Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: звягельські діалоги з науковцями
27.03.2013

 

Співпраця навчальних закладів із представниками Національна академії педагогічних наук є дієвим засобом підвищення фахового рівня педагогів, можливість розв’язання суперечливих проблем, взаємозбагачення знаннями, уміннями, здобутками у справі навчання, виховання і розвитку дітей.
 
Нещодавно з дводенним візитом у м. Новоград-Волинський завітала провідний науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук С.О.Ладивір.
 
Програма перебування науковця, за ініціативою управління освіти і науки та інформаційного-методичного центру, носила загальний формат «звягельських діалогів» і складалась з: наступних форм роботи: дня відкритих дверей у ДНЗ №6 (завідуюча З.П.Медведчук);  тематичного дня зеленого кольору у ДНЗ №2 (завідуюча Л.В.Кузьменко) та круглого столу з теми «Підготовка дитини до школи: погляди, позиції, думки» на базі ДНЗ №1 (завідуюча В.В.Лесик).
 
У дошкільних навчальних закладах представник НАПН мала змогу спостерігати та аналізувати процес здійснення ранкових режимних моментів, проведення практичних занять та ігрової діяльності в усіх вікових групах, вести індивідуальні співбесіди та консультації з батьками та вихователями.  Особливий інтерес викликали творчі міні-проекти, здійснені спільно з батьками і дітьми вихователем ДНЗ №6 Л.І.Повторейко (проект «Наші улюблені казки») та вихователями ДНЗ №2 Т.С.Василенко і І.О.Хоменко (проект «Що буває зеленим?»).
 
С.О.Ладивір відзначила як позитивний факт копітку роботу педколективу ДНЗ №6 у роботі з дітьми із затримкою психічного розвитку та створення умов для цього.
 
Схвальні відгуки отримали також педагогічні колективи ДНЗ №1 та ДНЗ №2 за естетичний смак, проявлені творчість і фантазію у створенні розвивального середовища, облаштування приміщення садка у цілому, оздоблення групових приміщень образотворчими роботами дорослих і дітей.
 
Корисною та чисельною формою (понад 70 учасників) став круглий стіл, для участі якого були запрошені вихователі дошкільних навчальних закладів, батьки вихованців старших груп, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, що відповідають за роботу  початкової школи. У засіданні також взяли участь головний спеціаліст управління освіти і науки І.Р.Самойленко, заступник завідувача та методист з питань психологічної служби С.В.Філанчук, методисти інформаційно-методичного центру: з питань початкової освіти В.К.Лінчук, дошкільної освіти І.В.Кондратець.
 
У своєму виступі С.О.Ладивір наголосила на тому, що «підготовка до школи має розпочинатися з народження дитини», «не дитина має адаптуватися до школи, а дорослі мають адаптуватися до малюка, його потреб і психологічних можливостей». Представник лабораторії психології дошкільника закликала усіх присутніх прислухатися до маленької дитини, зрозуміти, чим вона живе, і усвідомити врешті-решт, що усю педагогічну роботу маємо будувати за принципом «Дитина замовляє розвиток».
 
Яскравою ілюстрацією до відтворення різних позицій і думок з проблем «Що ми очікуємо від школи?» та «Що для мене є найголовнішим?» стали малюнки з оповідками, підготовлені батьками і вихованцями ДНЗ №1 (оформлення – вихователь-методист О.В.Тесленко).
 
Питання, що викликали найактивніше обговорення учасників круглого столу, стосувались засобів підготовки руки дитини до письма, реальних кроків педагогів і батьків дітям у підготовці до школи, механізму проведення співбесід (так званих, вхідних тестів) практичними психологами у школах.
 
Звягельські діалоги за участю С.О.Ладивір стали значною подією не тільки для педагогів дошкільних закладів міста, окреслили нові напрями для подальшого вдосконалення ланцюжка садок-школа-родина, розставили певні акценти у характері взаємодії дітей і дорослих, вихователів і вчителів, педагогів і батьків.
 
Вагомим результатом, крім цього, стало підписання угоди про співпрацю ДНЗ №1 та лабораторією психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України (у 2010 р. подібна угода була підписана з ДНЗ №4 (завідуюча Л.О.Башинська) і започатковано проведення міського експериментального проекту «Особистісно орієнтований підхід: практичний аспект взаємодії з дитиною»).
 

Інна Кондратець,

методист ІМЦ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!
23.10.2019

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень! Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
23.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa