Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
28.02.2013
Права дітей – під контролем соціальних служб міста
27 лютого під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, де після обговорення було затверджено 16 рішень щодо будівництва, захисту прав дітей, оренди майна комунальної власності. Начальник служби у справах дітей міської ради Людмила Місюра поінформувала членів виконкому щодо виконання заходів міської програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини у 2012 році. З метою виконання заходів міської програми, Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки“, організовано належним чином роботу суб’єктів соціального супроводу міста на захист законних прав та інтересів дітей, запобігання соціального сирітства через покращення роботи з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, злочинного впливу на дітей та молодіжне середовище. Налагоджено роботу комісії з питань захисту прав дитини, координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями, що опинилась у складних життєвих обставинах.  
 З метою популяризації кращого сімейного досвіду, виховання дитини в сім’ї, в навчальних закладах міста систематично проводяться загальношкільні заходи, родинні свята, виховні години, надаються практичні рекомендації.
Станом на 01.02.13 у місті проживає 337 багатодітних родин, у яких виховується 1120 дітей, 124 матері мають звання «Мати героїня». В МЦСССДМ під соціальним супроводом перебувало 96 сімей. За період 2012 року працівниками МЦСССДМ проінспектовано 790 сімей.
Працює спеціалізоване формування «Телефон Довіри». Проводяться відеолекторії для старшокласників та студентів міста щодо формування здорового способу життя дітей та молоді, інформаційно-просвітницькі заходи щодо формування здорового способу життя.
З метою запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності і безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення соціальними службами   та правоохоронцями міста  постійно проводяться профілактичні заходи. 
Службою у справах дітей здійснюється контроль за дітьми, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. На обліку в службі перебуває 78 дітей, які виховуються в 43 сім’ях. З них 10 дітей, які зазнали насильства в сім’ї та 1 дитина, які систематично залишає місце проживання. З батьками проводиться профілактично-роз’яснювальна робота, здійснюються заходи адміністративного впливу, акцентується увага щодо обов’язкового залучення дітей шкільного віку до навчання. 
Протягом 2012 року працівниками правоохоронних органів складено 211 адміністративних протоколів за порушення,зокрема за паління тютюнових виробів в заборонених місцях на 29 неповнолітніх; за  розпиття спиртних напоїв у громадських місцях притягнуто 30 неповнолітніх. 7 осіб притягнено до адміністративної відповідальності за втягнення в пияцтво неповнолітніх. За  незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах на неповнолітніх осіб складено 4 протоколи. 137 батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків, 4 продавців магазинів притягнено до адміністративної відповідальності. Впродовж року службою позбавлено батьківських прав 11 батьків відносно 17 дітей. Станом на 01.01.13 до управління сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту надійшло 116 повідомлень щодо вчинення насильства в сім’ї. Проводиться профілактична та роз’яснювальна робота серед батьків з метою запобігання жорстокому поводженню з дітьми.
У 2012 році неповнолітніми міста скоєно 18 злочинів за участю 22 осіб. За кожним фактом вчинення неповнолітнім протиправних дій спеціалістами служби у справах дітей проводиться службове розслідування. За аналогічний період 2011 року неповнолітніми скоєно 19 злочинів, за участю 19 осіб.
Служба у справах дітей  впродовж 2012 року на первинний облік взято 18 дітей (5 дітей – сиріт та 13 дітей, позбавлених батьківського піклування). 
МЦСССДМ проводились заходи до Всесвітнього дня боротьби із зловживання наркотиків та їх незаконного обігу, Міжнародного дня боротьби із тютюнопалінням, Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом: надання гуманітарної допомоги людям, хворим на СНІД. У загальноосвітніх навчальних закладах проведено заходи в рамках тижня правових знань   та   Всеукраїнського тижня права. Дітей, які жебракують, та безпритульних дітей у місті немає.
З метою обліку та здійснення нагляду за дотриманням прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, а також осіб, які бажають взяти їх на виховання.   Станом на 31.12.12 в службі у справах дітей на первинному обліку перебувало 132 дитини, з них під опікою громадян 77 дітей. 12 дітей – виховуються в прийомних сім’ях Порушень прав дітей не виявлено. Усиновителями створені належні умови для утримання, виховання та розвитку дітей. На місцевому обліку з усиновлення перебуває 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Проведено 5 зустрічей в клубі «Родоцвіт» для прийомних сімей.
43 дитини виховуються в державних закладах. В загальноосвітніх школах-інтернатах навчається 13 дітей.  На рахунки 19 дітей нараховується державна соціальна допомога по інвалідності, на 21 дитину оформлено допомогу при народженні. Всі діти, позбавлені батьківського піклування перебувають на повному державному забезпеченні.
Станом на 31.12.12 на квартирному обліку виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради перебуває 33 дітей-сиріт, дітей-позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Нажаль, будівництво соціального житла в державі не ведеться.
На обліку в Новоград-Волинському мійськрайТМО перебуває 250 дітей з функціональними обмеженнями, у тому числі на диспансерному обліку з різними захворюваннями - 2458 дітей, у санаторіях оздоровлено 19 дітей.
У своїй інформації Мисюра Л.А. назвала найболючіші проблеми  щодо захисту прав дітей яким ще слід працювати відповідним службам міста.Зокрема, у зв’язку з відсутністю коштів у міському бюджеті залишається невирішеним питання про створення в місті кризового центру для реабілітації та реінтеграції дітей, які потерпіли від насильства.
Необхідно посилити індивідуально-профілактичну роботу з підлітками, які перебувають на обліку в КМСД Новоград-Волинського МВ УМВС  за скоєння злочинів та правопорушень, особливу увагу звернути на профілактику щодо попередження повторної злочинності в підлітковому середовищі.
  

 

Повідомлення про встановлення нових тарифів.
Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про житлово-комунальні послуги“, Господарським і Житловим кодексами України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 ,,Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, виконавчий комітет міської ради рішенням від 27.02.13 №56  встановив для ОСББ "Звягель", ОСББ "Колорит" тариф з утримання будинків і споруд (нежитлових приміщень) та прибудинкових територій. 
Згідно цього рішення тариф за квадратний метр житла у місяць  становить для мешканців будинків на вул. Пушкіна,6, Пушкіна,8, Пушкіна,10/2, Пушкіна,14, Шевченка,37/2, Воровського,3   1,35грн.;     вул..Шевченка,41/1 - 1,40 грн.; вул. Пушкіна,3, Шевченка,29, Шевченка,31- 1,45 грн.; вул. Пушкіна, 5, І., Франка,25, Шевченка,35/1 –1,50 грн. Згадане рішення передбачає коригування тарифу з утримання будинку та прибудинкової території у випадку зміни вартості його складових з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планових витрат, що враховуються під час визначення повної собівартості послуг.
Інформацію про перелік послуг (робіт) з утримання будинку та прибудинкової території, їх вартість, структуру тарифу, його зміну з обґрунтуванням   необхідності керівництво ОСББ „Колорит“, „Звягель“ має довести до відома споживачів. З повним текстом рішення виконкому міської ради від 27.02.13 №56 можна ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „офіційна інформація-рішення виконавчого комітету“  
Погоджено розміри закріпленої території.
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.02.13 № 57 погоджено закріплення площі прибудинкової території для її утримання та прибирання для ОСББ "Звягель". Її загальна площа, на якій розміщуються 7 багатоповерхівок разом із прилеглою територією, становить 22493 кв.м. Керівництво ОСББ "Звягель" в подальшому здійснюватиме розрахунок тарифу на утримання прибудинкової території у відповідності з погодженою площею прибудинкової території.
 
 
 
Відділ інформації та зв’язків з
громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa