Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський запрошує на ІІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "МІЙ ОСОБИСТІСНО ЗОРІЄНТОВАНИЙ УРОК"
29.03.2013

Якщо ви мрієте зорієнтувати навчання дитини, думаєте над удосконаленням навчально-виховного процесу, у вас є чудова можливість. Запрошуємо педагогів, науковців, методистів взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», який відбудеться 17-18 квітня 2013 року у м. Новограді - Волинському (Житомирська область, Україна). Проведення фестивалів з впровадження ОЗОН у навчально-виховний процес є результатом творчої співпраці освітян міста Новограда-Волинського з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук та організації роботи творчої групи вчителів міста під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України А.М. Фасолі. Учасниками ІІ фестивалю у 2011 році стали понад 100 представників 16 областей України та міста Києва, представники освіти Москви, Єкатеринбурга, Волгограда (Росія) та міста Кишинева (Молдова)!
 

Проблемною темою ІІІ фестивалю оргкомітет обрав "Становлення суб'єктності учня-читача в умовах особистісно зорієнтованого навчання".
Основна ідея зустрічі педагогів-новаторів: напрацювати конкретний матеріал, яким би міг скористатися учитель (теоретичні основи формування школяра як суб'єкта навчальної, в т.ч. читацької, діяльності, практичні здобутки, адреси педагогічного досвіду тощо).
У програмі фестивалю: презентація творчих напрацювань учасників фестивалю з питань особистісно зорієнтованого навчання; проведення відкритих уроків; презентація видавництв; дискусійна трибуна ("Психолого-педагогічні основи становлення особистості як суб'єкта діяльності"; "Розвиток читацького "Я" школяра як методична проблема"; "Зарубіжний досвід формування суб'єктності учнів основної і старшої школи"); робота проблемних лабораторій.
 
Ключові доповіді будуть розміщені для обговорення на сайті ozonlit.org та nv-imc.edukit.zt.ua. У ході фестивалю увага зосереджуватиметься на питаннях, висвітлених під час обговорення.
 
Досвід розв'язання окремих практичних питань презентуватиметься у ході роботи восьми проблемних лабораторій (на базі практично усіх шкіл міста), які працюватимуть однаковим складом учасників упродовж двох днів: першого – теоретичне представлення досвіду, другого – ознайомлення з його практичною реалізацією (відвідання уроку). Вже є заявки на участь у фестивалі від педагогів Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Суми, Луцька, Рівного тв. Інших міст. Знову є заявки з Росії.
 
Учасникам форуму буде запропоновано ознайомитися з досвідом роботи всіх загальноосвітніх шкіл міста, буде презентована велика кількість проектів, які реалізують освітяни міста Новограда-Волинського. Головне, що фестиваль передбачає тісне поєднання теорії з практикою – у рамках фестивалю педагогами, які впроваджують особистісно зорієнтоване навчання, буде проведено 21 відкритий урок. 12 вчителів Новоград-Волинських шкіл пропонують презентувати власний досвід впровадження особистісно зорієнтованого навчання на уроках української літератури та на інших предметах. 
 
Детальна інформація та умови участі розміщені на сайтах творчої групи ОЗОН http://ozonlit.org та Новоград-Волинського інформаційно-методичного центру http://www.nv-imc.edukit.zt.ua/news/id/308.
 
Телефони для довідок: 0668179409, 04141-55072, 04141-21169 – Павло Ліневич, 0963813627 – Анатолій Фасоля.
 
Організатори фестивалю з вдячністю приймуть усі конструктивні міркування і пропозиції щодо змістовного наповнення фестивалю та будь-яку допомогу у його проведенні.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного
центру управління освіти і науки
Новоград-Волинської міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!
23.10.2019

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень! Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
23.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa