Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Впровадження нового Державного стандарту вчителями початкових класів міста Новограда-Волинського
18.02.2013

Початкова освіта – перший освітній рівень, який закладає фундамент загальноосвітньої підготовки школярів. Зміст початкової освіти визначається Державним стандартом.

З 1 вересня 2012 року вчителі початкових класів розпочали впровадження нового Державного стандарту в навчально-виховний процес, пріоритетними завданнями якого є не лише формування в учнів певної кількості знань, умінь та навичок, а й забезпечення подальшого становлення особистості дитини, розвиток її розумових здібностей, загальний всебічний розвиток.

Впровадженню Державного стандарту у школах міста передувала велика підготовча робота управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру, міських та шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, адміністрацій ЗНЗ. Участь у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа» та її результати показали, що навчальні заклади міста готові до втілення реалізацій завдань нового Державного стандарту початкової освіти.
7 лютого 2013 року інформаційно-методичним центром управління освіти і науки організовано та проведено на базі ЗОШ №7 засідання круглого столу з теми: «Хід реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти в загальноосвітніх закладах міста», в якому взяли участь директори та заступники директорів шкіл, вчителі 1-х та 4-х класів, логопеди, психологи. Завідувач ІМЦ П.К.Ліневич, методист ІМЦ В.К.Лінчук глибоко проаналізували визначальні зміни нової редакції Стандарту, хід виконання заходів акцій «Нові стандарти – нова школа», «Дай руку, першокласнику», педагогічні, психологічні, методичні аспекти діяльності вчителя, рівень сформованості навчальної діяльності першокласників на даному етапу навчання.

При обговоренні актуальної проблеми заступник директора колегіуму з навчально-виховної роботи в початкових класах Г.Є. Ющик акцентувала увагу присутніх на програмно-методичному забезпеченні та змістових лініях освітніх галузей Державного стандарту, особливості їх реалізації в колегіумі. Вчитель-методист ЗОШ №3 О.В.Новиченко звернула увагу колег на важливість підготовки вчителя 1-го класу до роботи за новим Державним стандартом, розповіла про свою творчу лабораторію та роботу міської «Школи молодого вчителя першокласника». Про специфіку роботи з батьками, підготовки майбутніх першокласників до навчання в школі ділились досвідом вчителі вищої кваліфікаційної категорії О.В.Шевчук (НВК), Л.О. Герасимчук (СШ №4), С.А.Верхоланцева (колегіум), вчитель І категорії О.М. Купріянчук (СШ №4). Заступник директора з навчально-виховної роботи НВК, вчитель-методист Л.О. Гайдук порушила питання узгодженості програм з різних навчальних предметів, координації дій лабораторій Інституту педагогіки НАП України при створенні навчальних програм з різних предметів відповідно віковим особливостям першокласників.

Викликає стурбованість у вчителів початкових класів програма з англійської мови, забезпечення ЗНЗ ліцензійними програмними засобами навчання та відповідною комп’ютерною базою шкіл для викладання курсу «Сходинки до інформатики» в 2 класі, а також збільшенням значної кількості учнів з вадами мовлення та дітей з особливими освітніми потребами тощо.

Учасники круглого столу увалили пропозиції, які, на думку учасників круглого столу допоможуть якісно втілювати в життя завдання нового Державного стандарту початкової освіти.
 
Валентина ЛІНЧУК,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa