективності та мала можливість спільної роботи з представниками органів місцевого самоврядування України. Ось що вона коротко розповіла:
 
Фонд «Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та екології» або скорочено E5P – це міжнародний мультидонорський фонд під управлінням ЄБРР, направлений на розвиток інвестицій в енергоефективність в Україні та інших східноєвропейських країнах. Фонд служить доповненням до кредитів у енергоефективність, що надаються міжнародними фінансовими організаціями, такими як Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Європейський Інвестиційний Банк, Північний Інвестиційний Банк, Північна Екологічна Фінансова Корпорація НЕФКО та Світовий Банк.
 
На семінарі була можливість двосторонніх консультацій з містами партнерами та учасниками Угоди Мерів. Так, Житомирський міський голова В.М.Дебой поділився досвідом співпраці з фондом та міжнародними фінансовими організаціями. Фонд E5P надав місту Житомиру 7,5 млн. євро грантових коштів, та 7,5 млн. євро під 3% річних місто взяло кредитних коштів ЄБРР на заходи з теплозабезпечення, у т.ч. модернізацію системи теплопостачання. 30,0 млн. доларів США кредитних коштів місто Житомир взяло на модернізацію водоканалу у Світовому Банку.
 
Керівник Фонду E5P Андерс Лунд наголосив на тому, що в Україні викиди СО2 на одиницю ВВП найбільші в Європі. Україна в 3 рази більше споживає енергоресурсів, ніж європейські країни, у т. ч. в муніципальних установах споживання енергоресурсів перевищує середньоєвропейське у 5 разів. Потрібен довгостроковий погляд на економію енергоресурсів та екологію навколишнього середовища, щоб брати кредит на теплопостачання. Для участі в грантових програмах Фонду E5P обов’язковою умовою є кредитна складова. Фонд E5P надає грантові кошти спільно з ЄБРР, Європейським Інвестиційним Банком, Світовим Банком. Пріоритетними напрямками фінансування є проекти на відновлювальну енергетику та скорочення викидів СО2.
 
Північна Екологічна Фінансова Корпорація НЕФКО надає кредити на соціальні проекти (утеплення в школах, садочках під низький % в гривнях) за напрямом енергоефективності, у т.ч. на скорочення споживання енергоресурсів.
 
Місто Івано-Франківськ залучило кредит НЕФКО на утеплення 9 шкіл та садочків. 47 фасадів житлових будинків утеплюються за кредитні кошти НЕФКО в Житомирі.
 
Голова ЄБРР в Україні проінформувала, що на 2013 рік планові інвестиції банку на заходи з енергозбереження складають 332 млн. євро. Умови кредитування ЄБРР українських муніципалітетів:
-         мінімальна вартість проекту – 8,0 млн. євро, кредит від 7 до 15 років;
-         перші 3 роки сплачуються тільки %-ки за кредитом, на наступний 4-й рік сплачується тіло кредиту;
-         для отримання кредитних коштів ЄБРР необхідно мати: опис проекту-пропозиції, муніципальну чи державну гарантію, бізнес-план чи стратегію розвитку, ТЕО чи аналіз ринку.
 
Голова Європейського інвестиційного Банку пані Лілія Чернявська повідомила про умови кредитування українських міст на проекти з енергоефективності у будівлях, зовнішнього освітлення та модернізацію систем теплопостачання:
1)     кредит надається на строк до 25 років;
2)     відстрочка платежів по кредиту – до 6 років;
3)     кредитні ресурси в валюті, але банк працює над впровадження кредитів у гривнях;
4)     %-ки у валюті від 2,4 до 3,0 %;
5)     мінімальна вартість проекту – 4,0 млн. євро;
6)     пріоритетні напрямки – енергоефективність у будівлях, зовнішнє освітлення.
 
Європейський Інвестиційний Банк надає кредитні ресурси для розвитку приватного сектору, у т.ч. для підприємств малого та середнього бізнесу. Для залучення кредитів приватному сектору необхідно мати першокласну банківську гарантію.
 
Банком надаються переваги проектам з відновлювальних джерел енергії. Проект повинен бути економічно обґрунтованим, технічно якісним та самодостатнім. Розмову можна починати з будь яким банком, головне бути впевненому у своєму проекті.
 
 
Відділ економічного
аналізу і планування міської ради                           

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa