Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Всі комунальні підприємства Новограда-Волинського потребують належної підтримки з боку влади
28.03.2013

Розгляд запланованих питань на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 26 березня, міський голова В.І. Загривий розпочав із звітів своїх заступників щодо виконання доручень, даних їм на попередніх засіданнях. Зокрема,   Костюк В.А. повідомив про небажання власника колишньої водонапірної вежі в парку доглядати належним чином за безпечністю об’єкту. Вирішено з метою пошуку господаря звернутися по допомогу до міліції. Міський голова наголосив на підтримці місцевого пасажирського перевізника. Інакше, може так статися, що його діяльність через неплатоспроможність може припинитися.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Василя Леня щодо фінансово-господарської діяльності комунальних   підприємств міста у 2012 році. За його словами найкраща ситуація на КП„Теплокомуненерго“, яке визнано одним із успішніших серед комунальних підприємств України. Крім основної діяльності - виробництва теплової енергії, організовано виконання будівельно-монтажних, електротехнічних робіт, надання послуг   автотранспорту. Колектив системно працює над модернізацією своїх об’єктів, продовжує впроваджувати енергоефективних технологій. В складі підприємства працює госпрозрахункова дільниця "Лазня", яка обслуговує до 20 тис. чоловік в рік, хоча її діяльність є збитковою. Попри зроблене підприємство має збитки через невідповідність розміру тарифу на теплову енергію затратам на неї.
   
Непрості умови діяльності на місцевому водоканалі - реалізація води продовжує зменшуватись, розмір тарифу все ще не наздогнав його собівартість.
Завдяки роботі нового обладнання на 745.3 тис.кВт/год зменшився рівень споживання електричної енергії. Позитивним є також те, що дещо зросла заробітна плата працюючих, її заборгованість становить лише за поточний місяць. Основним споживачем загальної кількості реалізованої води   - 72% -  є населення. Збитки підприємства порівняно з 2011 роком зросли на чверть. Значною проблемою є погашення коштів міжнародного кредиту, залишаються  борги за електроенергію.  
   
За результататами фінансово-господарської діяльності за 2012 рік має збитки ще одне КП - „Новоград-Волинськжитлосервіс“. Підприємство виконувало багато   замовлень та   вчасно не отримало оплату за виконані роботи. 14 працівників, які отримують найнижчу серед комунальних підприємств міста зарплату, обслуговують 30,8 тис.кв.м загальної площі житлового фонду. На баланс КП прийнято будівлю гуртожитку ПАТ"Новоград-Волинськсільмаш", де виконано значний обсяг робіт капітального характеру, проведена інвентаризація всього наявного майна, приведена у відповідність кількість проживаючих мешканців гуртожитку з наявними угодами на їх проживання, розпочата робота  з приватизації кімнат.   Продовжується робота з ліквідації КП „Міськкомунсервіс“.
 
В обговоренні почутого взяли участь члени виконавчого комітету. Зокрема, перший заступник міського голови Микола Усенко зазначив, що у 2012 році не дивлячись на труднощі, всі комунальні підприємства стабільно надавали послуги споживачам міста. Проведено цілий ряд заходів з модернізації виробництва на міських котельнях, продовжено заміну мереж, розпочато будівництва колектора у північній частині міста. Працівники водоканалу щодня змушені ліквідовувати по 4-5 аварій. Попри низькі проценти, міська влада все ж переконалася у неможливості для комунальників брати кредити. Його повернення лягає важким тягарем на бюджет. Для повернення грошей вкрай потрібна допомога держави. На думку заступника - куратора житлово-комунальної галузі - всім КП слід дієвіше працювати з боржниками, осучаснювати виробництво. Необхідні кошти на нову спеціалізовану техніку для водоканалу. 27 березня з цього приводу – зустріч у міністерстві ЖКГ. Розглядається питання щодо створення власної організації з обслуговування міських доріг.
 
Міський голова Володимир Загривий підсумував  аналіз питання запевненням, що поки він   займатиме посаду  всебічна підтримка житлово-комунальної галузі міста займатиме пріоритетне місце в діяльності влади.
 
З даного питання було прийнято відповідне рішення виконкому.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa