Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинські євро клуби: Ми - українці! Ми – європейці!
13.06.2013

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
 
Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість.
 
У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи долучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.
 
Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині, Хорватії).
 
Щорічне відзначення заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено не тільки у третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи, а й протягом всього травня.
 
Протягом останніх років успішно апробовано практику широкомасштабного святкування Дня Європи у регіонах України. За сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС спільно з місцевими обласними, міськими та районними державними адміністраціями в обласних центрах та містах України щорічно проходять повномасштабні святкові заходи. Крім участі в офіційному відкритті святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС з представниками органів місцевих та обласних влад, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.
 
Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки спільно з Асоціацією європейських клубів міста Новограда-Волинського з метою впровадження європейської освіти шляхом оволодіння знаннями про Європу; популяризації серед молоді фундаментальних європейських цінностей – свободи, демократії, толерантності, прав людини; розвитку міжнародної співпраці шкіл, сприяння неформальному навчанню та міжкультурному діалогу; різнобічного вивчення історії, культури, традицій народів країн ЄС; залучення партнерів для організації спільних заходів; сприяння процесам та крокам європейської інтеграції України підготували та скоординували проведення низки заходів у загальноосвітніх навчальних закладах міста. У рамках проекту «Підтримка та розширення мережі європейських клубів в Україні» євроклуби міста отримали інформаційну та методичну підтримку від Представництва Європейського Союзу в Україні. Великим стимулом для розвитку діяльності проєвропейських організацій у місті стала зустріч активістів євроклубів з міським головою В.І.Загаривим.
 
Серед заходів Євроклубу НВК «GLUK» (директор Рошка Ю.А., керівник клубу Іванченко С.В.) конкурс малюнку на асфальті з проєвропейської тематики, внутрішкільний конкурс учнівських плакатів та листівок на європейську тематику. Цікавим та корисним для старшокласників стала інтелектуальна дуель «Україна – ЄС, чи МС» та конкурс есе «Що значить бути європейцем?». Загальна кількість учнів, яка була охоплена заходами, організованими юними прихильниками єдиної Європи, понад 150 школярів.
 
Цікаву та насичену програму святкування Дня Європи для школярів запропонував євроклуб ЗОШ №2 «Європейська Родина» (директор Гарбовська Л.Г., керівник євроклубу Колосович Л.І.). Відбулося урочисте засідання євроклубу, організовано гру «Що ми знаємо про Європу», проведено конкурс знавців історії Європейського Союзу «У Європу разом». Школярів привабили виставки стіннівок з теми «Європейські країни» та виставка книг в шкільній бібліотеці "Україна – держава європейська". Свідоцтвом пошуку нових форм роботи євроклубу став конкурс електронних фотографій «Відкриваємо Європу разом», а для учнів середніх та молодших класів традиційно проведено конкурс малюнків на асфальті. Протягом травня оновлено куточок шкільного європейського клубу. Кількість учнів, які були охоплені європейською освітою у школі сягає понад 300.
 
До конкурсів плакатів з європейської тематики та листівок «Я і Європа» євроклубом ЗОШ №3 «ЄвроСвіт» (Кобильнік Н.П., Чала О.І.) залучено 75 школярів.
 
Понад 300 учнів було охоплено проєвропейськими акціями у СШ №4 «4ever» (Сільвертюк В.А., Макашева А.В.) – це гра «Євроскептики та єврооптимісти», підготовка колективної газети «Ми - європейці», конкурси плакатів, листівок на європейську тематику та малюнків на асфальті.
 
У школі №7 євроклуб «Юність» (Овідіюк В.І., Римарчук С.В.) понад 200 учнів взяли участь у годині спілкування «Європа – наш спільний дім», малювали на асфальті з теми «Подорожуємо країнами Європи». Організовано виставку дитячих малюнків «Європейські визначні місця».
 
Євроклуб «ЄвроFriend» ЗОШ №8 (Марчук А.В., Ковальчук Л.М.) проведено євровікторину на знання Європи, яскраву виставку фотографій «Європейська посмішка». Євроклубівці створили для молодших школярів можливість почути цікаве про історію об’єднаної Європи, дізнатися, які проблеми турбують Європу і як Європа планує вирішувати ці проблеми. Справжнім святом для дітей став конкурс плакатів та малюнків на асфальті «Я і Європа». Крім того євроклубівці провели анкетування учнів школи з визначення їх ставлення щодо вступу України до Європейського Союзу. Різними формами європейської освіти були охоплені понад 150 дітей.
 
Учні та вчителі школи ЗОШ №9 у рамках діяльності євроклубу «ЄвроLine» (Мельник В.К., Переходюк Л.П.) провели конкурс малюнків та плакатів на європейську тематику «Визначні місця Європейського Союзу». Цікавою формою став конкурс кросвордів для учнів початкових класів з проєвропейської тематики. У рамках шкільного конкурсу «Міс Європейського Союзу» учні-«представники» країн Європи представляли свої країни.
 
Євроклуб ЗОШ №10 «Смолка» (Козубенко З.М., Шевчук Т.П.) проводилися навчально-пізнавальну гру "Європейське Бінго" та конкурс малюнків до Дня Європи в Україні.
 
Євроклубівці колегіуму «Меридіан» (Седлецька К.Д., Ковальчук Н.С.) провели інтелектуальну гру «Шанс» за участю учнів, учителів, військових. Яскравою подією для євроклубівців навчального закладу стала участь колегіантів у проведенні Дня Європи у Києві (за запрошенням Представництва Європейського Союзу в Україні). Представники Новограда-Волинського не тільки самі брали участь у заходах, а й проводили майстер-класи, ігри та конкурси для однолітків з різних регіонів України.
 
Форми та методи діяльності шкільних євроклубів міста Новограда-Волинського, Асоціації ШЄКів, кількість проєвропейських заходів та кількість учасників цих заходів свідчать про те, що європейська освіта є пріоритетним напрямком виховання школярів нашого міста. Така робота спрямована на виховання гідних громадян своєї країни, підвищення авторитету України; сприяє розповсюдженню європейських цінностей серед молоді та відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ, завідувач ІМЦ, голова асоціації ШЄКів міста
(04141) 5-50-72
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa