Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Вимір усіх речей - дитина
22.03.2013

Статус людини в суспільстві залежить від неї самої. Швидкоплинність соціального прогресу, динамічних змін викликає необхідність постійної роботи над собою, розвиток життєвої компетентності, посилення відповідальності молодої людини за своє майбутнє, за можливість досягнення життєвого успіху.

 

Компетентне ставлення особистості до життя означає потребу в самопізнанні, саморозумінні, самореалізації; усвідомлення та організацію свого психологічного часу, життєвого шляху особистісного розвитку; проблемне бачення свого життя; відповідальне ставлення до свого життя, здоров'я; культуру фізичного розвитку; філософське, етичне осмислення свого життя. Одним із основних завдань психологічної служби школи є всебічне сприяння формуванню компетентно-орієнтованої особистості.
 
Саме тому інформаційно-методичними центром управління освіти і науки ініційовано проведення міського семінару-практикуму з теми «Формування компетентнісно-орієнтованої особистості як основне завдання психологічної служби навчального закладу» на базі НВК. Заступник завідувача ІМЦ, керівник міської соціально-психологічної служби С.В.Філанчук, наголосила, що для повноцінного розвитку особистості, підвищення рівня психологічних знань учнів, батьків та вчителів, велике значення є формування  ключових, зокрема, життєвих компетентностей: вміння вчитися, загальнокультурна, соціальна, громадянська, науково-природнича, підприємницька, здоров'язбережувальна,  і що саме в НВК  існує напрацьована система роботи з даного напрямку, яка варта уваги колег.
З формами роботи та досягненнями працівників служби присутніх ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи НВК Н.В. Кононцева. Практичний психолог закладу, І.В.Бойчук, представила систему роботу соціально-психологічної служби в напрямку формування компетентнісно-орієнтованої особистості, яка включає в себе пізнавальну, особистісну, самоосвітню, соціальну компетентність та компетентне ставлення до свого здоров'я. Як саме реалізується виконання поставлених завдань на кожному віковому етапі, які методи, форми роботи, методичну базу застосовують працівники служби – на цих питаннях детально зупинилася практичний психолог та поділилася набутим досвідом з колегами.
 
Практична частина семінару включала в себе тренінгове заняття для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Я – людина, моє життя прекрасне!». Педагог, психолог – це, насамперед, компетентна, відповідальна людина, яка свідомо ставиться до свого життя, своєї долі, до себе. Метою запропонованого тренінгового заняття було формування здатності відчувати себе творцем свого життя, вироблення навичок психологічно правильного цілеспрямованого самопізнання та самоаналізу. Запропоновані тренінгові вправи «Мої переваги й вади», «Як розпорядитися життям», «Малювання подарунка самого себе» мали велику практичну цінність та особистісну значимість для учасників семінару, високо оцінені під час обговорення.
 
Аналізуючи проведення семінару-практикуму, керівник служби С.В.Філанчук та колеги-психологи  гідно оцінили роботу практичного психолога НВК І.В. Бойчук та соціального педагога Г.К.Давлятової, які плідно співпрацюють, мають злагоджену систему роботи та гарні здобутки.
 
«Вимір усіх речей - дитина». Ці слова є своєрідним девізом в роботі навчального закладу. Компетентнісно-орієнтована, здорова, щаслива дитина – це головне завдання та постійна турбота соціально-психологічної служби НВК «Гімназія імені Лесі Українки – початкова школа».
 
 
Світлана Філанчук,
заступник завідувача ІМЦ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!
23.10.2019

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень! Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
23.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa