Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Заходи щодо повернення військовослужбовців до військових частин
11.11.2019

Військовослужбовці Збройних Сил України з честю і достоїнством виконують завдання по захисту цілісності та суверенітету України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, сумлінно несуть службу в пунктах постійної дислокації. Багато з них нагороджені державними нагородами відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних сил України.

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 04.11.2019 року
08.11.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
08.11.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Фінансове управління Новоград – Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт елементів благоустрою місць загального користування»
07.11.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 12.11.2019 року о 09:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Розпочав діяльність спільний проект ЄС та ПРООН “Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг”
07.05.2013

26 квітня 2013 року делегація з міста Новограда-Волинського у складі начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірини Гудзь, начальник центру надання адміністративних послуг Володимира Мельника та Голови ГО «Мережа навчальних закладів міста Новограда-Волинського» Лариси Капчинської прийняли участь у конференції на тему: «Роль громадянського суспільства у покращенні якості надання адміністративних послуг». Захід відбувся у м. Києві у готелі «Русь».

Учасниками заходу стали представники Миколаєва, Макіївки, Івано-Франківська, Києва, Львова, Рубіжного, Херсона, Долини, Охтирки, Рівного, Вінниці, Ізмаїла, Чернігова, Славутича, Сквири, Коростеня, Дніпропетровська, Умані, Одеси, Луганська, Кіровська, Кіровограда.

Конференцію відкрила керівник спільного проекту ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» Олена Урсу.

Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» започаткований у 2013 р. з метою вдосконалення процесу надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у містах України за рахунок посилення громадського контролю та налагодження ефективного зворотного зв'язку. Проект співфінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН в Україні, і виконується ПРООН у партнерстві з ГО «Самопоміч».

Європейський Союз складається з країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50-річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи. Європейський Союз зацікавлений в обміні цими здобутками та цінностями з країнами і людьми поза його кордонами.

ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства, допомагаючи розбудові країн, спроможних протистояти кризам, розвивати та підтримувати економічне зростання, націлене на покращення життя кожної людини.

«Фонд розвитку громадянського суспільства започаткований Представництвом Європейського Союзу з метою посилення ролі громадянського суспільства у моніторингу та нагляді за наданням адміністративних послуг в Україні, - зазначила Олександра Першина, Координатор сектору «Громадянське суспільство та права людини». У 2012 році тематичним фокусом проектів, що фінансуються з цього фонду, є надання адміністративних послуг населенню (видача дозволів, довідок, паспортів, посвідчень, призначення допомоги тощо).

З презентацією виступив Володимир Смолій, заступник Долинського міського голови (Івано-Франківська область). Також на заході був присутній керівник проекту, «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Джейсінгх Сах.

Згідно із статистичними даними (дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології, виконане на замовлення Центру політико-правових реформ, 2013 р.), 65% громадян України переважно або повністю незадоволені якістю послуг, що надаються місцевою владою. Серед основних проблем користувачі відзначають складність процедур, великі черги, відсутність належної інформації, незручний режим роботи адміністративних органів, тощо. Натомість місцевим органам влади бракує чітких та прозорих механізмів отримання зворотного зв’язку від мешканців.

Подібна ситуація спостерігається по всій країні. Проблему могли б вирішити громадські організації, які за кордоном виконують роль громадського контролю та допомагають налагодити ефективний зворотній зв'язок між владою та мешканцями. Однак, хоч в Україні і зареєстровано понад 63 000 громадських організацій (за даними державної служби статистики), але лише 10% з них є активними і тільки близько 6% населення бере участь у діяльності НДО. Індекс довіри громадян до НДО є вкрай низьким (2,6 з 5), то ж громадяни не сприймають НДО як реальний інструмент захисту своїх прав і не вірять у їхню ефективність.

«Зважаючи на це, Програма розвитку ООН в Україні за підтримки Європейського Союзу започаткувала проект «Поширення кращих практик недержавного моніторингу адміністративних послуг», який покликаний посилити спроможність громадських організацій щодо моніторингу та нагляду за наданням адміністративних послуг з метою їх покращення. Ми обрали в якості партнера Львів тому, що тут як ніде побудовані конструктивні відносини між владою і громадськістю», - повідомила Елена Панова, Заступниця Директора Представництва ПРООН в Україні.

У рамках проекту передбачається створити на базі ГО САМОПОМІЧ Ресурсний центр для організацій громадянського суспільства з питань недержавного моніторингу надання адміністративних послуг та налагодити його ефективну роботу з консультативно-дорадчої підтримки громадських організацій України.

Ідея проекту виникла на основі ініціативи «Таємний клієнт», у рамках якої організовані та спеціальним чином підготовлені групи волонтерів відвідують установи та структурні підрозділи Львівської міської ради з метою отримання послуг, а потім готують відповідні звіти з рекомендаціями щодо покращення якості цих послуг та надають їх керівництву міської ради.

У рамках проекту буде відібрано 15 громадських організацій з усієї України, які навчатимуться налагоджувати взаємодію з місцевими органами влади задля покращення якості адміністративних послуг. Навчання відбуватиметься на основі практик Львова, інших українських міст та країн Європи. Для впровадження проектів в своєму місті організації отримають від ПРООН малі гранти. Головним результатом діяльності проекту стане створення зрозумілої і простої системи моніторингу роботи влади, зокрема у сфері надання адміністративних послуг.

Тетяна Маматова, консультант проекту ПРООН, професор кафедри менеджменту та управління проектами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ, доктор державного управління, професор, розповіла про спроможність громадянського суспільства щодо конструктивного моніторингу діяльності адміністративних органів в Україні.

Особливо цікавими та вражаючими для представників громадянського суспільства були практики роботи громадського об’єднання “Самопоміч” (м. Львів). Наталія Міхнова, керівник об’єднання, розповіла про: Львівський досвід співпраці організацій громадянського суспільства, влади та мешканців; ініціативу “Таємний клієнт” для перевірки якості надання послуг, зокрема, на прикладі житлово-комунального сектору; унікальні програми “Самопомочі” для надання підтримки мешканцям.

Відділ підтримки
муніципальних ініціатив та інвестицій
міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Про перекриття руху автотранспорту
11.11.2019

В зв’язку з проведенням капітального ремонту дорожнього покриття, з 12 по 16 листопада включно буде перекрито рух автотранспорту на перехресті вул. Героїв Майдану – Шевченка – Соборності.

Докладніше...
Музей родини Косачів розширює перелік платних послуг
11.11.2019

Музей родини Косачів, що в Новограді-Волинському Житомирської області, розширює перелік платних послуг. До інтерактивних екскурсій, що проводимо для старших груп дошкільних закладів та молодших школярів (1-4 кл), додаємо квест- екскурсії для учнів 5-8 класів і для учнів 9-11 класів та студентської молоді. Чекаємо в музеї!

Докладніше...
Конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
11.11.2019

Новоград-Волинська міська рада відповідно до пункту 12 Постанови Кабінету  Міністрів України від 27.12.2017р. №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa