Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Як ліквідувати підприємницьку діяльність?(поради податківців)
18.06.2013

Припинення підприємницької діяльності за рішенням фізичної особи – підприємця має певну послідовність дій і регулюється Цивільним кодексом України №435-VI від 16.01.03 р., Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» №775 – IV від 15.05.03 р. та іншими законодавчими актами.

 
Щоб розпочати ліквідаційну процедуру, перш за все необхідно подати заяву про припинення підприємницької діяльності державному реєстратору. На підставі поданої заяви до Єдиного державного реєстру вноситься запис про рішення фізичної особи – підприємця про припинення нею підприємницької діяльності.
 
В подальшому фізичній особі підприємцю необхідно повернути органу державної податкової служби за основним місцем обліку оригінали документів та завірені копії, видані податковою службою (свідоцтва, патенти тощо) і подати заяву за формою №8-ОПП (за бажанням).
 
Відповідно до п.295.8 ст.295 Податкового кодексу України, у разі припинення підприємницької діяльності платником єдиного податку зобов’язання зі сплати єдиного податку нараховуються до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому до органу державної податкової служби подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності.
 
Однією з причин заперечень органу державної податкової служби проти проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності є відсутність повідомлень від фінансових установ про закриття всіх рахунків такого платника податків. Тому, фізичній особі - підприємцю завчасно необхідно закрити всі рахунки у фінансових установах.
 
Після завершення всіх заходів щодо припинення підприємницької діяльності орган державної податкової служби видає довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів за формою №22 – ОПП, яка дійсна протягом двох місяців.
 
Також підприємцю необхідно звернутися до органу Пенсійного фонду України для зняття з обліку і отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 
Закінченням процедури ліквідації підприємницької діяльності є внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. Для цього підприємець повинен подати державному реєстратору картку про реєстрацію припинення підприємницької діяльності, а також довідки органів державної податкової служби та пенсійного фонду України про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів.
 
Слід пам’ятати: доки процедура ліквідації не завершена, тобто державний реєстратор не вніс відповідний запис про припинення підприємницької діяльності, за фізичною особою зберігається статус підприємця з виконанням усіх покладених законодавством на нього обов’язків.
 
 
 
Сектор взаємодії з засобами масової
 інформації та громадськістю ОПДІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa