Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Києві проведено творчу робочу майстерню «Кейси кращих практик для влади»
18.02.2013

 
14 лютого в місті Києві відбулася творча робоча майстерня (ворк-шоп) «Кейси кращих практик для влади», організована Асоціацією органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування» спільно з партнером проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». Захід було проведено в рамках проекту «Створення депозитарію кращих практик впровадження електронного врядування на регіональному рівні», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження». Метою заходу стало відпрацювання загального спільного бачення щодо методики та методології формування депозитарію кращих практик, організації та проведення всеукраїнського конкурсу кейсів кращих практик щодо застосування інструментів електронного урядування на місцевому рівні.

Учасниками творчої майстерні стали представники Міжнародного фонду «Відродження» Софія Голота, Асоціації міст України Олександр Пономаренко, ГО «Інститут громадянського суспільства» Сергій Корчинський, члени Національної академії державного управління при Президентовi України Артем Серенок та Андрій Яскевич, представники НУО та ОМС міст Луцьк, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Херсон, Славутич, Новоград-Волинський, Бориспіль зацікавлені та задіяні в розвитку електронного урядування в Україні.

Зі вступним словом виступили Олег Левченко, виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Валентина Дарнопих, виконавчий директор Асоціації «Міста електронного урядування України».

Валентина Дарнопих зазначила, що на відміну від попередніх років, коли впровадження окремих інструментів в діяльності органів місцевого самоврядування знаходилося лише на стадії планування та проектування, на сьогоднішній день існує ціла низка міст, які активно використовують різноманітні інструменти електронного врядування для підвищення ефективності діяльності місцевих органів влади та можуть поділитися власним досвідом з іншими муніципалітетами, готовими приєднатися до процесу становлення електронної демократії.
На думку Олега Левченко, не зважаючи на цілий ряд напрацювань в сфері е-урядування на місцевому рівні, досі відсутня загальна картина стану розвитку системи електронного врядування в містах України та єдине бачення того, яким чином дана система повинна впроваджуватися та розвиватися в нашій країні.

Софія Голота (Міжнародний фонд «Відродження») зазначила, що сприяння розвитку електронного урядування в містах Україні є одним із пріоритетних напрямків діяльності Фонду та відзначила важливість дослідження кращих напрацювань в сфері е-урядування.

Зустріч розпочалася з визначення понятійного апарату, що застосовується в сфері е-урядування, під час дискусії учасники дійшли згоди що ж є головним в системі електронного врядування, а отже за якими основними напрямками буде здійснюватися дослідження.

Протягом творчої робочої майстерні тривала активна дискусія учасників зустрічі. Як результат, було окреслено загальну структуру кейсів, основні критерії та принципи їх оцінки, етапи організації та проведення національного конкурсу кращих практик, визначено 10 основних номінацій, по яким буде оголошено конкурс.

В подальшому планується співпраця учасників зустрічі в напрямі формування депозитарію кращих практик в сфері електронного урядування та проведення національного конкурсу кейсів, що буде оголошено вже на початку березня.

Асоціація «Міста електронного врядування України»
Бордюгова І. Г. тел./факс: 3-01-71, моб. тел. (095) 629-76-30
 
Наталія Олійник
начальник відділу програмно-комп’ютерного
забезпечення Новоград-Волинської міської ради   

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa