Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський визначив кращий клас 2013 року
14.05.2013

В квітні 2013 року було підведено підсумки міського очно-заочного конкурсу «Клас року» серед 9-10 класів шкіл міста. Конкурс проводиться в рамках міської програми «Обдаровані діти» та з метою виявлення найбільш згуртованих та творчих класних колективів – лідерів шкіл, міста, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування.
 
Участь у І заочному турі міського конкурсу «Клас року» взяли 9-10 класи ЗОШ №2 (кл.кер. Костюк Л.В.), ЗОШ №3 (кл.кер. Короленко І.Ю.), СШ №4 (кл. кер. Ліньова О.В.), ЗОШ №6 (кл. кер. Терещенко Є.П.), ЗОШ №7 (кл. кер. Овдіюк Г.О.), ЗОШ №8 (кл. кер. Універсал О.А.), колегіуму (кл. кер. Ягуткіна О.В.). В одинадцяти школах міста налічується 38 9-10 класів, участь у конкурсі взяло 7 класів, що складає 18% від загальної кількості. Відповідно до положення про конкурс класи-учасники представили портфоліо класу, до якого входить: характеристика класу, документи, які підтверджують досягнення класу, скарбничка добрих справ (реалізовані проекти, колективні творчі справи), публікації про клас в ЗМІ, випуски класних газет) аналітичні матеріали (якість знань учнів класу, результативність виступів у шкільних та міських масових заходах, зайнятість учнів у роботі гуртків, секцій, робота класного та участь у роботі шкільного врядування), активність батьків, фотоматеріали, оформлення класних кімнат, самопрезентація класу та інше. На першому заочному етапі класні керівники презентували портфоліо та дали коротку характеристику роботи над класним портфоліо.
 
Другий етап конкурсу передбачав підготовку презентації класу. Тривалість презентації до 30 хвилин. Журі оцінювало задіяність усіх учнів класу у презентації, змістовність виступів, оригінальність, творчий підхід та артистизм. Участь у роботі журі очного етапу конкурсу (який відбувався 29 квітня в СШ №4) взяли: завідувач ІМЦ П.К.Ліневич, проректор з питань розвитку, професор кафедри суспільно-політичних наук Київського міжнародного університету, академік Міжнародної академії економіки та екологічних технологій (м. Херсон), член Академії політичних наук України Некряч А.І., заступник голови ГО «Чорнобиль» Завгородній І.І, заступник завідувача ІМЦ Філанчук С.В., культорганізатор ПДМ Семенчук З.Є., методист ІМЦ Г.В. Данильчук.
 
Учасниками очного етапу стали 9-А клас ЗОШ №7 та 10-А клас колегіуму. Підготовлені класами-учасниками презентації відзначалися оригінальністю, креативністю та масовістю виконання.
 
10-А клас колегіуму (кл.керівник Ягуткіна О.В.) у своєму виступі зумів яскраво представити життя дружного класного колективу, здібності учнів (участь у наукових та творчих конкурсах), роль самоврядування в класі, результативність навчання та позакласної роботи. Різножанрові номери, відеозапис різних подій із життя у класі підтверджували неординарність особистостей школярів.  
 
9-А ЗОШ №7 (кл. кер. Овдіюк Г.О.) обрав оригінальну форму представлення -  телепрограму «Х-фактор». Класи-учасники розкривали навчальний та виховний процес в класах, традиції класного колективу, свою результативну діяльність в школі та на міських заходах, знайомили з роботою органів учнівського самоврядування, демонстрували свої творчі здібності: виконували пісні, представляли інсценізації, спортивні номери, хореографічні композиції, виразне читання.
 
В презентації класів активну участь взяли всі учні та їх класні керівники. Виступи супроводжувалися мультимедійною підтримкою (електронна презентація, відеофільм, фотоколаж). Разом з учнями ЗОШ №7 на сцені виступали й батьки,  активно підтримували в залі. Також класи подбали про естетичний вигляд на сцені, підготували форму.
 
Як відмітила Анастасія Іванівна Некряч, конкурс дужу оригінальний за формою та змістом, цікавий був для глядачів та корисний для його учасників. Подібні конкурси на рівні міст (районів) не так часто проводяться в Україні,  і Новоград-Волинський у цьому має чудову особливість. Мені дуже сподобався ваш конкурс і буду пропонувати проводити подібний у Київському міжнародному університеті. 
 
В результаті детального обговорення та врахувавши результати заочного туру конкурсу,  журі більшістю голосів визнало переможцем 9-А клас ЗОШ №7, класний керівник Овдіюк Галина Олексіївна.
 
Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки висловлює щиру вдячність Благодійному фонду Литвина «Майбутнє Полісся» за підтримку у проведенні конкурсу, завдяки чому кожен учень класів-учасників отримав невеликі подарунки.
 
Переможців, лауреатів та учасників конкурсу буде відзначено дипломами управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради на щорічному міському святі «Обдарованість року - 2013».
 
Конкурс «Клас року» став значною подією у системі пошуку, виховання обдарованих дітей Новограда-Волинського!
 
 
Г.В. Данильчук, методист інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa