Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У загальному рейтингу міст та районів області Новоград-Волинський – перший серед міст обласного підпорядкування
25.06.2013

У загальному рейтингу міст та районів, а це 27 адміністративних одиниць області - за результатами розвитку в І кварталі 2013 року  наше місто займає 10 місце.   При цьому  м.Новоград-Волинський за за усіма напрямами діяльності  –  займає перше місце серед міст обласного підпорядкування, в той час як м.Житомир – 27, м.Коростень- 23, м.Бердичів -11 місце.

 
Загальне місце визначалось як середнє арифметичне місць за 7 показниками діяльності: економічний розвиток; інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність; державні фінанси; споживчий ринок; населення та ринок праці; житлово-комунальне господарство; освіта та охорона здоров'я.
 
Оцінка результатів діяльності райдержадміністрацій та міськвиконкомів, яка базується на статистичних даних, опублікована на сайті департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації.
 
Зокрема, економічний розвиток оцінювався за 11 напрямками, серед яких сім стосуються сільського господарства і  порівнювалися лише райони області. Крім того були такі критерії як рівень оплати за спожиту електроенергію; рівень оплати за спожитий природний газ; темп зростання (зменшення) обсягу експорту товарів; коефіцієнт покриття експортом імпорту.
 
Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність оцінювалась по темпах зростання (зменшення) обсягу прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) та обсягах прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення.
 
Для оцінки споживчого ринку порівнювалися темпи зростання (зменшення) обороту роздрібної торгівлі; абсолютний приріст обсягу обороту роздрібної торгівлі у розрахунку на одиницю населення; абсолютний приріст обсягу реалізованих послуг у розрахунку на одиницю населення.
 
У розділі «Населення та ринок праці»  враховувалися приріст (зменшення) чисельності наявного населення; виконання річного завдання із створення нових робочих місць; співвідношення кількості створених та ліквідованих робочих місць; темп зростання (зменшення) заборгованості з виплати заробітної плати.
 
Житлово-комунальна галузь - це темп зростання (зменшення) обсягу прийнятого в експлуатацію житла, обсяг прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. населення та темп зростання (зменшення) заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг.
 
Для оцінки діяльності в галузі освіти та охорони здоров’я використовували лише один показник – «кількість донорів на 1 тис. населення».
  
Серед 27 адміністративних одиниць у  нашого міста два других  місця щодо розвитку галузі освіти та охорона здоров'я, споживчого ринку, третє - за напрямком  „населення та ринок праці“, п’ яте - „державні фінанси“.
 
За усіма напрямами діяльності І місце у рейтингу займає Попільнінський район, ІІ – Коростишівський, ІІІ – Малинський.
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa