Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський збирає педагогів-новаторів!
11.02.2013

Новоград-Волинський стає справжнім центром інноваційної педагогічної думки: проведено фестиваль «Звягельські діалоги» (зустріч найкращих вчителів України, переможців конкурсу «Учитель року»), уже став традиційним щорічний Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» та багато інших інноваційних форм методичної роботи з педагогічними працівниками.


Нещодавно узгоджено план підготовки та проведення з МОНмолодіспорту, НАПН та почалася підготовча робота до ІІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», проведення якого планується на 17-18 квітня 2013.

До участі у фестивалі запрошуються провідні науковці, керівники освіти та навчальних закладів, педагогічні працівники, які займаються впровадженням особистісно зорієнтованого навчання та усі зацікавлені у педагогічних інноваціях педагоги. До речі, учасниками ІІ фестивалю стали представники 6 областей України та міста Києва, представники освіти Москви, Єкатеринбургу, Волгограда (Росія) та міста Кишинева (Молдова)!

Проблемною темою фестивалю оргкомітет обрав"Становлення суб'єктності учня-читача в умовах особистісно зорієнтованого навчання".

Основна ідея зустрічі педагогів-новаторів: напрацювати конкретний матеріал, яким би міг скористатися учитель (теоретичні основи формування школяра як суб'єкта навчальної, в т.ч. читацької, діяльності, практичні здобутки, адреси педагогічного досвіду тощо).
У програмі Фестивалю: презентація творчих напрацювань учасників фестивалю з питань особистісно зорієнтованого навчання; проведення відкритих уроків; презентація видавництв; дискусійна трибуна ("Психолого-педагогічні основи становлення особистості як суб'єкта діяльності"; "Розвиток читацького "Я" школяра як методична проблема"; "Зарубіжний досвід формування суб'єктності учнів основної і старшої школи"); робота проблемних лабораторій.

Ключові доповіді будуть розміщені для обговорення на сайті ozonlit.org та nv-imc.edukit.zt.ua.У ході фестивалю увага зосереджуватиметься на питаннях, висвітлених під час обговорення.

Досвід розв'язання окремих практичних питань презентуватиметься у ході роботи восьми проблемних лабораторій (на базі практично усіх шкіл міста), які працюватимуть тим самим складом учасників упродовж двох днів: перший – теоретичне представлення досвіду, другий – ознайомлення з його практичною реалізацією (відвідання уроку). Вже є заявки на участь у фестивалі від педагогів Києва, Дніпропетровська, Рівного. 12 вчителів Новоград-Волинських шкіл пропонують презентувати власний досвід впровадження особистісно-зорієнтованого навчання на уроках української літератури та на інших предметах. 

Телефони для довідок:
0668179409, 04141-55072, 04141-21169 – Павло Ліневич, 0963813627 – Анатолій Фасоля.

Організатори фестивалю з вдячністю приймуть усі конструктивні міркування і пропозиції щодо змістовного наповнення Фестивалю та будь-яку
допомогу у проведенні.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного
центру управління освіти і науки
Новоград-Волинської міської ради
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa