Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У загальному рейтингу міст та районів області Новоград-Волинський – перший серед міст обласного підпорядкування
25.06.2013

У загальному рейтингу міст та районів, а це 27 адміністративних одиниць області - за результатами розвитку в І кварталі 2013 року  наше місто займає 10 місце.   При цьому  м.Новоград-Волинський за за усіма напрямами діяльності  –  займає перше місце серед міст обласного підпорядкування, в той час як м.Житомир – 27, м.Коростень- 23, м.Бердичів -11 місце.

 
Загальне місце визначалось як середнє арифметичне місць за 7 показниками діяльності: економічний розвиток; інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність; державні фінанси; споживчий ринок; населення та ринок праці; житлово-комунальне господарство; освіта та охорона здоров'я.
 
Оцінка результатів діяльності райдержадміністрацій та міськвиконкомів, яка базується на статистичних даних, опублікована на сайті департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації.
 
Зокрема, економічний розвиток оцінювався за 11 напрямками, серед яких сім стосуються сільського господарства і  порівнювалися лише райони області. Крім того були такі критерії як рівень оплати за спожиту електроенергію; рівень оплати за спожитий природний газ; темп зростання (зменшення) обсягу експорту товарів; коефіцієнт покриття експортом імпорту.
 
Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність оцінювалась по темпах зростання (зменшення) обсягу прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) та обсягах прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення.
 
Для оцінки споживчого ринку порівнювалися темпи зростання (зменшення) обороту роздрібної торгівлі; абсолютний приріст обсягу обороту роздрібної торгівлі у розрахунку на одиницю населення; абсолютний приріст обсягу реалізованих послуг у розрахунку на одиницю населення.
 
У розділі «Населення та ринок праці»  враховувалися приріст (зменшення) чисельності наявного населення; виконання річного завдання із створення нових робочих місць; співвідношення кількості створених та ліквідованих робочих місць; темп зростання (зменшення) заборгованості з виплати заробітної плати.
 
Житлово-комунальна галузь - це темп зростання (зменшення) обсягу прийнятого в експлуатацію житла, обсяг прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. населення та темп зростання (зменшення) заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг.
 
Для оцінки діяльності в галузі освіти та охорони здоров’я використовували лише один показник – «кількість донорів на 1 тис. населення».
  
Серед 27 адміністративних одиниць у  нашого міста два других  місця щодо розвитку галузі освіти та охорона здоров'я, споживчого ринку, третє - за напрямком  „населення та ринок праці“, п’ яте - „державні фінанси“.
 
За усіма напрямами діяльності І місце у рейтингу займає Попільнінський район, ІІ – Коростишівський, ІІІ – Малинський.
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa