Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.12.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 17.12.2018 року

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Звітують найкращі педагоги міста Новограда-Волинського
07.03.2013

 

«Роби сьогодні те, про що інші будуть думати завтра»

Нещодавно відбулося засідання Ради інформаційно-методичного центру – найвищого колегіального представницького органу методичної служби міста. Серед актуальних питань діяльності навчальних закладів міста члени ради розглянули та схвалили досвід роботи вчителів-методистів. Педагогічне звання «вчитель-методист» присвоюється тільки вчителям вищої кваліфікаційної категорії, які здійснюють науково-методичну і науково-дослідну роботу, мають власні методичні розробки, справжнім майстрам педагогічної праці.
У професійному спілкуванні, саме вчителі-методисти, перші надають колегам консультації з питань психології, педагогіки, фахової підготовки, методики викладання предметів. Саме вони є лідерами у впроваджені в практику роботи вчителів перспективного педагогічного досвіду, досягнень сучасної науки та освітніх технологій.
Детальний аналіз, особливості педагогічної діяльності та схвальні відгуки про роботу вчителів-методистів, творчі звіти яких були розглянуті,  дали Сільвертюк В.А., директор СШ №4,  Сідлецька К.Д., директор колегіуму, П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ. Знайомство з творчими здобутками не завершився засіданням Ради ІМЦ, усі охочі зможуть ознайомитися з ним на міський методичний виставці «Твоче портфоліо» у квітні цього року.
Одностайно члени Ради ІМЦ не тільки схвалили досвід роботи вчителів-методистів, а й рекомендували  активно поширювати його серед колег.
 
Федорчук Валентина Володимирівна, вчитель хімії СШ №4. Проблемна тема вчителя «Ефективність використання комп’ютерних тестів та диференційованих завдань для перевірки завдань, вмінь учнів в різнорівневих групах». Вчителем створено тести для різнорівневої перевірки знань учнів, електронні презентації, 14 міні-підручників для учнів, методичні посібники. Валентина Володимирівна брала участь у апробації електронних підручників та програмних засобів навчального призначення. Вчитель-методист є постійним учасником міської та обласної виставок «Сучасна освіта», учасником обласної творчої групи «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі». Має переможців міського та обласного етапів олімпіад. Керівник ШМО. Має публікації у фаховій пресі.
Примак Олег Миколайович, вчитель трудового навчання ЗОШ №8. Проблемна тема вчителя «Технології оздоблення виробів з деревини за допомогою геометричної різьби на уроках трудового навчання». Вчитель використовує різноманітні методи та прийоми роботи з учнями. Практично щорічно вчитель має серед своїх учнів призерів обласних олімпіад. У практиці методичної роботи педагога проведення майстер-класів за участю Новоград-Волинських умільців. Досвід вчителя представлявся в ОІППО, під час проведення семінарів в області, друкувався у «Педагогічній Житомирщині». Вчителем створена власна відеотека з проведення олімпіад Всеукраїнського типу з якою він щиро ділиться з колегами.
Ющик Галина Євгенівна, заступник директора Новоград-Волинського колегіуму. Проблемна тема «Духовне виховання молодших школярів у процесі викладання курсу «Основи християнської етики». Вчителем-методистом розроблено авторські сценарії виховних заходів, батьківських зборів, активний учасник виставки ППД. Розроблено майстер-клас з проблемної теми вчителя та курс «Етикет для малят». Ющик Г.Є. працює над впровадженням досвіду С.П. Логачевської, здійснює мультимедійний супровід уроків. Є активним учасником обласних семінарів на базі колегіуму, ІМЦ. Галина Євгенівна - лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з номінації «Навчальні предмети духовно-морального спрямування». Має ряд публікацій в педагогічній пресі.
Андрійчук Лідія Михайлівна, вчитель англійської мови НВК. Проблемною темою вчителя - методиста є «Використання проектних технологій, формування мовленнєвої компетентності на уроках англійської мови». Незмінний керівник кафедри іноземних мов НВК. .Активно займається проектною діяльністю, куратор Всеукраїнського конкурсу-гри з англійської мови «Clever» та «Pasl». Є керівником міської школи «Обдарована дитина» у відділенні «Англійська мова». Щорічно є членом журі міської олімпіади з англійської мови. Наставник молодих вчителів. Член експертної групи при міській атестаційній комісії. Проводить майстер-класи для колег з проблемної теми, пропагує досвід свої роботи на міських семінарах.
Пилипенко Катерина Іванівна, вчитель української мови та літератури НВК. Проблемна тема вчителя «Літературне краєзнавство». Активно підтримує зв'язок із творчими особистостями міста, залучає учнів школи до краєзнавчо-пошукової, проективної діяльності. Є співавтором матеріалів про видатних земляків. Катерина Іванівна презентувала велику кількість «продуктів» - результатів реалізації учнівських проектів. Зацікавлює учнів корисною роботою, а в процесі її надає  дітям нові компетенції. Звичайно, все це  вчитель супроводжує добрим ставленням до учнів.
Бонковська Людмила Францівна, вчитель початкових класів СШ №4. Проблемна тема вчителя-методиста «Впровадження інноваційних методів діяльності на уроках в початковій школі», «Критичне мислення як засіб формування особистості учня початкової школи».   Керівник міської «Школи молодого вчителя» початкових класів. 20 років очолює кафедру початкових класів СШ №4,  активний учасник виставки ППД, обласних семінарів на базі школи та ІМЦ, Всеукраїнського Дня початкової освіти. Проводить майстер-класи для колег, пропагує досвід проблемної теми школи на Всеукраїнському рівні.  Має ряд публікацій у фаховій пресі.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичний центр

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання
19.12.2018

20 грудня 2018 року о 9:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
19.12.2018

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 29.11.2018 №288(о), в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування
18.12.2018

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.


 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa