Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Душею до дітей світитись
13.02.2013

Вчительку колегіуму Андрійчук О.Л. відзначено на міському конкурсі «Гордість міста»
Немає в світі професії більш романтичної та відповідальної, ніж професія учителя. Цій нелегкий справі присвятила себе Андрійчук Оксана Леонідівна. Не так багато пройшло часу з початку роботи Оксани Леонідівни вчителем історії та правознавства в Новоград-Волинському колегіумі (з 2003 року), але важливо не скільки років, а що зроблено за цей час.
Вчителька активно впроваджує в навчальний процес інноваційні технології: ситуативне моделювання, критичне мислення, проблемно-пошукове навчання, проектне та інтерактивне навчання. Практикує проведення нестандартних уроків: уроки-семінари, уроки-ігри, уроки-дискусії, уроки-лекції, лабораторні уроки, комунікативно-діалогічні уроки, бінарні. Такі форми роботи дають можливість розвивати пізнавальну активність, створювати сприятливі умови для розкриття здібностей кожного учня, спонукають до глибокої підготовки. Перевагу надає проблемним урокам, адже саме там учні вчаться вести дискусію, знаходити і в толерантній формі відстоювати свою думку та позицію, шукати «золоту середину», прагнути до розв’язання проблеми.
На кожному уроці використовує історичні документальні та художні фільми, мультфільми для учнів 5-6 класів, електронні презентації уроків.
При викладанні курсу історії зацікавлює учнів також через призму виконання творчих завдань. Це вироби (міні-проекти), які виготовляються власним руками учнів (зброя, фортеця, знаряддя праці), малюнки, картосхеми битв, пошук інформації через Інтернет та, різних джерел.
Оксана Леонідівна забезпечує високу результативність своєї праці. Її учні щороку стають переможцями і призерами міських та обласних олімпіад з історії та правознавства. Так в 2012 році на обласному етапі олімпіад два учні отримали диплом ІІІ ступеня з історії та три з правознавства (два дипломи ІІ ступеня та ІІІ ступеня) - разом вчителькою підготовлено 5 призерів обласних олімпіад! Переконливим прикладом стимулювання інтересу до вивчення історії є те, що більшість учнів 11 класів колегіуму вибирають на ЗНО саме історію! Учні Андрійчук О.Л. у 2012 році показали високі результати з ЗНО - найкращі в місті.
Оксана Леонідівна щиро ділиться своїми знаннями не тільки з колегіантами, а й з учнями інших шкіл міста, працюючи в міській школі «Обдарована дитина» з історії та правознавства.
Як вчитель навчає учнів мислити творчо? Андрійчук О.Л. вирішує це питання організовуючи науково-дослідницьку роботу з учнями: пропонує теми, знайомить з планом підготовки роботи та вимогами до оформлення, навчає працювати з історичними джерелами та документами, навчає аналізу та узагальненню власних матеріалів. Тільки за один навчальний рік чотири учні Оксани Леонідівни стали призерами та переможцями обласного конкурсу-захисту МАН! Яскраву та вагому перемогу здобула Кравчук Аліна, яка виборола ІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН з теми: «Зовнішня трудова міграція українців: причини та проблеми (на прикладі м. Новограда-Волинського)».
Андрійчук О.Л. – це людина творчого пошуку, професійного зростання, самовдосконалення. Вчителька не тільки вчиться сама, а й навчає інших. Вона керівник творчої групи вчителів з впровадження інтерактивних технологій на уроках історії, яка працює при інформаційно-методичному центрі. Весною і восени 2012 року проводила майстер-класи для колег зі шкіл міста, учасників обласних курсів Житомирського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти з теми: «Технологія ситуативного моделювання на уроках історії». Влітку того ж року пройшла навчання в Бердянську, у Всеукраїнському літньому таборі толерантності. В І семестрі 2012-2013 н. р. провела тренінги по толерантності з учнями колегіуму, Житомирського педагогічного ліцею та з учителями школи №10 м. Новограда-Волинського. Недарма, інформаційно-методичний центр, колеги-вчителі історії обрали її керівником міського методичного об’єднання вчителів історії.
Вчитель декілька років поспіль керує драматичним шкільним театром «Аматор», де діти вчаться творчо мислити, мають можливість для самовираження та виявлення акторських здібностей. Щороку шкільний театр під її керівництвом займає І, ІІ місце в міському конкурсі-фестивалі шкільних театральних колективів.
Андрійчук О.Л. є улюбленою вчителькою своїх вихованців, вмілим організатором класного колективу. Позакласні заходи, які проводить Оксана Леонідівна з учнями, відзначаються нестандартними підходами, високим естетичним, науковим, пізнавально-розвивальним змістом. Вона є президентом шкільного інтелектуального клубу «Шанс», в якому щороку проводяться засідання різної тематики.
Оксана Леонідівна стала вчителем, на якого завжди очікують діти, бо в ній поєдналися все: дивовижна ерудиція, невичерпна цілеспрямована енергія, душевна теплота й доброзичливість. За результатами наполегливої багаторічної роботи Андрійчук О.Л. визнано переможцем щорічного рейтингу популярності «Гордість міста» у номінації «Вчитель року».
Нехай ніколи не міліє джерело Вашої наснаги і творчості, шановна Оксано Леонідівно!
 
Павло ЛІНЕИЧ,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa