Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося чергове засідання Ради директорів промислових підприємств Новограда-Волинського
14.06.2013

Промисловість — найважливіша структурна ланка господарського комплексу України. На неї припадає 1/3 основних фондів, понад 35% населення, зайнятого в народному господарстві.
           
Провідна роль промисловості в економіці України визначається, перш за все тим, що, забезпечуючи всі галузі народного господарства знаряддями праці та новими матеріалами, вона є найбільш активним фактором науково-технічного прогресу і розширеного відтворення в цілому.
           
Темпи росту, рівень розвитку і структура промисловості — важливі показники не тільки кількісної, але і якісної характеристики народного господарства та життєвого рівня населення як в Україні в цілому, так і в місті Новограді-Волинському, зокрема.
           
За останні роки стало гарною традицією щоквартально проводити засідання Ради директорів промислових підприємств міста безпосередньо на виробничих підприємствах. Чергове засідання відбулося на базі готельного комплексу “Леон”, керівником якого є Савченко Леонід Костянтинович.
           
Відкрив засідання міський голова Загривий В.І., який представив новопризначеного керівника ТОВ “Факро — ТЛ” Висоцього С.А. та нових членів ради директорів — Тодорович Л.М., директора КП “Новоград-Волинськ теплокомуненерго” та Левицьку А.П., начальника ВУВКГ. Володимир Іванович проінформував про основні здобутки соціально-економічного розвитку міста за 4 місяці 2013 році, відмітивши позитивну динаміку росту обсягів реалізації промислової продукції та ріст середньомісячної заробітної плати на підприємствах. Міський голова запропонував керівникам розглянути можливість щодо приведення середнього рівня заробітної плати працівникам до середньообласного та середньогалузевого по Україні та наголосив на необхідності внутрішньоміської кооперації та інтеграції серед промислових підприємств.
        
За січень-квітень 2013 року промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму 179,0 млн.грн., це становить 3,6% обласного рівня — доповнила міського голову начальник управління статистики в м. Новограді-Волинському Кур’ята А.Г. Відносно відповідного періоду минулого року реалізація промислової продукції збільшилася на 9,2%, що в сумі становить 15,1 млн.грн.
        
Із загального продажу обсяг реалізованої продукції за межі України становить 52,1% (93,2 млн.грн.), частка внутрішнього обороту у загальному обсязі становить 47,9% (85,8 млн.грн.).
        
Більша частина промислових підприємств міста за 4 місяці поточного року збільшили обсяги реалізації, це — ТОВ “ВО “Техна”, ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”, ТОВ “Новофарм-Біосинтез”, ПАТ “Новоград-Волинський м'ясокомбінат”, ПрАТ “ВКФ “Леся”, ТОВ “Новотекс”, ПАТ “Новоград-Волинськсільмаш”, зменшили обсяги ПП “Меблева фабрика “Мірт”, МПТВП “Райдуга”, ПАТ “Біоветфарм”, КП “Новоград-Волинськтаплокомуненерго”.
        
Заступник начальника Новоград-Волинської ОДПІ Юрковська П.С. відмітила, що виконання бюджету міста за січень-травень становить 108,2%, мобілізовано 26,4 млн.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 3,3 млн.грн, або на 15,8%.
        
Проведений аналіз стану сплати податкових зобов'язань в галузевому розрізі свідчить, що економічна ситуація, яка склалася в місті, сприяє покращенню мобілізації бюджетних платежів від підприємств міста. Хоча питома вага промислових підприємств у загальній кількості платників мала лише 2,3%, вони є визначальними бюджетоформуючими платниками як державного бюджету, так і бюджету міста.
        
Основними бюджетоформуючими платниками міста є ТОВ “ВО “Техна”, ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”, ТОВ “Новофарм-Біосинтехз”, ТОВ “Новотекс”, якими до зведеного бюджету за січень-травень 2013 року сплачено 6500,6 тис.грн., або 66,0% від загальних надходжень промислових підприємств.
           
Начальник відділу економічного аналізу і планування міської ради Карпінська С.С. запропонувала керівникам промислових підприємств розглянути можливість участі в універсальній оптово-роздрібній Курсько-Коренській ярмарці, яка відбудеться 4-7 липня 2013 року у місті Свобода Золотухинського району Курської області Російської Федерації, а також взяти участь у щорічній загальнодержавній виставковій акції “Барвиста Україна” та Всеукраїнському конкурсі-виставці “Кращий вітчизняний товар року”.
           
Присутній на засіданні директор Фонду соціального страхування з тимчасової працездатності Шалухін В.А., поінформував керівників про можливість оздоровлення дітей працівників промислових підприємств у співпраці з Фондом та запропонував їм частково проводити фінансування путівок.
           
На завершення начальник відділу кадрів міської ради Марчук Н.В., повідомила, що за ініціативи міського голови Загривого В.І. кадровою службою міської ради ведеться робота по створенню “Школи кадрового резерву міського голови”, з метою підготовки високопрофесійних кадрів для служби в органах місцевого самоврядування. Слухачами школи можуть бути працююча молодь до 30 років з активною життєвою позицією. Ніна Василівна запропонувала керівникам делегувати представників молоді промислових підприємств стати слухачами школи. 
 
 
 
Л.А.Свидинюк
Головний спеціаліст відділу
економічного аналізу і
планування міської ради                        

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa