Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський визначив найкращих школярів
15.02.2013

 

Проведено міський конкурс «Учень року 2013»
На чому грунтується педагогіка? Перше, що ми згадуємо – це навчання, але дуже важливою є підтримка дитини у її повсякденній нелегкій навчальної діяльності! Завдання педагога – побачити, підтримати та розвинути успіх молодої людини! На цьому ґрунтується педагогіка успіху та педагогіка підтримки обдарованості дітей!
З метою виявлення та підтримки обдарованих, талановитих, ініціативних дітей, розвитку їх здібностей, створення умов для самореалізації обдарованих дітей 5-6 лютого 2013 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбувся міський конкурс «Учень року – 2013». Уже вчетверте, починаючи з 2009 року, інформаційно-методичний центр управління освіти і науки проводить конкурс в рамках реалізації міської програми «Обдаровані діти». За ці роки в конкурсі взяло участь понад 120 учнів шкіл нашого міста. Це учні, які гарно навчаються, мають значні досягнення у спорті, творчості та беруть активну участь у життєдіяльності рідного навчального закладу, справжні лідери, які зможуть повести за собою однодумців заради корисних справ.
У 2013 році в конкурсі взяли участь 20 учнів, які представили усі ЗНЗ міста: НВК (3 учасника), ЗОШ №2 (1), ЗОШ №3 (1), СШ №4 (5), ЗОШ №5 (1), ЗОШ №6 (1), ЗОШ №7 (1), ЗОШ №8 (2), ЗОШ №9 (2), ЗОШ №10 (1), колегіум (2).
Учасників конкурсу та вболівальників привітав голова журі конкурсу П.К.Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки, який висловив впевненість в тому, що всі номінанти зможуть успішно реалізувати себе в майбутньому. Такі конкурси, на думку П.К.Ліневича, допомагають виявити обдарованих юних новоград-волинців, і, що найважливіше, допомагають учасникам розкрити свої творчі та інтелектуальні здібності.
Учасниками конкурсу «Учень року - 2013» стали:
в номінації «Інтелектуал року» Яцук Богдан, учень НВК, Добровінська Марина, учениця СШ №4, Ліберда Михайло, учень ЗОШ №9, Чепель Леонід, учень колегіуму;
в номінації  «Лідер року» Захаренков Олексій, учень НВК, Савчук Ольга, учениця ЗОШ №3, Січкарук Катерина, учениця СШ №4, Нюкало Катерина, учениця ЗОШ №9, Шевчук Олена, учениця ЗОШ №10;
в номінації «Творча особистість року» Шавловська Яна, учениця СШ №4, Герасимчук Ірина, учениця СШ №4, Тимощук Вікторія, учениця ЗОШ №6, Ягодинська Діана, учениця ЗОШ №6, Кулініч Анастасія, учениця ЗОШ №8;
в номінації «Спортсмен року» Кухарчук Артем, учень НВК, Петрошук Назар, учень СШ №4, Назарова Юлія, учениця ЗОШ №8.
Серед конкурсантів в номінації «Інтелектуал року» - відмінники навчання, переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнських предметних турнірів, міжнародних предметних конкурсів, конкурсів читців-декламаторів.
Учасники номінації «Лідер року» - це організатори міських і учасники міжнародних проектів та акцій, члени міської громадської організації «Лідер», лідери шкільного врядування, редактори шкільних газет, учасники міжнародних обмінів.
У номінації «Творча особистість року» - переможці міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсів, автори віршів, пісень, байок, відео та мультиплікаційних фільмів, випускники міської школи мистецтв, переможці танцювальних, вокальних та театральних конкурсів, фанати вишивки, бісероплетіння, випалювання, малювання.
Серед спортсменів – кандидати у майстри спорту України, члени збірної України, переможці Міжнародних та Всеукраїнських змагань, чемпіонатів України.
 
В урочисто прикрашеному залі НВК - учні та педагоги різних шкіл міста, батьки учасників та інші глядачі вболівали за конкурсантів. Їх підтримка відчувалася протягом усього заходу. 
Для участі в конкурсі учні підготували портфоліо, де розкрили себе та свої досягнення згідно заявленої номінації. Досвід проведення конкурсу показав, що учні створюють портфоліо не лише з метою участі в конкурсі, а це є сходинкою у підготовці вступу до вишів, як результат певного життєвого етапу.
Учасники креативно підійшли до самопрезентації. Вони підготували яскраві та змістовні мультимедійні презентаціі, відеофільми. Виступи доповнювали читанням поезій, виконанням пісень, композицій, практичним показом прийомів, власних творчих робіт. Допомагали учням в репрезентації їх однокласники, друзі та педагоги.
Одне з завдань конкурсу - усне висловлювання з теми. За одну хвилину кожен учасник мав змогу висловитися стосовно однієї з наступних тем: «Що для вас бути сучасним», «Чи добре бути багатим», «Якості, які я ціную в людях», «Чи вміємо ми дружити».
Ще одне випробування – конкурс «Представлення наступного учасника». Конкурсанти розповіли про здібності, захоплення та інтереси своїх конкурентів, виділили індивідуальні якості характеру. Таке завдання сприяло налагодженню дружніх стосунків, встановленню атмосфери доброзичливості та здорової конкуренції.
Серед членів журі конкурсу П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ, Сиротюк І.В., головний спеціаліст управління освіти і науки міської ради, А.В.Виговська, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, І.І.Панасюк, режисер загальноміських заходів, А.П.Корнійчук, фахівець із соціальної роботи МЦССДМ, Н.П.Валінкевич, заступник редактора газети «Час Полісся». На адресу номінантів лунали побажання всіляких гараздів, успіхів у навчанні, а також подяка за те, що вони своєю наполегливою працею та розумом підтримують імідж нашого міста на конкурсах різного рівня.
Перед журі постала складна задача – обрати найкращого. За критеріями, затвердженими положенням про проведення конкурсу, журі оцінювало портфоліо, самопрезентацію, презентацію іншого конкурсанта, виступ з теми.
Після напруженої роботи журі переможцями конкурсу «Учень року - 2013» визнано:
- Чепеля Леоніда, учня колегіуму, в номінації «Інтелектуал року». Леонід є щорічним призером обласних олімпіад, учасник Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН, переможець обласного етапу конкурсу «Новітній інтелект України», учасник Всеукраїнських літніх шкіл МАН, учасник обласних предметних турнірів
- Хрущ Анастасію, ученицю ЗОШ №7, в номінації «Лідер року». Анастасія голова шкільного учнівського парламенту ЗОШ №7, екскурсовод військово-патріотичного музею та шкільної картинної галереї, активістка проведення міських акцій «Прикрась рідне місто», «Разом зробимо світ кращим», «Поділись своїм теплом», реалізатор соціального проекту «Форум-театр», лідер команди-учасниці українсько-польського проекту «Соціальна біржа молодіжних інініціатив-лідери демократичних змін».
- Смоляр Марію, ученицю ЗОШ №2, в номінації «Творча особистість року». Марія є щорічною переможницею шкільного рейтингу в номінації «Золотий голос школи», переможниця міських конкурсів «Червона калина», «Сонячне коло», лауреат обласних конкурсів «Кришталеві нотки», «Перша нота», дипломант Всеукраїнського конкурсу «Зорецвіт»
- Федотова Олександра, учня колегіуму, вихованця ДЮКФП, в номінації «Спортсмен року». Олександр протягом декількох років є кращим спортсменом міста з греко-римської боротьби, триразовий чемпіон Всеукраїнських турнірів, дворазовий призер Міжнародних турнірів та триразовий чемпіон зональної першості України, кандидат в майстри спорту та входить до складу збірної області з греко-римської боротьби.
Ось такі всіляко розвинуті та талановиті переможці міського конкурсу «Учень року – 2012
Найкращі учні шкіл міста довели, що майбутнє належить інтелектуалам, що тільки талант, розум і високий професіоналізм здатні змінити світ на краще. Учасники конкурсу продемонстрували не лише високий рівень знань, але й здивували глядачів та журі різноманіттям інтересів та виконавськими здібностями.
Організатори та журі конкурсу висловлюють подяку всім учасникам конкурсу «Учень року - 2013» та педагогам, які допомагали в підготовці матеріалів та виступів. Усім учасникам міського конкурсу «Учень року – 2013» винесено подяки управління освіти і науки міської ради, інформаційно-методичного центру. Переможців відзначать грамотами на міському святі «Обдарованість року».
 
Галина ДАНИЛЬЧУК,
методист ІМЦ
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa