Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Навчаються майбутні директори шкіл
13.02.2013

Питанням підготовки майбутніх керівників навчальних закладів було присвячено чергове засідання у міській школі резерву керівників шкіл, яке нещодавно відбулося в інформаційно-методичному центрі.

За пропозиціями дирекцій навчальних закладів управлінням освіти і науки сформовано групу педагогічних працівників резерву керівників. Під резервом керівників розуміються працівники, які відібрані для висування на керівні посади за результатами оцінки їх здібностей, рівня професійної підготовки, ділових та особистих якостей.
Підбір керівника або просування фахівця на керівну посаду повинні проводитися цілеспрямовано, а не спонтанно у зв’язку з несподіваною вакансією, що з’явилася в організації.
Основні завдання формування кадрового резерву полягають у наступному:
виявлення серед працівників організації осіб, що мають потенціал для зайняття керівних посад;
підготовка осіб, які зараховані до резерву керівників, для зайняття керівних посад;
забезпечення своєчасного заміщення вакантних посад керівників з числа компетентних і здібних до управлінської роботи працівників;
створення належних умов для наступності та сталості управління організацією і її підрозділами.
Хто є керівник навчального закладу? Ким повинен бути директор школи? Точно не господарем чи завгоспом школи! І точно не сліпим виконавцем наказів згори! Більш всього директор повинен бути менеджером свого навчального закладу, тобто управляти педагогічним колективом на засадах "демократичної поваги" - щоб і все виконували, і любили, і поважали. А директор в свою чергу шукає додаткові шляхи підвищення мотивації та стимуляції своїх педагогів. Окрім того, директор повинен залишатися вчителем, який постійно шукає шляхи самовдосконалення і вдосконалення своєї школи.
Невід'ємною частиною діяльності керівника навчального закладу є видання різних розпорядчих документів, зокрема і наказів. Якраз допомогти уникнути помилок майбутніми керівниками шкіл під час складання та оформлення наказів як з основної діяльності, так і з кадрових питань і було присвячено засідання школи.
На теоретичній частині засідання було розглянуто питання «Наказ як один із видів розпорядчих документів» (вимоги з підготовки (форма, структура, зміст) наказу).
Заступник начальника управління освіти і науки Т.В. Ващук докладно ознайомила з Постановою Кабінету міністрів від 30 листопада 2011 р. N 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади». Спеціаліст управління освіти І.В. Сиротюк розповіла слухачам школи про вимоги до наказів з кадрових питань. Завідувач ІМЦ П.К. Ліневич у вигляді слайдів електронної презентації навів чисельні приклади з реалізації Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах I - III ступенів, яка затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 23 червня 2000 р. N 240.
Практичне заняття Школи резерву відбулося у форми ділової гри “Аналіз наказів, які підготував ІМЦ». Зміст гри полягав у тому, що слухачі групами працювали над підготовкою реальних наказів управління освіти і науки з методичної роботи з педагогічними працівниками. Цікаві та іноді несподівані рішення знаходили та пропонували слухачі (підняти відповідальність директорів шкіл за організацію участі вчителів у методичних заходах, матеріально стимулювати творчу роботу педагогів, більш поширювати інформацію про успіхи педагогів у місцевих ЗМІ інші). Дискусія педагогів допомагали шукати істину. Зміст та результат гри збагатили аналітичні здібності та методичні скарбнички майбутніх керівників закладів освіти.
У ході засідання представники навчальних закладів отримали відповіді на чисельні запитання, що є свідченням актуальності теми та корисності її змісту.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa