Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Результати навчального семінару з підтримки розробки Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку
28.03.2013

Відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради 21-22 березня 2013 року взяв участь у навчально-практичному семінарі з питань  розробки Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку, який відбувся в учбовому центрі Державної податкової служби України, в  смт. Козин, Київська область.
 
Семінар організований в рамках проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях“ з метою надання технічної підтримки пілотним містам у розробці Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку.
 
Аудиторія подібних семінарів щоразу поповнюється представниками з різних куточків України. Цього разу окрім пілотних міст проекту Миргорода, Новограда-Волинського, Чернігова, Івано-Франківська до заходу долучилися такі міста як Київ, Конотоп, Артемівськ, Слов’янськ (Донецька область), Вінниця, Житомир, Прилуки. Це не випадково, адже щороку кількість українських міст-підписантів „Угоди мерів“ зростає, а відповідно й зростає потреба в нових знаннях необхідних для розробки стратегій енергоефективності та з метою виконання взятих на себе зобов’язань перед ЄС.
 
Упродовж першого дня семінару пілотні міста проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях“ звітувались про результати проведеної роботи в напрямку розробки кадастру викидів CO2.
 
Новоград-Волинський презентував методику обрахунку викидів СO2, шляхом он-лайн демонстрації спеціального інструменту, який був наданий в користування пілотним містам проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях“ з метою проведення оцінки поточного стану викидів на території міст.
 
Як зазначив Мігель Морсійо, експерт Кліматичного Альянсу, інструмент розроблявся із залученням різних високопрофесійних фахівців, протягом двох років. Програмний продукт розроблений з врахуванням особливостей економічного, енергетичного, соціального розвитку України. Звичайно існує багато інших підходів та методологій для проведення обрахунку, але застосування зазначеного інструменту є однією з передумов для проведення успішного обрахунку.
 
Мігель Морсійо надав високу оцінку проведеним обрахункам Новоград-Волинської міської ради і зауважив, що на сьогодні ми отримали найбільш точні результати викидів CO2 – 6 тонн на одного мешканця – це середній показник для України (в Чернігові на одного мешканця приходиться 14 тонн, в Миргороді – 4 тонни, Івано-Франківськ знаходиться на стадії обрахунку).
 
У даний час, ми очікуємо на новий інструмент від Кліматичного альянсу, так як інструмент, що був інстальований раніше має програмні збої, і не в змозі забезпечити подальше проведення обрахунків.
 
Висновок експерта є дуже важливим для нас, адже тепер ми можемо бути впевнені у проведених обрахунках і використовувати їх в процесі розробки ПДСЕР.
 
Крім того, експерт порекомендував змінити базовий рік для Новограда-Волинського з 2007 року на 2010 рік. Це зауваження обов’язково буде враховано.
 
На разі міста-підписанти переходять до наступного етапу в розробці ПДСЕР – до розробки заходів, реалізація яких дозволить досягти зменшення споживання енергетичних ресурсів та скоротити викиди СО2 на 20%.
 
Другого дня експерти разом з учасниками проводили аналіз розроблених заходів з енергоефективності.
 
Відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради представив вже існуючі досягнення міста Новограда-Волинського в напрямку розробки ПДСЕР.
 
Завершився другий день навчально-практичного семінару презентацією координатора проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях“ Іми Хренової-Шимкіної, яка закликала учасників бути активними наполегливими в процесі розробки Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку – „Дійте та впроваджуйте обрані заходи !“.
 
15 квітня в місті Новограді-Волинському очікуємо приїзд технічного експерта з Німеччини,  проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях“ – Клеменса Лейтгеба, який є фахівцем з питань розробки стратегій енергоефективності.
 
Діяльність Новоград-Волинської міської ради у питаннях енергозбереження та енергоефективності, інноваційні проекти, залучення міжнародної технічної зацікавили редакторів всеукраїнського науково-технічного журналу „Енергозбереження“. Редактор журналу Лариса Білозерова запропонувала поширити кращі практики енергоефективності міста Новограда-Волинського на теренах України.
 
 
 
Відділ підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської рад

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa