Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулося перше засідання ради директорів промислових підприємств
04.02.2013

 

Досить насиченим на події виявився початок лютого. У перший же день міський голова Володимир Загривий разом зі своїм заступником Сергієм Колотовим провели перше у цьому році засідання ради директорів промислових підприємств. Зустріч відбулась на підприємстві ТОВ «Новофарм-Біоинтез», яким керує Валерій Перерва. Традиційно, до ряду питань, які розглянули під час зустрічі, увійшло обговорення результатів діяльності минулого 2012 року.
Так, у порівнянні з 2011 роком ріст виробництва промислової продукції склав 128,2%. За обсягами валової продукції перше місце у рейтингу займає ТОВ ВО «Техна», яке виробило продукції на 244,6 млн. грн., друге – ТОВ «Новофарм–Біосинтез» (39 млн. грн.), а третє – ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» (36,9 млн. грн).

Гарним показником є те, що ПП меблева фабрика «Мірт», ТОВ «Новофарм-Біосинтез», ТОВ ВО «Техна», а також ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» наростили обсяги виробництва продукції у порівнянні з 2011 роком. Разом з тим, більшість промислових підприємств не лише не наростили цей показник, а знизили його.

Що стосується реалізації, то лідируючі місця тут також займають ТОВ ВО «Техна» (321 млн. грн.), ТОВ «Новофарм-Біосинтез» (42 млн. грн.) і ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» (36 млн. грн.). Загальний же показник не дуже втішає. У порівняні із груднем 2011 року він знизився на 40%.
Статистичні дані показують, що наше місто є прибутковим. Так, за рік нам вдалось досягти прибуткового сальдо, яке складає 5,170 млн. грн. Якщо ж виокремити промислові підприємства, то тут сальдо складає 4,18 млн. грн. І знову ж таки у розрізі підприємств, більша частина промислових – збиткові.
Володимир Іванович зазначив, що, незважаючи ні на що, заборгованості із заробітної плати жодне промислове підприємство міста не має. За це щиро подякував присутнім директорам. Крім того, промисловики створили 208 нових робочих місць.

Середня заробітна плата у нашому місті становить 2407 грн., в області – 2677 грн., а в Україні – 3583 грн. Таким чином наша область займає 5 місце в Україні. Та до рівня обласного показника нам треба рости! На цьому неодноразово наголосив міський голова.
Загалом промислові підприємства внесли до міського бюджету 12,332 млн. грн. податків. Це становить 16,2% від загальної суми. Тому розвиток промислових підприємств дуже важливий для усього міста.

Ще одним ключовим питанням, яке підняв міський голова, стало звітування. Він звернувся до кожного з проханням не приховувати виконання будівельно-монтажних робіт. Адже чи не кожне підприємство займається розбудовою і розширенням свого виробництво, а показують це далеко не всі. Таким чином склалася ситуація, що продукції на 15,8 млн. грн. не відомо хто виробив.
Під час свого виступу Сергій Колотов розповів, що Житомирська область займає перше місце із динаміки розвитку промислового виробництва. Тут велика заслуга і нашого міста.

Також він звернув увагу директорів на те, що в області досить часто виникають проблемні ситуації з контролюючими органами. Тобто, дуже часто вони дають приписи на закриття підприємства через дріб’язкові недоліки. З такими випадками і влада міста, і влада області боротимуться нещадно. Інша справа, коли недоліки дійсно вагомі.

Також Сергій Юрійович оголосив дату проведення інвестиційного форуму – 29 березня. Свою згоду на участь уже висловили 23 представника іноземних посольств. Тому було б добре, щоб на цю дату припало й відкриття кондитерської фабрики «Жако».

Податкові підсумки року прокоментував Володимир Каленський. За його словами, основними бюджетоформуючими промисловими підприємствами є ТОВ ВО «Техна», ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», ПП меблева фабрика «Мірт» і ПрАТ ВКФ «Леся». А головною проблемою року стало збільшення надходжень ПДФО (податок з доходів фізичних осіб), який залежить від збільшення рівня заробітної плати.

Керівник центру зайнятості Віктор  Сербін розповів, що за рік найшло 6 тис. заяв від мешканців міста і району (з них 4 тисячі з міста) на працевлаштування. Спільними зусиллями вдалось влаштувати на роботу 2900 чоловік. Багато громадян проходили також стажування на підприємствах. Такий вид зайнятості залишається вигідним для всіх. Адже людина працює на підприємстві і отримує стипендію через центр зайнятості. Крім того, 870 чоловік працювали на громадських роботах, що також фінансує центр зайнятості. Основна причина безробіття – невідповідність вимог працедавців і безробітних.

Завершальним етапом зустрічі стала розповідь керівника ТОВ «Новофарм-Біоинтез» Валерія Перерви про своє підприємство. А згодом, під час екскурсії, усі присутні побачили певні процеси виробництва ліків. За словами господаря закладу, його працівники щоденно розливають по дві фури розчинів. Таким чином по Україні щомісяця розходяться близько мільйона одиниць лікарських засобів. За роки існування підприємство встигло зайняти чинне місце у фармацевтичній галузі держави і завоювало визнання серед інших заводів, які співпрацюють з ними.
 
Олена Чех,
Журналіст Новоград-Волинської
міськрайонної офіційної громадсько-політичної
газети „Лесин край“

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa