Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради шостого скликання
01.04.2013

25 квітня 2013 року о 9:00 годині у приміщенні великої зали адміністративного будинку міської ради відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії міської   ради   шостого    скликання. 

Засідання координаційної ради голів постійних комісій міської ради за участю голів депутатських фракцій та груп проводитиметься 9 та 22 квітня 2013 року о 13:00 годині в конференц-залі адміністративного приміщення міської ради.
Засідання галузевих постійних комісій міської ради відбудуться 18 квітня 2013 року о 14:00 годині в приміщеннях міської ради.
 
Порядок  денний:
1. Про створення дочірнього підприємства „Шляхбуд“ комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“.
2. Про розгляд подання про усунення порушень вимог Законів України „Про захист тварин від жорстокого поводження“, „Про відходи“. Доповідач: Усенко М.Г. – перший заступник міського голови.
3. Про Програму зайнятості населення міста до 2017 року. Доповідач: Колотов С.Ю. – заступник міського голови.
4. Про затвердження загальноміської програми „Диспетчерський контроль пасажирських перевезень у місті Новограді-Волинському на 2013-2018 роки“. Доповідач: Карпінська С.С. – начальник відділу економічного аналізу і планування міської ради. 
5. Про План дій сталого енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки. Доповідач: Гудзь І.Л. – начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради. 
6. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.11.12 № 335 „Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки регуляторних актів на 2013 рік“. Доповідач: Данилюк О.В. – начальник відділу підприємницької діяльності міської ради.
7. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за перший квартал 2013 року.
8. Про внесення змін до додатку 1 до рішення міської ради від 25.02.11 № 39 „Про місцеві податки і збори“.
9. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.Доповідач: Смажук Г.К. – начальник фінансового управління міської  ради.
10. Про Порядок увічнення пам’яті видатних подій та особистостей у місті Новограді-Волинському. Доповідач: Гамма Л.П. – начальник відділу культури міської ради.
11. Про внесення змін та доповнень до Статуту редакції Новоград-Волинської міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети „Лесин край“.
12. Про ліквідацію комунального підприємства „Новоград-Волинське міське радіомовлення“. Доповідач: Чачина С.В. – начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.
13. Про внесення змін до Статуту комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“. Доповідач: Дутчак Л.Р. – начальник відділу охорони здоров’я міської ради.
14. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“.
15. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.02.13 № 369 „Про внесення змін до статуту комунального підприємства Новоград - Волинської міської ради „Новоград- Волинськтеплокомуненерго“.
16. Про затвердження Положення про порядок передачі квартир, жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян. Доповідач: Лень В.О. - начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.
17. Про внесення змін до додатку до рішення міської ради від 08.06.12 № 259 „Про порядок залучення, встановлення розміру та використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Новограда-Волинського“ (регуляторний акт).
18. Про внесення змін до детального плану території центральної частини м.Новограда-Волинського (регуляторний акт).
19. Про внесення змін до Статуту Новоград-Волинського міського архітектурно-планувального комунального підприємства Доповідач: Гончарук Л.М. – головний архітектор міста, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.
20. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин.
21. Про затвердження Порядку оформлення права користування земельною ділянкою для здійснення тимчасової прибудови до приміщень багатоквартирних жилих будинків, які плануються під реконструкцію (регуляторний акт).
22. Про внесення доповнень до Положення про оренду земельних ділянок в місті Новограді – Волинському та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки (регуляторний акт). Доповідач: Дем’яненко Н.Б. – заступник начальника управління, начальник відділу земельних відносин управління  містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.
23. Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден „Звягель“ Іванюка М.О. 
24. Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста.
25. Про майно комунальної власності територіальної громади міста.
26. Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста та пропорції її розподілу (регуляторний акт).
27. Про списання майна комунальної власності територіальної громади міста.
28. Про розгляд пропозицій, зауважень депутатів, керівників постійних комісій і депутатських фракцій, міського голови, які висловлені під час п’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання. Доповідач: Михальчук В. І. – секретар міської ради.
Різне.
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!
23.10.2019

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень! Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
23.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa