Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Статистика інформує
01.07.2013

Діяльність підприємств роздрібної торгівлі.

 
За підсумками розробки статистичної звітності підприємств та організацій, що займаються в місті Новоград-Волинському роздрібною торгівлею та ресторанним господарством, загальний обсяг реалізованих ними товарів за січень-березень 2013 року склав – 79,8 млн. грн. (з урахування міжрайонного обміну), що на 7,7% більше минулорічного показника (у фактичних цінах), у першому кварталі 2012 року товарооборот складав 74,1 млн. грн. Товарооборот торгової мережі складає 96,8% обсягу роздрібного товарообороту за 1 квартал 2013 року (без урахування обороту фізичних осіб-підприємців). Темп зростання обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах становив 106,0% до відповідного періоду попереднього року. Абсолютний приріст обороту роздрібної торгівлі у розрахунку на одну особу міста становив 78,9грн., у минулому році цей показник становив 195,3 грн.
                              
Діяльність підприємств оптової торгівлі. 
 За січень-березень 2013 р. по місту Новоград-Волинському оптовий товарооборот підприємств, які вказали основним видом діяльності оптову торгівлю, становив 42,8 млн. грн. (у діючих цінах). Порівняно з минулим роком оптовий товароборот збільшився на 12,9%, у першому кварталі 2012 року оптовиками було реалізовано продукції на суму 37,9 млн. грн.
У товарній структурі оптового обороту найбільшу частку займав продаж непродовольчих товарів – 87,5%, це становить 37,5 млн. грн., продовольчі товари складають - 12,5% (5,3 млн. грн.)
 Питома вага товарів вітчизняного виробництва за січень-березень 2013р. становила 47,9% до загального обсягу. В складі продовольчих товарів вітчизняні становлять 98,6%, а в непродовольчих товари вітчизняного виробництва складають 40,6%.
 
Фінансові результати
 
 Фінансовим результатом від звичайної діяльності до оподаткування суб’єктів господарської діяльності міста (крім банків, малих і сільськогосподарських підприємств та бюджетних установ) за січень-березень 2013 року став прибуток в сумі 18,8 млн. грн. Проти аналогічного періоду минулого року фінансовий результат зріс на 20,6 млн. грн.
          Із загальної кількості підприємств міста прибутково спрацювали 61,1% , сума отриманого прибутку становить 22,2 млн. грн., неефективною виявилася діяльність 38,9% підприємств, загальна сума збитку склала 3,4 млн. грн.
 За видами економічної діяльності найбільшого прибуткового обсягу фінансового результату досягли підприємства промисловості, ними отримано 15,1 млн. грн. прибутку. Збитковою була діяльність підприємств оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сума збитку склала – 225,9 тис. грн. Частка торгових підприємств, які одержали прибуток становить 75,0%, сума прибутку лише 252,3 тис. грн. , збиток одержали 25,0% підприємств, сума збитку становить 478,2 тис. грн.
 
 
Начальник управління статистики Кур’ята А.Г.
у м. Новоград-Волинському
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa