Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
День учителя світової літератури та російської мови в місті Новограді-Волинському
20.02.2013

- Чи  можна пізнати мудрість за одну хвилину?
- Звичайно, можна, - відповів Майстер.
- Але однієї хвилини занадто мало?
- На п’ятдесят дев’ять секунд більше, ніж потрібно.
 Збентеженим учням Майстер пізніше пояснив:
- Щоб відкрити очі, можливо, знадобиться ціле життя. Щоб побачити, досить однієї миті.
 
Ця притча Ентоні де Мелло стала епіграфом до другого Дня учителя світової літератури та російської мови, який з ініціативи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради відбувся на базі ЗОШ №5. А передували йому неодноразові зібрання членів ініціативної групи з питань підготовки та проведення заходу, індивідуальні консультації, організовані методичним центром. Приємно вразило те, що під час першого обговорення проведення заходу всі члени ініціативної групи одностайно заявили, що хочуть побачити нові підходи до вивчення предметів, познайомитись з кращим досвідом своїх колег. Відмінність методичної форми «Дня вчителя» від звичайних міських семінарів вчителів з навчального предмету у тому, що перша форма узагальнює діяльність вчителів ММО та презентує роботу групи вчителів з різних навчальних закладів міста у формі майстер-класів.  
Завідувач ІМЦ П.К.Ліневич привітав всіх присутніх з святом, окремо зупинився на яскравому спільному проекті ІМЦ та ММО, який вже 4 роки успішно реалізується в місті, побажав нових творчих звершень всім членам міського методичного об’єднання вчителів світової літератури та російської мови. Приємною несподіванкою для всіх присутніх став слайд-фільм «Души прекрасные порывы…», підготовлений методистом ІМЦ І.М. Буцукіною. Учителі не тільки переглядали фото- світлини й пригадували яскраві миті буднів і свят свого професійного життя, а й придумували влучні підписи окремим фотографіям. Це було невимушено й досить цікаво.
Згідно програми заходу учасникам Дня вчителя світової літератури та російської мови (а це були вчителі–словесники із всіх шкіл міста) був представлений міні-майстер-клас з російської мови «Лексико-семантична робота на уроках російської мови», проведений Кочумою Г.І., вчителем вищої категорії, старшим учителем НВК,  яка щойно повернулась з обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» в номінації російська мова, де посіла почесне ІІ місце. Ганна Іванівна на конкретних прикладах, з допомогою роздаткових матеріалів та електронної презентації показала, як вона знайомить учнів з новими словами та вводить їх у словниковий запас учнів.
З світової літератури були представлені два майстер-класи. Один з них -  «Використання завдань творчого характеру на уроках світової літератури» -  провела Савченко А.А., вчитель І категорії ЗОШ №5. Анжеліка Адамівна яскраво продемонструвала на прикладі  притчі різні прийоми роботи з текстом: передбачування, пошуки асоціацій, прийом «рюкзака» тощо. Також звернула увагу присутніх на використання завдань творчого характеру на різних етапах уроку: актуалізації знань учнів, підготовки до аналізу і аналізу твору, узагальнення і контролю вивченого матеріалу.
І.Ю. Короленко, вчитель вищої категорії, старший учитель ЗОШ №3,  неодноразово брала участь в Дні учителя літератури, організованим у м. Києві видавництвом «Шкільний світ» (г. «Зарубіжна література», «Українська мова та література»). Про все, що бачила там, ретельно розказувала на засіданнях ММО. І в цей раз Ірина Юріївна провела майстер-клас з теми «Поезія  модернізму», використавши досвід роботи вчителя І.Мегедь (вчитель світової літератури, м.Київ). Учителі заглибились в поезію Тимура Кибирова, Йосипа Бродського, аналізуючи кожну строфу. кожен рядок поезій.
В  рамках методичної палітри вчитель –методист ЗОШ №2 Петровська Світлана Іванівна представила свій досвід роботи з теми «Використання різноманітних форм і методів для розвитку інтересу учнів до літератури», показавши при цьому метод «оживлення картин художників», фрагменти міні-вистави за байками І.Крилова «Люблю, где случай есть, пороки пощипать».
 О.П. Коптійчук, вчитель І категорії НВК, представила свій досвід роботи  з теми «Використання ігрових моментів  на уроках літератури». За  допомогою електронної презентації, різноманітних дидактичних роздаткових матеріалів Олена Петрівна показала, як вона використовує ігрові моменти на різних етапах уроку, навела приклади фізкульт хвилинок, які проводить з учнями. Учасники Дня вчителя  побували в ролі учнів, зробили декілька вправ-рухавок. Байдужих не було.
Учителі світової літератури завжди переймаються тим, що і як читають їхні вихованці. Тож, готуючись до заходу, вчитель колегіуму, практичний психолог Галина Миколаївна Нємєц провела серед учнів 4-11 класів анкетування стосовно читання книг ними та їхніми батьками. Узагальнені матеріали у вигляді діаграм були представлені на розсуд колег. Учителі літератури цього ж закладу  Тетяна Василівна Дарменко  та Наталія Юріївна Волошина підготували відеоролик «У пошуках щасливої людини», в якому учні – ведучі визначали літературні уподобання учнів та вчителів колегіуму, шукали щасливу людину, адже, за словами К.Паустовського, «щаслива людина та, яка любить та вміє читати». І знайшли!
Всі види та форми роботи, представлені на Дні вчителя світової літератури та російської мови, викликали неабиякий інтерес та зацікавленість у колег. Не забули організатори Дня і про вчителів – поетів: відкриттям для всіх стала вчителька літератури ЗОШ №9 Ірина Юріївна Сердюк, яка представила на суд своїх колег авторську поезію під рубрикою «Зізнання у любові».
Апофеозом свята став театралізований позакласний захід «Свято на Парнасі», який підготувала із старшокласниками заступник з виховної роботи ЗОШ №5 Захарова О.А. А всього в позакласному заході Ольгою Анатоліївною було задіяно більше 50 учнів.
Під час обміну враженнями учасники Дня вчителя світової літератури та російської мови одностайно заявляли про позитивні емоції та враження від побаченого та почутого. Дуже сподобалось учасникам заходу бути не просто слухачами, а активними діючими особами,  працюючи в мікрогрупах під час виступу колег. Можна з впевненістю стверджувати: вчителі світової літератури та російської мови отримали неабияку насолоду від спілкування з однодумцями, набули нового досвіду, який їм знадобиться в подальшій роботі, долучились до світу прекрасного, вічного, занурившись у світ античності.
На завершення Дня учителя літератури П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ, вручив авторам майстер-класів подяки ІМЦ за активну участь у підготовці та проведенні цікавого та корисного методичного заходу.
 
Ірина БУЦУКІНА,
методист ІМЦ управління освіти і науки
Новоград-Волинської міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa