Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Впровадження нового Державного стандарту вчителями початкових класів міста Новограда-Волинського
18.02.2013

Початкова освіта – перший освітній рівень, який закладає фундамент загальноосвітньої підготовки школярів. Зміст початкової освіти визначається Державним стандартом.

З 1 вересня 2012 року вчителі початкових класів розпочали впровадження нового Державного стандарту в навчально-виховний процес, пріоритетними завданнями якого є не лише формування в учнів певної кількості знань, умінь та навичок, а й забезпечення подальшого становлення особистості дитини, розвиток її розумових здібностей, загальний всебічний розвиток.

Впровадженню Державного стандарту у школах міста передувала велика підготовча робота управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру, міських та шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, адміністрацій ЗНЗ. Участь у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа» та її результати показали, що навчальні заклади міста готові до втілення реалізацій завдань нового Державного стандарту початкової освіти.
7 лютого 2013 року інформаційно-методичним центром управління освіти і науки організовано та проведено на базі ЗОШ №7 засідання круглого столу з теми: «Хід реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти в загальноосвітніх закладах міста», в якому взяли участь директори та заступники директорів шкіл, вчителі 1-х та 4-х класів, логопеди, психологи. Завідувач ІМЦ П.К.Ліневич, методист ІМЦ В.К.Лінчук глибоко проаналізували визначальні зміни нової редакції Стандарту, хід виконання заходів акцій «Нові стандарти – нова школа», «Дай руку, першокласнику», педагогічні, психологічні, методичні аспекти діяльності вчителя, рівень сформованості навчальної діяльності першокласників на даному етапу навчання.

При обговоренні актуальної проблеми заступник директора колегіуму з навчально-виховної роботи в початкових класах Г.Є. Ющик акцентувала увагу присутніх на програмно-методичному забезпеченні та змістових лініях освітніх галузей Державного стандарту, особливості їх реалізації в колегіумі. Вчитель-методист ЗОШ №3 О.В.Новиченко звернула увагу колег на важливість підготовки вчителя 1-го класу до роботи за новим Державним стандартом, розповіла про свою творчу лабораторію та роботу міської «Школи молодого вчителя першокласника». Про специфіку роботи з батьками, підготовки майбутніх першокласників до навчання в школі ділились досвідом вчителі вищої кваліфікаційної категорії О.В.Шевчук (НВК), Л.О. Герасимчук (СШ №4), С.А.Верхоланцева (колегіум), вчитель І категорії О.М. Купріянчук (СШ №4). Заступник директора з навчально-виховної роботи НВК, вчитель-методист Л.О. Гайдук порушила питання узгодженості програм з різних навчальних предметів, координації дій лабораторій Інституту педагогіки НАП України при створенні навчальних програм з різних предметів відповідно віковим особливостям першокласників.

Викликає стурбованість у вчителів початкових класів програма з англійської мови, забезпечення ЗНЗ ліцензійними програмними засобами навчання та відповідною комп’ютерною базою шкіл для викладання курсу «Сходинки до інформатики» в 2 класі, а також збільшенням значної кількості учнів з вадами мовлення та дітей з особливими освітніми потребами тощо.

Учасники круглого столу увалили пропозиції, які, на думку учасників круглого столу допоможуть якісно втілювати в життя завдання нового Державного стандарту початкової освіти.
 
Валентина ЛІНЧУК,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa