Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Що робити з бездомними тваринами у місті?
28.03.2013

Відповіді на це питання разом шукали представники влади, громадськості, депутати міської ради,медики міста під час проведення засідання „круглого столу“. Те, що собака друг людини доведено давно. Собака вірно служить нам, охороняє квартиру, допомагає під час пошукових заходів, служить поводирем для незрячих, тішить своєю присутністю дітей і рятує від самотності одиноких людей. Тому й любимо ми собак, щоправда, лише домашніх. А яке ставлення може бути до безпритульних тварин, яких щодня бачимо поодинці і зграями у дворах, на  ринку, вокзалі? Чи так само з любов’ю піклуємося про них?
 

 

До вирішення проблеми бродячих собак можна ставитися по-різному. Одні схвалюють відлови собак, інші критикують тих, хто викидає тварин на вулицю, ще інші шукають виходу із ситуації або ж байдуже махнуть рукою – от, знайшли найбільшу проблему. Можливо, проблема бродячих тварин і не є найголовнішою для українських міст, в тому числі і для Новограда-Волинського, але вона існує,  і існує не перший рік і намагаються її вирішити у різні способи також вже роками. Україна,  як незалежна держава, задекларувавши свій намір інтегруватися до  європейської та світової спільноти, має дотримуватися відповідних стандартів у всіх сферах життя, у тому числі й у ставленні до безпритульних чотириногих.  Україна має  закон, що забороняє жорстоке поводження з тваринами й передбачає гуманні способи регулювання їхньої кількості, так само, як і в країнах Євросоюзу. Проте ухвалення закону, який цілком відповідає світовим стандартам, на жаль, не позбавило українські міста   безпритульних тварин.

Обговорення розпочав Василь Лень, начальник управління ЖКГ.Е та КВ міської ради, який  нагадав присутнім  про   правильне поводження із безпритульними тваринами та повідомив про наміри влади   створити притулок для їх утримання, забезпечити його діяльність за умови консолідації зусиль влади, бізнесу та громадськості.  Для здійснення будівництва в обов’язковому порядку необхідно знайти землю, розробити проект, призначити відповідальних за функціонування. Як можливий варіант було  вибрано земельну ділянку поблизу вул..Олійникова, на якій розміщуються залишки будівель, що належать КЕЧ району.
 
Про  шляхи реалізації „Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2012-2020 роки“, прийнятої міською радою, доповів Євген Дмитренко, начальник відділу благоустрою УЖКГ,Е та КВ міської ради.
Точку зору медиків на проблему висловили Олександр Коваль, начальник управління ветеринарної медицини в Новоград-Волинському районі та Олег Ковальчук, лікар-рабіолог. Вони розповіли про актуальність  боротьби з безпритульними тваринами, адже з кожним роком їх стає дедалі більше і це становить загрозу для оточуючих. Лише по нашому місту їх налічується близько 500, що в свою чергу створює небезпеку розповсюдження інфекцій, особливо сказу. Все  більше людей звертаються до лікарів зі слідами укусів від тварин. Нажаль, практично не виділяються бюджетні кошти на вакцинування постраждалих.
 
Голова громадської організації по захисту безпритульних тварин „Оберіг“ Валентина Захарчук наголосила: „Проблема безпритульних тварин — це проблема виховання людей та моралі в суспільстві.  Собаки багато століть живуть поруч з людьми,  але останнім часом вони використовуються, як іграшки. Тому бродячих тварин стає дедалі більше. Пограли і кинули! Крім того, собака – єдина домашня тварина, що зберігає вірність господарю за будь-яких обставин“. Валентина Мечиславівна запевнила, що вона та члени її організації готові безкоштовно  доглядати за підопічними тваринами. Фінансову допомогу та харчі будуть   надавати   спонсори та небайдужі люди, які вже заявили про це. Потрібно тільки, щоб міська влада виділила місце для облаштування притулку. „Якщо все буде добре, у перспективі у приміщенні притулку можна буде організувати й готель для тварин, де їх могли б залишати господарі, коли їхатимуть на певний час“ – запропонувала Валентина Захарчук.
 
До обговорення долучилися присутні в залі та запропонували ряд слушних пропозицій: більше уваги приділяти виховній роботі з дітьми у навчальних та дошкільних закладах, в сім’ях аби прищеплювати милосердя та доброту у  поводженні з тваринами,  необхідності соціальної реклами, звернень  до городян через пресу.
 
Підсумовуючи зібрання, Лень В.О. виокремив ряд завдань та доручень, а саме під час весняного прибирання влаштувати „суботник“ на місці майбутнього притулку, внести зміни до Правил благоустрою міста щодо реєстрації власників домашніх тварин.
 
Василь Олексійович  висловив сподівання, що дане зібрання буде першим поштовхом до створення колективними зусиллями влади та громади міста притулку для безпритульних тварин.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa