Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Ділова гра «Атестація педагогічних працівників» у Новограді-Волинському
22.03.2013

У роботі будь-кого педагогічного колективу важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників - систему заходів, спрямовану на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
 
Враховуючи важливість цього питання, інформаційно-методичний центр управління освіти і науки 14 березня за участю директорів усіх шкіл міста (голів атестаційних комісій І рівня) провів ділову гру «Атестація 2013».
 
У процесі гри відбулося моделювання ситуацій, які виникають при атестації педагогічних працівників. На підставі звернень до ІМЦ завідувач  П.К. Ліневич та його заступник С.В. Філанчук підготували та представили нетипові реальні ситуації, які виникають у процесі атестації. Особливо було звернено увагу на атестацію педагогічних працівників на вищу кваліфікаційну категорію та присвоєння педагогічних звань («старший учитель» та «учитель-методист»).
 
Керівники навчальних закладів, виконуючи ролі членів атестаційної комісії ІІ рівня, аналізували та «приймали рішення» з того чи іншого питання атестації педагога.
 
Мова йшла  про необхідність атестаційними комісіями відповідно до затвердженого графіку роботи вивчити педагогічну діяльність осіб, які атестуються, шляхом відвідування уроків, позаурочних заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предмета, що викладає вчитель, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов'язків, його участі у роботі методичних об'єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи, тощо.
 
На жаль, не всі керівники проводять роботу на відповідність результативності діяльності педагогів вимогам кваліфікаційних категорій, які визначає Типове положення. 
 
П.К. Ліневич нагадав учасникам гри підходи ІМЦ щодо узагальнення досвіду роботи педагогів начальних закладів міста за результатами атестації: щорічно методична служба готує узагальнюючі матеріали з атестації педагогічних працівників у збірнику «До вершин професійної майстерності», де продемонстровано дотримання вимог Типового положення до вчителів вищої кваліфікаційної категорії та вчителів-методистів, відображено результативність роботи новоград-волинських педагогів.
 
Водночас у процесі ділової гри знайдено порозуміння, що педагогічні працівники, які претендують на присвоєння педагогічних звань «учитель-методист", повинні мати власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами.
 
Головний спеціаліст управління освіти і науки І.В. Сиротюк звернула увагу на  необхідність дотримання при атестації усіх вимог Типового положення про атестацію педпрацівників.
 
У грі брав участь та надавав юридичні консультації правовий інспектор праці комітету обласної організації профспілки працівників освіти Коробчинський А.В.
 
Перед учасниками методичного заходу виступили та підкреслили необхідність захисту соціальних прав педагогічних працівників Красько М.О., заступник голови комітету обласної організації профспілки працівників освіти, та Неук В.І., голова міської організації профспілки працівників освіти.
 
Одностайне рішення учасників гри: атестація повинна відбуватися відкрито та колегіально, проявляти гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічних працівників, об'єктивне та системне оцінювання педагогічної діяльності.
 
Підводячи підсумки методичного заходу, заступник начальника управління освіти і науки Т.В. Ващук зосередила  увагу учасників гри на тому, що атестація повинна сприяти підвищенню рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи. Т.В. Ващук звернула увагу керівників навчальних закладів на недопустимість вимог від вчителя великої кількості узагальнюючих матеріалів при проходженні атестації.
 
Узагальнюючи активність учасників у грі, кількість питань, розглянутих у її процесі, можна зробити висновок: мету, яку ставили організатори перед діловою грою, досягнуто. 
 
Інформаційно-методичний центр дякує профспілкової організації працівників освіти міста Новограда-Волинського (В.І. Неуку) за сприяння у наданні юридичних консультацій у проведенні ділової гри «Атестація педагогічних працівників».
 
 
Павло Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa