Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Ділова гра «Атестація педагогічних працівників» у Новограді-Волинському
22.03.2013

У роботі будь-кого педагогічного колективу важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників - систему заходів, спрямовану на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
 
Враховуючи важливість цього питання, інформаційно-методичний центр управління освіти і науки 14 березня за участю директорів усіх шкіл міста (голів атестаційних комісій І рівня) провів ділову гру «Атестація 2013».
 
У процесі гри відбулося моделювання ситуацій, які виникають при атестації педагогічних працівників. На підставі звернень до ІМЦ завідувач  П.К. Ліневич та його заступник С.В. Філанчук підготували та представили нетипові реальні ситуації, які виникають у процесі атестації. Особливо було звернено увагу на атестацію педагогічних працівників на вищу кваліфікаційну категорію та присвоєння педагогічних звань («старший учитель» та «учитель-методист»).
 
Керівники навчальних закладів, виконуючи ролі членів атестаційної комісії ІІ рівня, аналізували та «приймали рішення» з того чи іншого питання атестації педагога.
 
Мова йшла  про необхідність атестаційними комісіями відповідно до затвердженого графіку роботи вивчити педагогічну діяльність осіб, які атестуються, шляхом відвідування уроків, позаурочних заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предмета, що викладає вчитель, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов'язків, його участі у роботі методичних об'єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи, тощо.
 
На жаль, не всі керівники проводять роботу на відповідність результативності діяльності педагогів вимогам кваліфікаційних категорій, які визначає Типове положення. 
 
П.К. Ліневич нагадав учасникам гри підходи ІМЦ щодо узагальнення досвіду роботи педагогів начальних закладів міста за результатами атестації: щорічно методична служба готує узагальнюючі матеріали з атестації педагогічних працівників у збірнику «До вершин професійної майстерності», де продемонстровано дотримання вимог Типового положення до вчителів вищої кваліфікаційної категорії та вчителів-методистів, відображено результативність роботи новоград-волинських педагогів.
 
Водночас у процесі ділової гри знайдено порозуміння, що педагогічні працівники, які претендують на присвоєння педагогічних звань «учитель-методист", повинні мати власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами.
 
Головний спеціаліст управління освіти і науки І.В. Сиротюк звернула увагу на  необхідність дотримання при атестації усіх вимог Типового положення про атестацію педпрацівників.
 
У грі брав участь та надавав юридичні консультації правовий інспектор праці комітету обласної організації профспілки працівників освіти Коробчинський А.В.
 
Перед учасниками методичного заходу виступили та підкреслили необхідність захисту соціальних прав педагогічних працівників Красько М.О., заступник голови комітету обласної організації профспілки працівників освіти, та Неук В.І., голова міської організації профспілки працівників освіти.
 
Одностайне рішення учасників гри: атестація повинна відбуватися відкрито та колегіально, проявляти гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічних працівників, об'єктивне та системне оцінювання педагогічної діяльності.
 
Підводячи підсумки методичного заходу, заступник начальника управління освіти і науки Т.В. Ващук зосередила  увагу учасників гри на тому, що атестація повинна сприяти підвищенню рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи. Т.В. Ващук звернула увагу керівників навчальних закладів на недопустимість вимог від вчителя великої кількості узагальнюючих матеріалів при проходженні атестації.
 
Узагальнюючи активність учасників у грі, кількість питань, розглянутих у її процесі, можна зробити висновок: мету, яку ставили організатори перед діловою грою, досягнуто. 
 
Інформаційно-методичний центр дякує профспілкової організації працівників освіти міста Новограда-Волинського (В.І. Неуку) за сприяння у наданні юридичних консультацій у проведенні ділової гри «Атестація педагогічних працівників».
 
 
Павло Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa