Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Роз’яснення щодо можливості встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми
28.03.2013
Протягом 2012 року в Україні було прийнято ряд нормативно-правових актів, які регулюють відносини, що виникають у сфері протидії торгівлі людьми. Зокрема, визначено національного координатора у сфері протидії торгівлі людьми - Міністерство соціальної політики України. Затверджено Державну цільову соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року.
 
23 травня 2012 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 417 „Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми”, яка визначає процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгів людьми. Відповідно до постанови, з 1 січня 2013 року в разі встановлення статусу, такій особі передбачається виплата одноразової матеріальної допомоги у розмірі прожиткового мінімуму для відповідної категорії громадян, установленого на момент звернення особи за допомогою. Виплата матеріальної допомоги здійснюється органами праці та соціального захисту населення.
           
Розміри виплат одноразової матеріальної допомоги з 01.01.2013 року становлять для працездатнх осіб – 1147 грн.; для осіб, які втратили працездатність – 894 грн.; для дітей віком до 6 років – 972 грн.; для дітей віком від 6 до 18 років - 1210 грн.
 
Відповідно до статті 15 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» №3739 від 20.09.11 та постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.12 №417 «Про затвердження порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми», відповідний статус встановлює Міністерство соціальної політики України за поданням місцевих державних адміністрацій (обласних, районних).
 
За роз’ясненням Мінсоцполітики, для встановлення відповідного статусу, у разі відсутності місцевої державної адміністрації особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми може звернутися із відповідною заявою лише до обласної або районної державної адміністрації за місцем перебування.
 
Особа, яка звернулася для встановлення відповідного статусу, має право до прийняття рішення про встановлення статусу, звернутися до органів внутрішніх справ щодо захисту прав і свобод, на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання інформації щодо своїх прав та можливостей; медичної, психологічної, правової та іншої допомоги незалежно від місця проживання; тимчасового розміщення у закладах соціальної допомоги. Іноземець або особа без громадянства, яка звернулася для встановлення статусу на території України, має також право на безоплатне отримання послуг перекладача; тимчасове перебування в Україні в порядку, встановленому законодавством.
 
Детальну інформацію можна отримати в управлінні у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради   (вул. Шевченка, 5/1, 2 поверх).

 
Довідково: Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, яке відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.
 
Торгівля людьми може відбуватися у різних формах. Серед них: торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації, торгівля людьми з метою трудової експлуатації (примусова праця), торгівля людьми з метою використання у жебракуванні, торгівля людьми з метою вилучення органів; проведення дослідів над людиною без її згоди; примусова вагітність;торгівля людьми з метою використання у збройних конфліктах;торгівля людьми з метою втягнення у злочинну діяльність; усиновлення/удочеріння з метою наживи тощо.
 
 
 
Алла Виговська, заступник начальника управління
 у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa