Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.06.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину червня 2018 року, лікарняні, відпускні за червень-липень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Лист Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України щодо будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ
18.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Анатолія Диріва у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо  неприпустимості будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ, наступного змісту:

Докладніше...
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ
14.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг  Служби автомобільних доріг у Житомирській області Золотько А.С. у відповідь на звернення щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Звітують найкращі педагоги міста Новограда-Волинського
07.03.2013

 

«Роби сьогодні те, про що інші будуть думати завтра»

Нещодавно відбулося засідання Ради інформаційно-методичного центру – найвищого колегіального представницького органу методичної служби міста. Серед актуальних питань діяльності навчальних закладів міста члени ради розглянули та схвалили досвід роботи вчителів-методистів. Педагогічне звання «вчитель-методист» присвоюється тільки вчителям вищої кваліфікаційної категорії, які здійснюють науково-методичну і науково-дослідну роботу, мають власні методичні розробки, справжнім майстрам педагогічної праці.
У професійному спілкуванні, саме вчителі-методисти, перші надають колегам консультації з питань психології, педагогіки, фахової підготовки, методики викладання предметів. Саме вони є лідерами у впроваджені в практику роботи вчителів перспективного педагогічного досвіду, досягнень сучасної науки та освітніх технологій.
Детальний аналіз, особливості педагогічної діяльності та схвальні відгуки про роботу вчителів-методистів, творчі звіти яких були розглянуті,  дали Сільвертюк В.А., директор СШ №4,  Сідлецька К.Д., директор колегіуму, П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ. Знайомство з творчими здобутками не завершився засіданням Ради ІМЦ, усі охочі зможуть ознайомитися з ним на міський методичний виставці «Твоче портфоліо» у квітні цього року.
Одностайно члени Ради ІМЦ не тільки схвалили досвід роботи вчителів-методистів, а й рекомендували  активно поширювати його серед колег.
 
Федорчук Валентина Володимирівна, вчитель хімії СШ №4. Проблемна тема вчителя «Ефективність використання комп’ютерних тестів та диференційованих завдань для перевірки завдань, вмінь учнів в різнорівневих групах». Вчителем створено тести для різнорівневої перевірки знань учнів, електронні презентації, 14 міні-підручників для учнів, методичні посібники. Валентина Володимирівна брала участь у апробації електронних підручників та програмних засобів навчального призначення. Вчитель-методист є постійним учасником міської та обласної виставок «Сучасна освіта», учасником обласної творчої групи «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі». Має переможців міського та обласного етапів олімпіад. Керівник ШМО. Має публікації у фаховій пресі.
Примак Олег Миколайович, вчитель трудового навчання ЗОШ №8. Проблемна тема вчителя «Технології оздоблення виробів з деревини за допомогою геометричної різьби на уроках трудового навчання». Вчитель використовує різноманітні методи та прийоми роботи з учнями. Практично щорічно вчитель має серед своїх учнів призерів обласних олімпіад. У практиці методичної роботи педагога проведення майстер-класів за участю Новоград-Волинських умільців. Досвід вчителя представлявся в ОІППО, під час проведення семінарів в області, друкувався у «Педагогічній Житомирщині». Вчителем створена власна відеотека з проведення олімпіад Всеукраїнського типу з якою він щиро ділиться з колегами.
Ющик Галина Євгенівна, заступник директора Новоград-Волинського колегіуму. Проблемна тема «Духовне виховання молодших школярів у процесі викладання курсу «Основи християнської етики». Вчителем-методистом розроблено авторські сценарії виховних заходів, батьківських зборів, активний учасник виставки ППД. Розроблено майстер-клас з проблемної теми вчителя та курс «Етикет для малят». Ющик Г.Є. працює над впровадженням досвіду С.П. Логачевської, здійснює мультимедійний супровід уроків. Є активним учасником обласних семінарів на базі колегіуму, ІМЦ. Галина Євгенівна - лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з номінації «Навчальні предмети духовно-морального спрямування». Має ряд публікацій в педагогічній пресі.
Андрійчук Лідія Михайлівна, вчитель англійської мови НВК. Проблемною темою вчителя - методиста є «Використання проектних технологій, формування мовленнєвої компетентності на уроках англійської мови». Незмінний керівник кафедри іноземних мов НВК. .Активно займається проектною діяльністю, куратор Всеукраїнського конкурсу-гри з англійської мови «Clever» та «Pasl». Є керівником міської школи «Обдарована дитина» у відділенні «Англійська мова». Щорічно є членом журі міської олімпіади з англійської мови. Наставник молодих вчителів. Член експертної групи при міській атестаційній комісії. Проводить майстер-класи для колег з проблемної теми, пропагує досвід свої роботи на міських семінарах.
Пилипенко Катерина Іванівна, вчитель української мови та літератури НВК. Проблемна тема вчителя «Літературне краєзнавство». Активно підтримує зв'язок із творчими особистостями міста, залучає учнів школи до краєзнавчо-пошукової, проективної діяльності. Є співавтором матеріалів про видатних земляків. Катерина Іванівна презентувала велику кількість «продуктів» - результатів реалізації учнівських проектів. Зацікавлює учнів корисною роботою, а в процесі її надає  дітям нові компетенції. Звичайно, все це  вчитель супроводжує добрим ставленням до учнів.
Бонковська Людмила Францівна, вчитель початкових класів СШ №4. Проблемна тема вчителя-методиста «Впровадження інноваційних методів діяльності на уроках в початковій школі», «Критичне мислення як засіб формування особистості учня початкової школи».   Керівник міської «Школи молодого вчителя» початкових класів. 20 років очолює кафедру початкових класів СШ №4,  активний учасник виставки ППД, обласних семінарів на базі школи та ІМЦ, Всеукраїнського Дня початкової освіти. Проводить майстер-класи для колег, пропагує досвід проблемної теми школи на Всеукраїнському рівні.  Має ряд публікацій у фаховій пресі.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичний центр

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському на частоті 103,2 МГц відбувається трансляція програм суспільного радіо УР-3 «Культура»
18.06.2018

Шановні мешканці Новограда-Волинського! ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у Новограді-Волинському транслює програми суспільного радіо УР-3 «Культура» на частоті 103,2 МГц відповідно до ліцензії Національної ради.  

Докладніше...
Вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня»
18.06.2018

КП НВМР "Новоград - Волинськтеплокомуненерго”   інформує,  що з 07 липня 2018 року вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня» в розмірі  50,00 грн. з  людини  за  одне  відвідування.

Докладніше...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
18.06.2018

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa