Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Активність, ініціативність, працелюбність, наполегливість формують позитивний імідж навчальних закладів Новограда-Волиського
01.03.2013

Важко переоцінити, наскільки важливо сучасній школі мати своє обличчя, власний імідж, який сприятиме підвищенню ефективності діяльності закладу, приваблюватиме батьків та учнів, даватиме змогу бути конкурентоспроможним у сучасних соціально-економічних умовах. Цього вимагає сьогодення.

Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, відповідно до плану методичної роботи з педагогічними кадрами управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру, було проведено міський семінар директорів шкіл з теми «Творча співпраця педагогів, учнів, батьків, громадськості щодо створення позитивного та оригінального іміджу школи».
Серед завдань семінару:
• сприяти розумінню директорами того, що формування цілісного іміджу закладу – це певна система стратегічних дій керівника та педагогічного колективу;
• допомогти директорам усвідомити, що створення іміджу – передумова виходу закладу освіти на якісно новий рівень взаємин з громадськістю;
• презентувати роботу ЗОШ №8 з формування позитивного іміджу школи в мікрорайоні;
• спонукати керівників до професійного й особистісного самовдосконалення.
Вже у фойє школи привітно зустрічали гостей-учасників семінару гуртківці автентичного співу, які подарували незабутні та яскраві емоції (Марчук А.В., директор школи; Кучинська Г.О., керівник гуртка).
Робоча частина семінару почалася з «Педагогічної передмови» - виступу начальника УОН Ільяхової О.В., яка підкреслила актуальність і важливість проблеми використання потенційних можливостей іміджелогії в управлінні навчальним закладом, акцентувала увагу керівників на тому, що імідж навчального закладу – це головний ресурс його розвитку.
Виступ заступника начальника управління освіти і науки Т.В. Ващук був присвячений аналізу особливостей роботи навчального закладу з формування іміджу та характерних рис іміджу сучасних загальноосвітніх навчальних закладів міста. Тетяна Володимирівна окреслила основні фактори, які впливають на імідж навчального закладу: безпека учнів у школі, високий рівень знань учнів, розвиток творчої особистості, комунікативність учнів, життєва компетентність, професіоналізм вчителів, затишок та комфорт у школі, сприятливий психологічний мікроклімат. Відзначила велику роль у формуванні іміджу школи директора навчального закладу.
Завідувач ІМЦ Ліневич П.К., розповів про основні методи відстеження формування образу школи, визначення оцінки іміджу шляхом анкетування серед батьків, учнів та учителів. Учасникам семінару були наведені приклади рейтингового визначення характеристик іміджу, необхідності підтримувати постійний зворотній зв’язок з громадськістю.
Наступною частиною зустрічі став презентаційний модуль, під час якого учасники засідання змогли ознайомитися із досвідом роботи з формування іміджу ЗОШ №8. Сподобалась учасникам семінару електронна презентація директора навчального закладу А.В. Марчук «Школо наша дорога, ти така привітна». У своєму виступі Антоніна Володимирівна розповіла про значення для педагогічного колективу формування позитивного іміджу, основні форми співпраці педагогів, учнів, батьків, громадськості. Директор зазначила: «Нам вдалося сформувати позитивний імідж школи саме через співпрацю, а це, в свою чергу, сприяло підвищенню привабливості навчального закладу, якості освіти».
Про окремі аспекти співпраці батьківської громади з учнівським та вчительським колективом розповіла член ради школи Бойко Т.А.
У своєму виступі Отець Валентин, Архієреський намісник Свято-Троїцького кафедрального Собору, зупинився на важливості та необхідності об’єднання зусиль сім’ї, церкви та школи у вихованні дітей. Пролунали пропозиції щодо удосконалення форм співпраці навчальних закладів з церквою у напрямку духовно-морального виховання школярів, необхідності доброзичливого та педагогічно грамотного навчання дітей. Учасникам семінару було презентовано газету «Батьківський комітет».
Цікавою для учасників семінару стала екскурсія по школі «Нова школа – нові можливості». Директори були приємно вражені просторими обладнаними навчальними кабінетами, охайними рекреаціями, озелененням приміщень, адже більшість з них вперше відвідали нове приміщення школи. 
Привернула увагу директорів шкіл міста й виставка методичних інновацій педагогів школи та виставка ужиткового мистецтва школярів. На добру згадку про семінар його учасникам діти презентували сувеніри, які виготовили власноруч.
Приємною частиною семінару стала конкурсно-розважальна програма «Лицарський турнір» до Дня захисника Вітчизни (відповідальні Сингаєвська Н.І., ЗДВР; Номерацька І.І., педагог-організатор).
Підсумки семінару були проведені у формі комплементаріуму. Завдіувач ІМЦ П.К. Ліневич запропонував керівникам навчальних закладів у доброзичливій формі поділитися враженнями від діяльності школи, оцінити роботу педагогічного колективу зі створення позитивного іміджу та запропонувати шляхи удосконалення. У жвавій дискусії учасники семінару винесли позитивну оцінку роботі навчального закладу та запропонували цілу низку конкретних пропозицій з удосконалення його роботи. Антоніна Володимирівна Марчук, подякувала за приємні відгуки та доброзичливі пропозиції: «Ми гордимося своїми успіхами, дбаємо про кожну ідею, знахідку, збираємо їх по крупинках. Діяльність нашого колективу вважаємо результативною. У сучасних економічних умовах ми повинні змагатися за кожного учня, а тому навчальний заклад має бути привабливим для основних замовників освітніх послуг – учнів та їх батьків. Ми багато робимо, але ще більше потрібно зробити для конкурентоспроможності нашого закладу. Імідж і репутація — найкоштовніше майно школи!»
Підводячи підсумки змістовного семінару, начальник управління освіти і науки Ольга Володимирівна Ільяхова підкреслила, що імідж школи – це її досягнення, а досягнення мають бути в різних сферах життєдіяльності навчального закладу. І все залежить від нас, нашої активності, ініціативності, працелюбності, наполегливості. Лише тоді школа буде привабливою, матиме свій неповторний образ!
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного центру
 
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa